0

@dudek911 grajac co 3-4 dni cialo tez musi troszke odpoczac. 6 dni maja wolnego pozniej praktycznie ok 2tyg beda trenowac

0

@Barca25 no tak. Bo nowy sezon zaraz bedzie startowal

1

@MaFCB powiedz to Zlatanowi. Bo pomimo wiekow (wiadomo liczby juz niete same) ale ciagle pozio trzyma

0

@tbas @mekston a nie 11 karnych ? Wczoraj gdzies widzialem statystyke i CR i Immobile mieli po 11 karnych

0

@KamilZ a Pjanicia gdzie zgubiles ? Xd

0

@hoeniker Robercik bedzie zagrozony w walce o zlotego buta.

14

@X37 oni szybko rozwieja twoja nadzieje xd

12

@msmsms a rolnicy za Litr mleka 1,17 dostawaja. Tak se przebitka xd

0

@Filek25 teraz to juz tylko na yt :(

2

@szkutnik91 a to z karnego gol jest inaczej liczony czy jak ?

0

@aiven De Light ? Takiego zawodnika nie ma. De Ligt predzej

1

@Unikatowy trzeba bylo wejsc na kolanach to moze bys nie byl wiekszy od nich xd. A tak wgl tez tak czasem mam

0

@ginidal a ja sadze ze to wszystko jedno bagno. I sie wszyscy tym gownem udlawia

0

@Elprofesorxx glupszy to ty wlasnie jestes, tylko tobie sie ciezko przyznac. Bo pieprzemie ze jestem kibicem realu niewiedzac komu naprawde kibicuje to juz przesada

6

@X37 jezeli to co pisze w artykule jest w jakims stopniu prawda to w duzej mierze wina lezy po stronie pilkarzy. Bo jak im sie nie podoba sytem treningowy trenera to niech wypier. Albo grasz albo nie. Powinna byc krotka pilka, a pilkarze owineli sobie wszystkich wokol palca i graja tak jak im sie chce lub nie

1

@tbas dokladnie w punkt. Jak Barca nadal tak bedzie cackać sie z legendami bo graja za zaslugi do usranej smierci to to bedzie dramat. Legenda legendą ale na takie cos Barca sobie nie powinna pozwolic. Poprostu powinni mu uswiadomic e jest pod forma... i to nie od dzis..

0

@RanDiFCB no bo zawsze tak bylo jest i bedzie ze ludzie dopiero po czasie to zauwazaja. Tez to bardzo dobrze wspominam a teraz gdy brakuje chociazby tych jego wrzutek czy rajdow ofensywnych czy tez wisienki na torcie w postaci klepek z Messim to ludzie dopiero to teraz zauwazaja a ile to juz lat minelo. Tak jak Alves powiedzial w ostatnim zdaniu "obroncy moga byc lepsi lub gorsi ode mnie ale nigdy nie beda mna" to samo tyczy sie Xaviego, Iniesty. A zachwilke Busiego Messiego Suareza itd. Te dopasowywania prasy danego pilkarza do ww legendy to tylko jest pompowanie balonika, bo ci pilkarze sa jedyni w swoim rodzaju.

0

@Elprofesorxx i badz troche obiektywny nastepnym razem bo gdyby barca wygrywala seryjnie tak jak real to nawet realowi by var nie pomogl

0

Komentarz usunięty

3

@Kwiatek67 a var nie gra na nasza korzysc wcale.

0

@Lama20 a to nie lepiej te pieniadze wrzucic na jakas lokate w banku ? I niech sobie procentuja ?

0

@FCBdymekVEB no a dziwisz sie czemu ? Jak Bartek wydaje setki milionow na transfery i pensje to pozniej nir ma na pozadnych specjalistow w sztabie medycznych tylko stac na praktykantow

0

@krzakov no ale faktem jest ze to nadal jest puchar za zdobycie ligi. Dlatego to sa 2 na 2 poki co mozliwe trofea do zdobycia ktore Setien przegral zaraz dojdzie Lm

0

@foczkyyyhg +2 nad realem to byla wygrana liga ? Aha. Gdyby bylo +10 to coinnego

0

@storwert19 to w takim badz razie zle sie zrozumielismy. Sorki.

0

@krzakov O wlasnie. To PK przegral. A LL to nie puchar ? A to co wczoraj Ramos podnosil ? Posag ?

0

@krzakov 2. PK i LL, czy to byl SPH teraz nie pamietam.

0

@storwert19 a co by to dalo gdyny wygrali z Osasuna ? Skoro Real tez wygral. Czyli tak czy siak majstra by juz mieli

1

@Exerion smialismy sie a SPH stoi w gablocie LL stoi w gablocie. I mimo porazki z City sa dalej w walce o LM

0

@xesco Rafinha ? No tam Dembele jest sam w kolejce do szpitala...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?