Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NismoFCB no Real jak zatrudnil Zidane to tez gosc kuz tyle pucharow mial ze szok. To samo Flick w Bayernie (MŚ ma wiem ale byl asystentem)
1
@V e B 96 od fotroola mozesz kupic szklanke dzbanbele xxd
0
@Shroud tam w jednym ze swoich zdan powiedzial ze kase na transfery ma gorzej z kasa na pensje. Bo daje jakies horendalne kontrakty nieptrzebnie
1
@Szicek10 mnie tylko boli to ze jak Bayern czy PSG wygra to beda liczyc sie w walce o sekstet i wtedy bedzie nie dobrze
0
@GadulkiGembulki a do tego zostanie im walka o sekstet i wtedy mogloby opoero sie cieplo zrobic zreszta to samo co z PSg
1
@GadulkiGembulki lepiej nie bo sie zrownaja z nami trypletamk
13
@IronSanHybrid oni jeszcze ja wroca czekaj. Za kilka dni bedzie ze ona wroci
1
@misiek12319 po za tym po co ma do gorszego klubu przychodzic ? W chwili obecnej to Barca ze swoja forma i gra moze nawet w top 10 nie jest
0
@misiek12319 no gotowy obnizyc pensje. Z 30 na 25 albo z 25 na 20 na 100% nie zejdzie na jakies 12mln czy 15 jak w Paryzu ma 2x tyle xd gdyby tak bardzo chcial tu wrpcic i obnizyc swoje zarobki to dawno by tu byl
0
@NeroTFP Barca od 2015 stara sie zdobyc LM tymczasem Ney po 3latach moze je zdobyc. Widac ktory klub jest obecnie w lepszej formie
0
@BarcaInfo jest jeden problem mianowicie Bayern. Watpie ze tak grajacy Bayern przegra z PSG. Oczywiscie liczac ze Bayern Lyon pyknir
0
@LuisSalvano podobno miala byc redukcja plac dla pilkarzy czyli co kazdemu obetna pensje Ney wraca o 20-30baniek na kontrakt i znowu wszystko sie posypie bo kazdy bedzie chcial podwyzki
0
@misiek12319 chlopie ogarnij sie z tym Neyem w chwili obecnej oni nawet kasy nie maja zeby kogos kupic a co dopiero neymara.. oni musza zaczac sprzedawac zeby zastapic ten tartak jakimis zawodnikami. A nie ze sprzedadza 10 zawodnikow zeby kupic Neymara i oplacic jego kontratkt i bedziemy mieli 11 zawodnikow a reszta to szkolka
0
@misiek12319 on ma wrocic w chwili obecnej do gorszego klubu ? Xd
0
@macio_944 Bartek siegnal dna i bedzie bronic sie teraz wszystkim co ma zeby pokazac ze mu "zalezy"
0
@KamilZ NIE MOZE startowac osobiscie tylko jego pionek co najwyzej.
0
@AllBundy tryplet nie przykryje trypletu wpier*olu w LM
0
@BarcaInfo o kurde. Ciekawe czy pilkarzy wiedza o tym i sie juz powoli pakuja czy zaraz bedzie placz w wywiadach
0
@itmustbejoke bo Barca i Real graly lepiej ? Xd. Wtedy Barca i Real grali lepiej a Bayern rzadzil w swojej lidze a teraz poprostu sie wszystko zmienilo
0
@BrusFCB transfery za grube miliiony nie w tym roku
3
@FioletoweOczy ja nadal uwazam ze Valdek wyciagnal z tej wypalonej ekipy maksa. Na Lige wystarczyl ten dom starosci a na LM juz nie
0
@myscooter a to oni mieli godnosc ? Pierwsze slysze. Oni tej godnosci nie maja od kleski na Anfield jak potraktujesz Rome jako wyladek przy pracy
0
@MaTt_BarcaFan @kamilop no zeby byly wzmocnienia to trzeba miec kase, najpierw musza kogos (czyt kilku zawodnikow starej gwardi po 20baniek sprzedacbo niewierze ze zarzadumie w negocjacje) a pozniej mozna liczyc na jakies wzmocnienie. Jedynym wzmocnieniem bedzie Cou (o ile go znowu nie wypozycza) i Dembele (jak sie nie polamie) bo w inne transfery nie wierze
0
@Cwaniak4 mamy MaTSa ale go tez nie wybiora
0
@Johnnie_Walker nam brakuje takiegk Ramosa za kapitana. I byloby inaczej
2
@Koni8M czyli kiedy ? Co mnie to jaki on ma charakter ? On nie ma charakteru na taka funkcje. Przypomnij sobie rok temu jak Real dostal od Ajaxu a Ramos wtedy nie gral czy teraz po City. Byl jednym z 1 co wyszedl cos powiedziec bo on wie w jakim klubie gra i jaka ma funkcje, a nasz Messi chyba nie
1
@Kamilos84 ku*wa a jak Griez pomaga w defensywie to wszyscy tu na niego pomyje wylewacie a jak Suarez drepcze i kopie sie poczole a na koncu strzeli zdupi to jest kozakiem. Dramat
3
@VamosGirl nie nie nie. To nowy LO moze miec Albe jako zmiennika, a jak Albie to nie pasuje to drzwi otwarte.
0
@OsehShalom Bartek musi zatuszowac najpierw cale gowno ktore zrobil.
10
@Koni8M siedzi w jaskini w sumie nic nowego. Opaska na ktora nie zasluguje powinien oddac komus cos ma jaja wyjsc po porazce i cos powiedziec. To samo bylo po Live jak nas ojechalo. Kapitan nic nie warty (jako kapitan) wiadomo zaslug mu nie ujmuje ani tego ze jako pilkarz jest przekotem