0

@Dr_Cabasisi i jak ty uwazasz ze ty widzisz druzyne ktora poprostu nic nie wygrala to sie nierozumiemy. My widzimy "druzyne" ktora od 4 lat daje sie lać jak dziecko a arenie europejskiej

0

@Dr_Cabasisi dla mnie to nie druzyna ktora polega w duzej mierze a umiejetnosciach Messiego, bo nie wierzy w wlasne. Czas Leo i tak sie powoli konczy dlatego jak Koeman ma byc tym ktory ma przeprowadzic rewolucje to lepiej bez Leo bo tej rewolucji nie bedzie chyba ze zrobi rewolucje i w przypadku gdy jednak Leo zostanie to zostanie wpasowany druzyne a nie druzyna wpasowana pod Messiego

0

@ForcaMilosz nie. Ale rozumuesz to ze chodzi mi o to i ze vyl caly czas cicho

0

@Dr_Cabasisi a to powiedz dlaczego nie ma druzyny ? Tylko Messi i chlopcy od podawania pilek

0

@LuisSalvano nie. Tylko nie musial wyskakiwac z tym jak Filip z konopi. Od meczu z Bayernem siedzial jak mysz pod miotłą a tu nagle taki gong bo chce odejsc.

0

@saviolagzk ja uwazam jak ppzbedziemy sie tartaku w srodku pola to ppwinno byc dobrze

0

@Rodion tylko ze ja to 7lat temu robilem. Niewiem dokladnie. Da dostalem ksiazke, rzucilem na nia oko tylko, przewertowalem kartki i zdalem

0

@Rodion ja mialem teoretyczny i praktyczny. Teoria wygladala tak ze dostalem kilka pytan i odpowiadalem (to nie byl pisemny), co nie umialem to odpowiedzieli za mnie. A praktyczny mialem tak ze dzien wczesniej wsiadlem na wozek i jezdzilem moze 15min i tyle a na egzaminie kazali mi podniesc 2palety zrobic "8" odstawic palety i koniec.

0

@krywas 5-1 z Realem (jak dobrze pamietam) albo 4-0 z Realem (ale wtedy chyba byl jeszcze Ney i Iniesta) jak gdzies sie pomylilem to przepraszam ale wszystkich meczy (kto gral) nie pamietam. A te przyklady to tylko takie od reki. Mozna wymienic bodajze 4-1 z Villarealem ale wtedy jeszcze byl Ney

0

@saviolagzk tez racja. Tylko sam przyznaj ze w chwili obecnej jest Messi i koledzy od podawania a nie Druzyna. A jak mamy stworzyc druzyne skoro pilkarze podawaja do Messiego. Wez przyklad Vidala, obojetbie kto by nie byl pusty Vidal poda Messiemu mimo ze go polowa druzyny prziciwnej kryje

3

@saviolagzk ale widzisz jak ta druzyna funkcjonuje ? "Podajmy Messiemu niech cos zrobi" tak to dluzej nie moze funkcjonowac. Jak byl Xavi i Iniesta to oni rozdawali karty. A teraz drugi Iniesta poszedl do Juve (bylem za tym bo gosc kompletbie sie pogubil) a drugiego Xaviego nie zanlezli, znalezli za to lepsza wersje Busiego tylko on gra tam gdzie nie powinien. Ja nadal uwazam ze skoro Koeman ma byc trenerem ktoru przeprowadzi rewolucje to powinna ona juz sie odbyc bez Messiego. Wtedy znajdzie sie na boisku miejsce i dla Cou i dla Griezza. To jest moje osibiste zdanie i nikt nie musi sie z nim zgadzac. Gdy Pep przejmowal druzyne tez byl placz bo kto zastapi Ronaldinho (wiem, mu juz wtedy biło do głowy) ale takie byly gadki. Pep przyszedl przewietrzyl i powstala DRUZYNA a nie druzyna zalezaca od jednego czy dwoch zawodnikow. Nigdy nie wygramy LM dopoki Messi bedzie mial tyle do gadania na boisku bo sam LM nie wygra. Barca musi stworzyc druzyne a nie Messi i koledzy od podawania pilek.

1

@kodi77 no i wtedy nici z rewolucji. I niech zostana kolejny sezon z amigosami i znowu sie skompromituja.

3

@Coutinho007 skauting to ma BVB a Barca w tej dziedzinie i innej ma Januszy

0

@Kwiatek67 no przeciez kazdy wie jak gadac z Januszami transfero i negocjacji

1

@VladSilesian aha. Paulinho ? Przynajmniej cos nam dal. A jak wutlumaczysz za Laporty transfery Keirrisona ? Ktry przyszedl a nasteonie po kilku dniach odszedl ? To tez koglybyc mahlojki. Kiedys nawet bylo cos o tym

0

@Naturopata czyli najpierw musi byc w formie. A w wieku 33lat o to juz ciezej

0

@Uukasz_93 a gdzie Cou?

3

@Naturopata to co tu robi jeszcze Suarez ? Problem z przyjeciem pilki plus potykanie sie o nogi. Wiem, legendai potrafi strzelac piekne gole. Ale to nie jest klub gdzie jest na to czas.

0

@Imonkey zobaczymy w jakim stylu odejdzie Suarez czy Rakitic bo jakby nie patrzec Rakitic tez zasluzyl na dobre pozegnanie

1

@Ghotti ale bedzie to chu**we zachowanie jak kazda swieta krowa zostanie wypchana tylnimi drzwiami. Taki Rakutic Suarez no i oczywiscie Messi powinni miec godne pozegnanie

0

@messi564 o chlopie na glowe Bartka to za duzo. Nie łudź sie bo to za duzo na Bartka

0

@Phily w wszyatkich klubach jak wielki pilkarz odchodzil to go brakowalo.

1

@Barcaa12 lepiej teraz jak odejdzie niz za rok. Jezeli teraz jest mozliwosc dostania nawet jakis pilkarzy za niego to lepiej teraz bo za rok do nie dostaniemy nic

0

@bulbo74 nawet te 3-0 z Roma beda wspominac i to dlugo. Gdyng to byly blamaze raz na 10lat to jeszcze jakos byto przeszlo. Ale nie 3 czy 4 lata z rzedu

30

@luna666moon wszystkich blamazow Barcy w LM nikt dlugo nie przebije.

0

@Fabik ale nie dostali jakies manity czy jeszcze wyzszego wyniku

0

@Sherem napewno nie ma. Ale samemu mozna dojsc do takiego wniosku. Dziwie sie ze nawet przez mysl nie przecjodzila ci taka opcja ze tak faktycznie moglo byc, patrzac na to jak to wszystko wygladalo po blamazach

0

@kaamil1910 o ile dobrze mozemy zarobic a nie musimy zarobic (klauzula) to z tym madrym wydawaniem pieniedzy bym sie wstrzymal bo okularnik w tym dobry nie jest

0

@puyol_presidend5 Rewolucja.

0

@LucasW123 Peszko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?