0

@Kamiloza91 de Ligta

0

@Catalanian1991 2cm ? Dla mnie gam conajmniej z 20cm bylo. I ty zejdz na ziemie. MaTS sporo wyszedl.

0

@Jakchcesz "bo Suarez trafi z dupy a Griez nir" cos w tym stylu

0

@Suarezik23 sport365.sx

0

@Filipfcb2000 jeszcze nie. Po Messim beda

0

@Catalanian1991 ale powtorki pokazaly jak MaTS wyszedl to jaki ty masz problem jeszcze ?

0

@Foton ale dal mu powod zeby go odgwizdac. Mysmy juz tez takie karne dostawali

1

@Filipfcb2000 idz lulu. Takich miekkich kibicow Barca nie potrzebuje. Jak przyjda suche lata Barcy to wtedy zweryfikuje sie takich kibicow

0

@seba2811 typowy seba. Nieogarniajacy niczego

1

@Rolsonzako sport365.sx

0

@Greenalley ale jak to przeciez Rakitic zagral na ocene 7 wg redakcji

0

@budzichmichal do maja lub czerwca 2021

0

@Majsteer niewiadomo co zostanie z tego klubu po jego odejsciu. Jak na chama sprzedaje mlodego zawoenika tylko po to zeby spiac budzet to juz jest zle.

1

@FranzMaurer zal mi Arthura bo zostal ofiara przyvtej wymianie. Szkoda ze Bartek (tak jak Font tam mowil koedys) nie pokazal dokladnych danych z finansami. Barca powoli idzie przez tego cepa na dno a on sam juz sie trzyma suchej gałęzi.

0

@LuisSalvano Messi tez powinien w jednym czy 2 meczach przybajmniej zoltko dostac (w jednym to chyba nawet czerwo bo nadepnal tam komus na noge a nic nie dostal) ale to przeciez nie byl faul.. to tez jest podejrzane ze w 2 meczach z rzedu powinmo byc zoltko a nie bylo

0

@dudek911 czytales z zrozumieniem ? On przyjdzie po zakonczeniu OBECNEGO sezonu czyli po LM.. czyli wystapi w nowym sezonie

0

@LuisSalvano tylko barca nje robi walkow

0

@Zoker chlopie Pisowcy maja po swojej stronie mafie w czarnych sukienkach z Torunia ktorzy napewno zrobili jakas msze przedwyobrami z kazaniem ktory kandydat na prezydenta jest lepszy

0

@Jcob95 ten typ tak ma. Nie wytlumaczysz mu nic... zaslepiony tylko w Barce i koniec, kazdy najmniejszy blad jest u niego brany jako kontrowersja

0

@LuisSalvano ale co ma sezon 16/17 do obecnego ?

0

@LuisSalvano tylko ze te bledy gdzie sedzia bodajze nie uznal goli sociedad to bylo zasluzone. A ty dalej ze real ma sedziow kupil xd

1

@Barca_Big_Moment nasteony z lgbt...

0

@LuisSalvano wogole ostatnio przegladalem rozne strony sportowe klubow i wszedlem rownniez na rm.pl i jestes wszedzie "slawny" z swoja interpretacja xd. Co chwile masz wąty o cos a nawet nie zobaczysz interpretacji ludzi co znaja odrobine przepisy. Ale ty zawszr najmadrzejszy i nie dasz sobie nic powiedziec

0

@koksik2700 jeju sie trzepiasz... bo jak mi powiedzial to sie troszke zdenerwowalem.

4

@MarFan wytlumacz to tępym emerytom... nawet moj stary na Dude glosowal.. myslalem ze jest madrzejszy ale sie mylilem... jprdl

0

@MalanFCB no i dobrze. O tym sie powinni mowic glosno bo to co tam sie dzieje to jakis dramat... to nie okregowka

1

@AmigoBlancos poprostu trzeba scisnac dupe i przetrzymac ostatni rok tego cepa w okularach streujacego tym klubem i zobaczyc jakie duze gowno po sobie zostawi. Sory ze tak wulgarnie ale inaczej juz nie mozna... czekam z niecierpliwoscia na wybory i kogo wybiora. Mam nadzieje ze bedzie rewolucja ale czy bedzie kasa a te rewolucje

1

@mildan1704 nie wygraja. Oby (sorry ze tego im zycze) ale mam nadzieje ze wkoncu cep ktory steruje klubem sie ogarnie i zacznie madrze wydawac kase, chociaz w to watpie bo jeszcze rok albo az rok mu zostal.

0

@MalanFCB a weslug mnie zarzadem a pozniej sztab i sklad

0

@Bykunn bo Fati jest za szybki. Z przodu to chyba tylko Dembele by mu dorowmal szybkoscia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?