Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest niemozliwe jak gosc ktory nie istnieje w meczu wkoncu sie pojawia i strzela gola.. to jest niemozliwe. Ale graty dla Suareza za 3 miejsce strzelcow w historii Barcy
0
@Naker ale to nie tylko oni maja takie problemy ale spoko
4
Wejscie smoka nie ma co
0
@SamuelUmtiti sport365.sx
0
@pluszek no nawiazuje do tego ze oni nie byli tacy zamurowani
0
@pluszek a jak byl ustawiomy Villareal jak espanyol ? I w dodatlu jak byli nastawieni. Villareal staral sie grac ofensywnie i dlatego tak dostali bo za duzo miejsca robili. A ci sie bronia i kontry ostatnio bardzo duzo zespolow tak przeciwko nam gra
0
@PIWOSZ89 haha. Pewnie tak
0
@Hushovt tylko ze Leo poki co sam szalu nie robi. Duzo strat
0
@jeyx77x w 1 sesonie tylko
0
@Nicko sport365.sx
0
@sonek sport365.sx
0
@tobiasson92 i z druzyna ktora zawsze umie sie na nas spiąć
1
@adi7adi8 wystarczy porownac gre poszczeholnych druzyn. Villareal grala ofensywnie i Barca ich zjadla. A espanyol broni cala druzyna
0
@Couti11 a po co ma grac skoro kondycji ma na 60min a do tego gra wszerz i do tylu
0
@dawid230188 Semedo do spolki z Vidalem slaby mecz zagrali wiec oceny pasuja
1
@Greenalley ja wiem. Tylko oni mniej traca
2
@Laser ty chyba niewiesz jak oni u nas grali xd. Napewno tragedii nie bylo. Bo wedlug mnie kazdy z nich dolozyl od siebie jakas cegielke do sukcesu
2
@Pablit wczoraj nie dawal nic. Wedlug mnie kiepskie zawody.
0
@BlackAngryMagician sport365.sx
2
@skype77 sport365.sx
0
@DJ6 no widac ewidentnie ze Bartek bedzie chcial po sobir jak najwieksze gowno zostawic zeby kolejny prezydent mial pod gorke zeby nie bylo ze to on byl tym najgorszym
0
@Borneo tak tak uwazaj bo Trincao i Ansu wtedy beda grac xd. Zagraja jakies ogony w co 10meczu (chyba ze beda kontuzje) i sprzedadza ich za jakies smieszne pieniadze
2
@Dominius10 nie mow hop. Real nie zarobil na Moracie ? Czy Hakimim ? Prosze cie. Wszystko sie da tylko musi byc do tego czlowiek co potrafi sie w takie cos bawic
1
@lukas10 a ja zamiast Suareza Ansu i wtedy Griez na szpicy
0
@Thomas99PL ciekawi mnie jakby wygladala wtedy chemia miedzy nimi. Tylko czy kluby stac zeby utrzymac obecnie 2 najlepszych z najlepszych
0
@AxelF no bo 4 czlapniecia na tym etapie to za duzo juz. Real jakby przegral teraz 2 mecze i na komcu mistrza jeszcze nie zdobyl to by poprostu sfrajerzyl
0
@AxelF tylko narazie nie widac zeby bylo odmlodzenia kadry
0
@Couti11 bo Arthur nie kosztowal 105 baniek
4
@Couti11 tylko ze Arthur oprocz potencjału poki co na boisku za duzo nie pokazywal. Co nie zmienia faktu ze to bylo glupie posuniecie z ta wymiana
5
@Kurkmen Ppdejrzewam ze Messiemu kolejne cyferki na kontrakcie juz nie zrobia roznicy. On widzi co sie dzieiej i chce zeby Bartek odszedl