La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1473 Culés

2

To jest mój ostatni Komentarz na Temat Messiego ponieważ już zaczyna mnie męczyć ten temat A konkretów brak .
A więc, Jestem bardzo wdzięczny Messiemu za wszystkie lata gry w Barcelonie Ale Jeśli to Prawda i Mamy dostać ookoło 200 mln (wraz z piłkarzami) od City to Patrząc przyszlosciowo to bardzo dobra dla nas opcja bo nie oszukujmy się za rok odejdzie za darmo . A 200mln to Mnóstwo pieniędzy i możemy je mądrze zainwestować w przyszłość.
Druga sprawa jest taka że może Messi ostatnio mniej walczy i Biega bo po prostu sie wypalił i potrzebuje nowego bodźca jakim jest transfer do innej Ligi żeby wykrzesać z siebie na koniec kariery jeszcze wszystko co Najlepsze , i jeśli chce tego dla samego siebie to nie możemy go na siłę trzymać tylko dlatego że jest legenda Klubu .
I na sam koniec jednym może być przykro , drudzy mogę się cieszyć z powodu odejścia Messiego Ale nikt mi nie powie że nie jest ciekawy jakby odnalazł się Messi w takim City, nowi zawodnicy , nowa liga i nowe wyzwania .
To tylko moje zdanie i odczucia więc bez spiny. Pozdro

0

@kaamil1910 o ile dobrze mozemy zarobic a nie musimy zarobic (klauzula) to z tym madrym wydawaniem pieniedzy bym sie wstrzymal bo okularnik w tym dobry nie jest

0

@Tomek54321 jego dni są policzone , a Klauzuli nikt nie zapłaci

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?