Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tobiasson92 wiadomo lepszy PO PiS lepiej non stop odgrzewac kotlet
1
@fart jak oby ? Wystarczy popatrzec jak Trzask rzadzil Warszawa.. taki ma byc prezydent ktory chce lgbt ? Masakra
0
@redbed123 no xd. Ciekawe co twraz nagra
0
@elplacek44 ten i ten to dramat.
3
@Kimirionum dlatego nie strzelil gola od paru spotkan ? On tez poki co nie jest w optymalnej formie. Jedyni trzymajacy poziom to MaTS Lenglet
0
@vegeta10 a jak ty pitolisz ze Juve kupilo Ronaldo krola strzelcow to troszke dziwne bo po 1 karnego trzeba jednak trafic a w wczorajszym meczu te 2 karne co byly to po zagraniach reka przez graczy Atalanty wiec nie bardzo cie ogarniam
0
@vegeta10 idac tym tokiem myslenia to boje sie pomyslec co ma Barca za uszami. Bo oni tez dostawali pomoc
1
@vegeta10 ze Real kupil sobie lige a Juve kupilo krola strzelcow Ronaldo xd
4
@vegeta10 glupszej wypowiedzi czlowiek dzisiaj nie czytal xd
0
@FDJ a nie mial isc do Juve ?
9
@DLFCB a too dopiero poczatek. LM rozwieje wszelkie watpliwosci bo LM jencow nie bierze
1
@geass co racja to racja. Ale meczu nie zobacze bo ide sie troche wyluzowac hehe
0
@geass co fakt to fakt. 3pkt sa to jestvwazne wiecej komentarza nie trzeba. Zycze milego weekendu
1
@damiano996 po Romie i Live wolalbym nie, wystarczy. Bo oni kompletnie nie wyciagaja wnioskow (czyt El Presidento)... wypier**** tego okularnika ze sterow Barcy ibwprowadzc kogos co ma jakis plan na przyszlosc bo ten ewidentnie rzebi w gownie
0
@geass rozumiem cie bardzo dobrze. Ale na chlopski rozum nie wmawiaj mi ze reprezentacja wychodzaca z grupy po 3 remisach tto do tego z 3 miejsca wygra ME...
1
@Coutinho007 idz Pan w chu z ta gra... przez tych gamoni wypale godzine temu kupiona paczke fajek... dramat
0
@BarcaInfo wiadomo cos kiedy FDJ wraca ?
1
@geass jak pomysle czasem jak Portugalia wygrala ME to wiara do mnie wraca xd
0
@bartekvisca tylko ze dzis jest wyjatek bo graja wczesniej xd
0
@Shroud oby na LM mu checi wrocily bo poki co gra bo gra nic wiwcej
0
@damian16161212 ale to nie jego pierwszy slaby mecz
1
Wnioski poki co sa takie ze na wyjezdzie (czyt Villareal i poki co Valladolid) graja lepiej niz u siebienp z Espanyolem.
1
Ten gosc jest niemozliwy xd
0
@ProMILs no i co ? Ale to nie jest powiedziane ze dzisiaj bedzie powtorka
0
@kamilop ze tez sie musisz pytac tutejszych ekspertow. Nie lepiej jakbys sobie na yt poszukal i poogladal i sam ocenil ? :P
0
@Hiacynk we Francji tez maja 2 puchary krajowe ? Nie zeby cos ale naprawde nie wiedzialem. Oswieć mnie prosze i powiedz od kiedy maja 2 puchary krajowe
4
@NeroTFP ze tez sie musiales zabrac za taka a nie inna reprezentacje :D
2
@Avatarr xd kolejny apacz myslacy ze to oficjalny sklad. Poczekaj do oficjalnej 11 podana przez trenera a nie gazety
6
@ProMILs a to to juz jest oficany sklad Setiena ? Myslalem ze to dopiero godzine przed meczem
1
Komentarz usunięty