0

@bialagora nie przyjdzie bo Bartek okupuje jeszcze stołek

2

@grubiorz sedziowie i Var ? Prosze cie juz wole zeby to Real wygral niz Barca nie potrafiaca wygrac meczu u siebie... gdzie w tamtym roku bodajze Seville manita odprawila.

2

@odo997 no i dobrze. Ten klub jest tak samo do dupy zarzadzany jak Clevland Cavaliers za Lebrona Jamesa. Dopiero sie oczy otwarly jak LBJ odszedl. Bo za jego czasu gry w Cavs oni mieli praktycznie co roku finaly a sezon temu juz na ostatnim miejscu byli. To samo sie dzieje w Barcy, cep Bartek co niszczy ten klub od podstaw a socios siedza z zalozonymi rekami

1

@Trexas sport365.sx

0

@monsterrize ja sie tylko martwilbym o to ze jakby tu przyszedl to go kontuzje zjedza wkoncu juz bylo glosno ze pilkarze nie sa zadowoleni z sztabu medycznego. Wiec moze poprostu sa kiepscy i dlatego Demebele dalej nie gra

0

@Greenalley a przez 2-3 miechy to on eie pewnie nawet nie mogl z nimi spotykac. Wiec jak on mial ich wytrenowac albo jak ty to powiedziales skutevznie przestawic zespol

0

@Greenalley tylko co ci da tiki taka jak zespol broni w 11

0

@Greenalley a co ci ge podania dadza ? Jak oni tymi podaniami sami sobie szkodza bo niewiedza co z pilka robic. Za Valdka przynajmniej bylo zle jak chodzi o gre ale skutecznie. Punktowali caly czas (pomijam LM) w sumie niewiem po co mam LM pominac bo jak tak dalej beda do dupy grac na leniwca to Napoli ich wyjasni i na tym sie skonczy.

0

Jak to jest ze trener z duzym doswiadczeniem w zawodzie (mowie ogolnie) nie potrafil usadzic Suareza.... czy zrobic cos innego z zespolem... albo jak nie idzue tym to powpuszczac mlodych niech szarpia. Nie ogarniam tego...

0

"Po sytuacji na Balaidos z udzialem trenera i kilku waznych zawoenikow to on za to zaplacil" swietych krow sie nie rusza, Suarez moze gowno grac a tu i tak go chwala mimo tegobze czasem strzeli z dupy ale to juz za malo na Barce

0

@Mroziu Pedro chyba do Romy mial isc

2

0

@Greenalley ale przynajmniej trofea byly i zawoenicy jakos grali a teraz oprocz wymiany podan nie ma zadnych szybkich akcji jak na Barce przystalo. Takze tak jak kolega z bialej czesci hiszpani mowi. Blad to bylo zwolnienie Valdka, byl jaki byl ale trofea tez byly mimo ze nie bylo tego najwazniejszego a teraz nie bedzie nic. Bo jak dalejbtak bedzie to ligi nie wygramy chyba ze Real zacznie frajerzyc na potege a w LM to moze nawet Napoli e przejdziemy i na tym sie skonczy sezon.

0

@dzbanke xd. Wiejski ton. Nawet nie wiesz skad jestem a pieprzysz farmazony. Pewnie kolejny mieszczuch ktoremu niegdys słoma z butow wychodzila xd

0

@dzbanke no jak staniesz w polu karnym i zlapiesz przecienika a kolano po czym sie przewroci no to chyba karny co nie ? Bo to nie atak na pilke tylko na kolano. Wez chlopie sie nie pograzaj bo nie ogarniasz bazy

2

Juz zrobil 5 zmian czy jak ? Bo nie ogarniam... zaraz sie mecz konczy

0

@panczo kazdy karny z dupy

0

@jachuu9 jakbys mial tyle kasy dostawac to nawet bys sie symulek wyuczyl

1

@dzbanke ale Carrasco haczy o kolano Semedo wiec jaki masz nadal problem ?

0

@LuisSalvano no tylko ze to zachaczenie o kolano bylo widac.. takze niewiem.

0

@panczo rozumiesz ze Oblak mial noge na lini/przy lini a MaTS wyraznie poza linia ?

0

@Kapitan hawk niby o kolano zachaczyl

1

Ogolnie X kur** D

0

Niby o kolano zachaczyl..... jprdl

0

@panczo ale Mats nie mial nogi na lini wogole....

0

@FCMichalo no a czy ja cos mowilem nie tak ? Tylko porownalem

0

Karny podobny co do Vidala. Ledwo co go dotknal

2

@cat_r37 tak. I poki co ogrywaja go jak pacholka. W ofensywie 0 konkretu i jego straty pilek na poziomie juniora

0

@malicinho bo to Bartek a to wyraza wiecej niz 1000 slow. Czekam z niecierpliwoscia az tego cepa pozegnamy ale to jeszcze rok. Juz jestesmy w dupie za rok bedziemy jeszcze bardziej w dupie i kolejny prezydent nie bedzie mial dobrego startubo bedzie musial cale gowno najpierw posprzatac, a kibice sa niecierpliwi i beda pisac ze jest jeszcze gorzej niz za Bartka

1

@Cariones poki jeszcze a zoltko. Bo czerwo nad nim juz wisi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?