0

@tobiasson92 wiadomo lepszy PO PiS lepiej non stop odgrzewac kotlet

1

@fart jak oby ? Wystarczy popatrzec jak Trzask rzadzil Warszawa.. taki ma byc prezydent ktory chce lgbt ? Masakra

0

@redbed123 no xd. Ciekawe co twraz nagra

0

@elplacek44 ten i ten to dramat.

3

@Kimirionum dlatego nie strzelil gola od paru spotkan ? On tez poki co nie jest w optymalnej formie. Jedyni trzymajacy poziom to MaTS Lenglet

0

@vegeta10 a jak ty pitolisz ze Juve kupilo Ronaldo krola strzelcow to troszke dziwne bo po 1 karnego trzeba jednak trafic a w wczorajszym meczu te 2 karne co byly to po zagraniach reka przez graczy Atalanty wiec nie bardzo cie ogarniam

0

@vegeta10 idac tym tokiem myslenia to boje sie pomyslec co ma Barca za uszami. Bo oni tez dostawali pomoc

1

@vegeta10 ze Real kupil sobie lige a Juve kupilo krola strzelcow Ronaldo xd

4

@vegeta10 glupszej wypowiedzi czlowiek dzisiaj nie czytal xd

0

@FDJ a nie mial isc do Juve ?

9

@DLFCB a too dopiero poczatek. LM rozwieje wszelkie watpliwosci bo LM jencow nie bierze

1

@geass co racja to racja. Ale meczu nie zobacze bo ide sie troche wyluzowac hehe

0

@geass co fakt to fakt. 3pkt sa to jestvwazne wiecej komentarza nie trzeba. Zycze milego weekendu

1

@damiano996 po Romie i Live wolalbym nie, wystarczy. Bo oni kompletnie nie wyciagaja wnioskow (czyt El Presidento)... wypier**** tego okularnika ze sterow Barcy ibwprowadzc kogos co ma jakis plan na przyszlosc bo ten ewidentnie rzebi w gownie

0

@geass rozumiem cie bardzo dobrze. Ale na chlopski rozum nie wmawiaj mi ze reprezentacja wychodzaca z grupy po 3 remisach tto do tego z 3 miejsca wygra ME...

1

@Coutinho007 idz Pan w chu z ta gra... przez tych gamoni wypale godzine temu kupiona paczke fajek... dramat

0

@BarcaInfo wiadomo cos kiedy FDJ wraca ?

1

@geass jak pomysle czasem jak Portugalia wygrala ME to wiara do mnie wraca xd

0

@bartekvisca tylko ze dzis jest wyjatek bo graja wczesniej xd

0

@Shroud oby na LM mu checi wrocily bo poki co gra bo gra nic wiwcej

0

@damian16161212 ale to nie jego pierwszy slaby mecz

1

Wnioski poki co sa takie ze na wyjezdzie (czyt Villareal i poki co Valladolid) graja lepiej niz u siebienp z Espanyolem.

1

Ten gosc jest niemozliwy xd

0

@ProMILs no i co ? Ale to nie jest powiedziane ze dzisiaj bedzie powtorka

0

@kamilop ze tez sie musisz pytac tutejszych ekspertow. Nie lepiej jakbys sobie na yt poszukal i poogladal i sam ocenil ? :P

0

@Hiacynk we Francji tez maja 2 puchary krajowe ? Nie zeby cos ale naprawde nie wiedzialem. Oswieć mnie prosze i powiedz od kiedy maja 2 puchary krajowe

4

@NeroTFP ze tez sie musiales zabrac za taka a nie inna reprezentacje :D

2

@Avatarr xd kolejny apacz myslacy ze to oficjalny sklad. Poczekaj do oficjalnej 11 podana przez trenera a nie gazety

6

@ProMILs a to to juz jest oficany sklad Setiena ? Myslalem ze to dopiero godzine przed meczem

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?