1

@Andy83 jasne ze bedzie go brakowac tak jak Alvesa Xaviego Iniesty Puyola

6

Bardzo dobrze Thomas, wbijajcie tym patałachom kolejne szpilki na boisku im uswiadomiliscie jaka dzieli was przepasc teraz slowami moze do tych baranow to dojdzie wkoncu bo to co graja to jakis smiech. Niech wypier do chin czy innych katarow na emeryturki

12

@xavi890 tak Griez to jest bardzo dobry zawodnik tylko duzo ludzi go nie lubi. Gdyby trener inaczej ich posutawial i do kazdego znalazl miejsce w skladzie uwazam ze lepiej by wygladal

0

@ravpelc no ale przylomnij sobie jakie tu byly pomyje wylewane na niego.

0

@goldmetaxa no to sorki. Czlowiek taki wkur*iony chodzi przez tych imbecyli ze kazdy komentarz ktory przeczytam mnie wkur xd

0

@Naker no w sumie racja. Za 1 kapitana glos musial zabrac 3 kapitan czy 4 niewiem ktorym on tam jest

0

@dafik85 wez przyklad Ramosa. Real dostal baty od City przez bledy Varana to Ramos praktycznie byl jedyym z 1 co zabral glos aon w meczu wogole nie gral

0

@FioletoweOczy chlopie Setien i Bartek niech sie ciesza ze jest zakaz dla kibicow na mecczu bo tam bys sie transparentow i bialych chusteczek nie doliczyl

1

@kerouac Davies mial autostrade i robil co chcial

0

@Janas11224 malo jest pilkarzy ktorzy oddali by zycie zeby grac w tym klubie ? A oni trzymaja parowozy w klubie no kur dramat. Jest FdJ czyli Busi powinien albo ława albo odejsc, mlody Puig jest to kolejny weteran albo zgida na lawke lbo wypier i nie powinni sie z nimi cackac a nie tam jakies łaskawienie sie nad pilkarzem on 120lat temu byl najlepszy na swojej pozycji masakra

0

@sebo939 Atleti i Juve jest do odpuszczenia. Juve wtedy bardzo dobrze gralo tak samo Atleti. Reszta blamazy owszem.. Dramat

0

@masa11 chlopie one daszly od blamazu z Roma, tylko Valdek Messi i MaTS pudrowali to zdobyciem PK i LL. Valdek wyciagnal maksa z tej druzyny

1

@Qexi i jak zwykle ludzie budza sie po fakcie xd. Jak mnie to smieszy. To samo bylo z Alvesem kazdy go jechal bo wrzutki na potege robil, Alves odszedl i na PO jest dziura ozonowa a Semedo byl tylko pionkiem przy Daviesie.

0

@Misanthrope panie ta druzyna jest zniszczona psychicznie przez LM oni z roku na rok graja coraz gorzej w LM z @marcin000019 nie zgadzam sie w 100% ale facet ma sporo racji. Ta druzyna przed kazda edycja LM jest spalona na starcie a w majtkach pełno po tylu wpier*olach czy to z Roma czy Live jeszcze jakos dalo rade przegryzc te porazki ale po wczoraj juz jest koniec. Oni sa spaleni psychicznie bo ciagle maja w glowach blamaze a teraz oliwy do ognia dolal Bayern ktory przejechal sie jak po juniorach. Zobacz na jakiej intensywnosci gral Bayern a na jakiej barca. Davies przejechal sie po Semedo jak po juniorze nie mowie o reszcie do tego jeszcze Cou wchodzacy z lawki i rypiacy im 2 bramy i bodajze asysta do Lewego jak sie nie myle. Dramat

1

@betonito wina Bartomeu jest taka ze oldboyom daje nowe kontrakty a mlodych na ktorych powinien budowac nowa Barcelone oddaje za smieszne pieniadze lub wypozycza z niepowodzeniem

3

@FafitFCB nie, nie zadowolony. Ramos odrazu zabral glos jak Real z LM odpadal po glupich bledach Varana a nasz Messi jak zwykle odezwie sie za miesiac

1

@goldmetaxa "i tak ostro chlopakow nie krytykowac" serio ? To ile jeszcze musza razy dostac wpier*ol i sie osmieszac w LM zeby ich zaczac na powaznie krytykowac ? My zaraz skonczymy jak Milan i bedziemy walczy o LE. Niech te swiete krowy wypierdzielaja jak najszybciej zzacznie sie przebudowa czekac jeszcze rok to kolejny strzal w kolano

1

Ehh dlaczego Kapitan nie zabral glosu ? Ja tylko zyczy aby kolejny terner i zarzad zabrali mu te opaske

0

@Pstryk oni sa psychicznie pokonani. Po tylu blamazach do tego teraz najwieksze upokorzwnie. Jezeli nie zrobia rewolucji wbtym roku i tych ktorych zostawia a nie sprowadza im dobrhch psychologow to znowu dadza dupy

0

A ten znowu o podejmowaniu decyxji i przemysleniach. Niech ten dzban nie mysli bo niewie co to jest a jak tak bardzo chce myslec to niech mysli o dymysji najlepiej na wczoraj

1

Znowu wnioski wyciagnac ? Wez tych swoich podstarzalych kolezkow wypier stad. Jak macie tylko doic klubowa kase i dawac sie co roku kompromitowac to wypier a nie szuka łaski. Przyjdzie co do czego to te slowa odszczeka

0

@Rokita no jak zostanie to sie zdziwie. Za tyle czasu sie meczyl. Swoje zrobil nadal jest i bedzie krolem ale nie tutaj. Tu trzeba przebudowy ale on juz nie moze w niej byc bo znowu wszystko bedzie pod Messiego

1

@Drozdu7 xd. Ten porownuje malucha do mercedesa haha

0

@tbas Messi jak sie wkur to odejdzie Bartek zostanie w ciemnej dupie tak jak Cavs po odejsciu LBJa. Dodam ze za tyle wytrzymal, wyztarczy

0

@Cvzx swoje akcje mial ( w sumie zapamietalem 2) ehh i jutro czytac hiszpanski poraanny przegkad prasy

0

@Pilka_jest_okragla oo shit, here we go again.....

2

Drodzy ramblowicze zastanawialiscie sie kiedys po ktorym wpier*olu ten klub zacznie dzialac tak jak powienien ? Byly 2 blamaze (Roma Live) nie ruszylo nic z rewolucja teraz gwalt ze strony Bayernu i czyteraz cos ruszy ?

0

Świetw krowy niech odejda z tej druzyny niech nie nadwyrezaja klubowej kasy patafiany

1

Oficjalnie: Barca zmienia ksywe z Dumy Katalonii na Wstyd Kataloni

1

Policja Semedo ograny przez nastolatka jak dziecko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?