0

To jest niemozliwe jak gosc ktory nie istnieje w meczu wkoncu sie pojawia i strzela gola.. to jest niemozliwe. Ale graty dla Suareza za 3 miejsce strzelcow w historii Barcy

0

@Naker ale to nie tylko oni maja takie problemy ale spoko

4

Wejscie smoka nie ma co

0

@SamuelUmtiti sport365.sx

0

@pluszek no nawiazuje do tego ze oni nie byli tacy zamurowani

0

@pluszek a jak byl ustawiomy Villareal jak espanyol ? I w dodatlu jak byli nastawieni. Villareal staral sie grac ofensywnie i dlatego tak dostali bo za duzo miejsca robili. A ci sie bronia i kontry ostatnio bardzo duzo zespolow tak przeciwko nam gra

0

@PIWOSZ89 haha. Pewnie tak

0

@Hushovt tylko ze Leo poki co sam szalu nie robi. Duzo strat

0

@jeyx77x w 1 sesonie tylko

0

@Nicko sport365.sx

0

@sonek sport365.sx

0

@tobiasson92 i z druzyna ktora zawsze umie sie na nas spiąć

1

@adi7adi8 wystarczy porownac gre poszczeholnych druzyn. Villareal grala ofensywnie i Barca ich zjadla. A espanyol broni cala druzyna

0

@Couti11 a po co ma grac skoro kondycji ma na 60min a do tego gra wszerz i do tylu

0

@dawid230188 Semedo do spolki z Vidalem slaby mecz zagrali wiec oceny pasuja

1

@Greenalley ja wiem. Tylko oni mniej traca

2

@Laser ty chyba niewiesz jak oni u nas grali xd. Napewno tragedii nie bylo. Bo wedlug mnie kazdy z nich dolozyl od siebie jakas cegielke do sukcesu

2

@Pablit wczoraj nie dawal nic. Wedlug mnie kiepskie zawody.

0

@BlackAngryMagician sport365.sx

2

@skype77 sport365.sx

0

@DJ6 no widac ewidentnie ze Bartek bedzie chcial po sobir jak najwieksze gowno zostawic zeby kolejny prezydent mial pod gorke zeby nie bylo ze to on byl tym najgorszym

0

@Borneo tak tak uwazaj bo Trincao i Ansu wtedy beda grac xd. Zagraja jakies ogony w co 10meczu (chyba ze beda kontuzje) i sprzedadza ich za jakies smieszne pieniadze

2

@Dominius10 nie mow hop. Real nie zarobil na Moracie ? Czy Hakimim ? Prosze cie. Wszystko sie da tylko musi byc do tego czlowiek co potrafi sie w takie cos bawic

1

@lukas10 a ja zamiast Suareza Ansu i wtedy Griez na szpicy

0

@Thomas99PL ciekawi mnie jakby wygladala wtedy chemia miedzy nimi. Tylko czy kluby stac zeby utrzymac obecnie 2 najlepszych z najlepszych

0

@AxelF no bo 4 czlapniecia na tym etapie to za duzo juz. Real jakby przegral teraz 2 mecze i na komcu mistrza jeszcze nie zdobyl to by poprostu sfrajerzyl

0

@AxelF tylko narazie nie widac zeby bylo odmlodzenia kadry

0

@Couti11 bo Arthur nie kosztowal 105 baniek

4

@Couti11 tylko ze Arthur oprocz potencjału poki co na boisku za duzo nie pokazywal. Co nie zmienia faktu ze to bylo glupie posuniecie z ta wymiana

5

@Kurkmen Ppdejrzewam ze Messiemu kolejne cyferki na kontrakcie juz nie zrobia roznicy. On widzi co sie dzieiej i chce zeby Bartek odszedl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?