Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pustelnik tylko wtedy nasi umieli grac w pilke teraz sa tylko przeblyski
0
@FC1899Barca Bartek sie nie poda o dymisji bo by jawnie sie przyznal ze dal dupy
0
@Fawrf Ibra ma immunitet.
3
@FCBurza jak Arthur sie nie ogarnie to wroci szybciej do Brazylii niz myslal.
0
@Elvisek nie. Bo on przyjdzie po LM
0
@Tom_Sta ja caly czas wierze. Jak zaden zespol nie bedzie sie tak murowal i czekal na kontry tylko to Barca ma szanse
0
Oby Barca przeszla Napoli. I wtedy w 1/4 zobaczymy na jakim etapie faktycznie jest Barca. Czy jednak zepna dupe aby na te LM skoro LL moze nie wygraja juz
0
@krystiankce POŁFINAŁ 1: Cwiercfinal 1 vs Cwiercfinal 3. I teraz poszukaj kto jest w 1 cwiercifnale (bo my jestesmy w 3 cwiercfinale) ale pomoge ci i z pamieci polece: City, Real,Juve,Lyon.
0
@Image ja pamietam w sezonie bodajze 12/13 jak "gralismy" z Bayernem takze nie dziwi mnie nic
0
@herbblaugrana upokorzenie ? Zapomniales ile Bayern nam wcisl goli w dwumeczu z sezonu bodajze 12/13 ? Gorzej byc nie powinno
0
@DanielOOL chyba jeszcze o Interze zapomniales jak mnie pamiec nie myli
0
@cybo moja nadal nie patrzac na kase wydana na Dembele i Cou
0
@Naker no raczej nie skoro kupili go a kilka dni pozniej sprzedali czy wypozyczyli
4
@Naker za jego kadencji tak ale on nie gral w pilke tylko poprostu sluchal Pepa i sprowadzal mu ludzi ktorych chcial. Byly tam transfery niezrozumiale typu Keirisson czy jakos tak i dotad niewiadomo czemu go kupil a po kilku dniach sprzedal
0
@cules100pro zeby przeprowadzic rewolucje to zarzad musi wspolpracowac z trenerem a nie trener z zarzadem lub wogole, bo czasem mam wrazenie ze zarzad sobie kogos kupi a trener musi poprostu przytaknac. Bedziemy musieli przeczekac ten rok i zobaczymy kto wygra wybory i w jakim szambie obecnie jest Barca, bo jak Bartel zrobi nazlosc kolejnemu prezydentowi to on bedzie mial kiepski start zeby to wszystko odkrecic a do tego kasa na transfery. Jak przyjdzie prezydent z glowa na karku i moze Xavi jako trener to moze sie to uda wssystko
0
@cules100pro tylko ze ta rewolucja mogla wyjsc albo nie. Przypominam ci ze wtedy prezydent postawil na Pepa ktory nigdy wczesniej nie trenowal zespolow z topu. Wiec to byla wtedy jedna wielka niewiadoma i do tego doszly te pierwsze mecze Pepa takie kiepskie i jiz wtedy byly negatywme odczucia co to bedzie jak tak dalej grac beda ale pozniej juz kazdy wie jak sie to skonczylo. A wracajac do rewolucji to Bartek jej nie zrobi. Chociaz moze nas zaskoczy ale watpie ostatni rok mu zostal
0
@Wojcio uderzyc to moze nawet i bramkarz. Ale kazdy tu tylko pitoli o tiki tace. A nie przypominam sobie zeby tiki taka byla oparta na strzalach z dystansu
0
@Wojcio a co to dalo ? :). NIC
0
@Coutinho007 byly gorsze czasy. Najwyrazniej krotko kibicujesz
0
@cules100pro 15lat mowisz ? To dziwne ze potrafiles patrzec na gre Barcy w ostatnim roku Rijkaarda
0
@matirix20 czemu ty sie dziwisz ,? Jak kibice Espanyolu za kazdym razem zmieszali jego rodzine z gownem
0
@rafik300010 no ale ja nigdzie nie napisalem ze go bronie. Valdek na lige byl dobry ale nie na europe. Valdek to by sie przydal Milanowi moze by ich odbudowal zeby wkoncu cos w lidze zwojowali. Na barce za slaby
0
@Lares na wyjazdach ? Zmien prosze zdj profilowe jak chcesz po dyskutowac. Bo twarz tego Pana napawa mnie obrzydzeniem xd
1
@rafik300010 no ale co on ma za to skoro zarzad kupuje takich a nie innych pomocnikow ? Widzisz golym okiem ze to zarzad zarzadza kogo kupi a kogo sprzeda a nie trener kogo potrzebuje a kogo nie
0
@Kubsti w meczu z Villarealem jakos go umial sciagnac ok 60minuty
0
@Lares zobaczymy co polaze w LM
0
@Hushovt a w meczu Villarealu Suareza umial zmienic wczesniej...
1
@DonAndresFCB bo strzelic gola pewnie dlatego
0
@rafik300010 rzeźbi tym co ma. Brakuje pomocnikow co ogarniaja temat. Rakitic-Busi-Vidal to raczej chyba nie kreatywna pomoc
0
@Barca-Messi10 tak xd