0

@Kwiatek67 Sancho xd. Chlopie Barca jest w czarnej dupie finansowej to za co chcesz go kupic. Zrozumcie wkoncu ze duze transfery w tym roku nie wchodza w gre, ONI nie maja kasy

1

Ze wam sie chcialo to oceniac xd. Nawet te oceny 1 to za obre oceny na ten wystep.

3

@Comentateiro Messi ma zwolennikow bo jako kapitan nie zrobil nic zeby zespol ogarnac a po drugie wystawianie za ten mecz ocen to glupota oni nawet na ocene 1 nie zaslugiwali bo to za duzo

0

@Bartex Roma to zapoczatkowala, Live kontynuowal a Bayern dokonczyl dziela. Oczywiscie to moze byc nie koniec jak nie dojdzie do rewolucji

0

@seba444 madry prezydent i dyrektor beda wiedziec jak kupic w dobrej cenie zawodnikow. A ten okularnik wiedzac ile forsy jest po Neyu nie oszczedzal

0

@sintesox a to nie lepiej ulepic zespol i wpasowac Messiego na koniec jego kariery w zespol ? Ogolnie daze do tego ze wolalbum aby zespol gral sam i pokazal ze umie bez Niego, a w tym momencie jest tak ze kazdy trener uklada sklad pod Messiego, dlaczego Cou przygasl w Barsy ? Bo Messi i nie ta pozycja. Dlaczego Griez przygasl tez rewelecajny zawodnik i to do tego bardzo dobrze zna LaLiga ? Bo Messi i pozycja na boisku. Klub jest caly czas ciegniety w dol. Redaktor bardzo dobrze napisal, Barca jest w sytuacji finansowej w czarnej dupie i 3/4 jej zawodnikow powinno isc z tego klubu w trybie natychmiastowym, ale Bartek zrobil z tego klubu klub emeryta gdzie dziadki dostaja fortune i dorabiaja do emeryturki bo po co maja leciec do Azji czy tam Ameryki jak tu maja dobrze ?

1

@Avatarr oni chca kolejnego trenera ktorego beda mogli przecwelic

0

@Jakchcesz @RosjaninBut no bo ta najswietsza krowka to kapitan jak z koziej dupy trąba. Real odpada Ramos niegrajacy w meczu jeden pierwszych co bierze udzial w wywiadzie i kazdego stara sie bronic. A nasz kapitan zatrzasl sie w jaskini i inni za niego robia wywiady. Niech odda te opaske komus co sie do tej roli nadaje

0

@Pablit jezeli mysla o powaznej rewolucji to powinni zrobic ja bez Messiego albo zrobic ja tak zeby Messi tylko doszedl i gral swoje a nie zeby zrobili rewolucje pod Messiego

1

@Coutinho007 ze on przed ta wypowiedzia nie zdal sobie sprawy ze oni caly sezon grali gowno i jeszcze ta wypowiedz

0

@koksik2700 przynajmniej reakcja na zdjeciu nie zmienia sie od lat

4

@PRINSU a co zdobyl w europie po odejsciu z Barcy ? Odszedl z Barcy i zamieszkal na lokalnych podworkach tylko niezaznaczajc swojej obecnosci w europie

2

Ehh szkoda ze nie kręcą juz MatchDay, chcialbym zobaczyc ich mordy w przerwie meczu z Bayernem jak placza te miekkie fajki bez jaj. To by bylo lepsze niz niektore kabarety

0

@LuisSalvano sekstet to w tym roku bayern moze wygrac. A tak na powaznie to od kiedy Pep odszedl z Barcy tak sie skonczylo dla niego LM

0

@Crakitic do ciebie akurat nie mialem o to pretensji tylko poparlem twoja wypowiedz ale ciesze sie ze w jakims stopniu sie z tym zgadzasz

0

Prosze pozwolic na zaznaczenir wszystkiego

0

@LuisSalvano no i PSG sie na to zgodzi xd. A gdzir wzmocnienie obrony ? Alba czy Seemedo to typowe placki juz wczorajszy mecz dobitbie to pokazal. A pomoc ? Bez komentarza

0

@Comentateiro bo wkur mnie takie cos jak ktos szuka jakiegokolwiek pozytywu na ten mecz i jak mozna bronic zawodnikow (np Messiego) czy innych jam zagrali kompletna kupe

0

@Pilka_jest_okragla a moze Wenger ?

0

@LuisSalvano mamy odmaldzac kadre a ten juz ma 30lat (prawie) wiec po co go chcesz na 2-3 sezony ? Nie rozumiesz ze przez te pandemir klub jest umoczony w gownie finansowym ? A ty nadal Neymar ...

0

@Herato nie zdobyc trofeum w sezonie to jedno a dostac w meczu 8 bramek to drugie. Bo gdyby odpaeli dostajac 2 do 0 ale nie 8 do 2 to co inneho

1

@Comentateiro tak to jest nic. Tak jak @Crakitic napisal to nie sa szczyty jego mozliwosci. To NIE JEST kapitan to jest dramat a nie kapitan gdzie wydzieranie ryja na kolegow gdzie rozmowy z nimi ? Lepiej spuscic glowr i chodzi po boisku jak ci*a. Real jak dostal w pape od City to Ramos byl 1 co zabral glos a nasz pseudo kapitan siedzi w kacie. Jak ma miec opaske za zaslugi to niech idzie do Interu a klub zbuduja od podstaw i gez bedzir dobrze bo ku*wa co blamaz to ten siedzi cixho i nic nie gada. Wali mnie to ze to nie jest ten charakter ale skoro nie masz tego charalteru to daj opasle temu co ten charakter ma. Jeb*ne swiete krowy malo wstydu sie najedli przez ostatnie 2 lata a teraz dostali dopiero w ryja wiec moze sie obudza ze snu zimowego

0

@KrystianR a jak mial Neuer sie pomylic jak nasi nie zakladali pressingu ? Zanim nasi zaczli pressning to bayern juz byl z akcja pod naszym polem karnym

0

@XiriX taki winny bo nie potrafi nimi wstrzas i uswiadomic im za co tu graja

0

Ehh i kolejny pilkarz sie wypowiada a co j naszego kapitana ? Cisza jal zwykle

0

@masik86 no tak liczylem ze kazfy sie domysli ze mialem dodac "itd"

0

@lunas upokorzono nas ale Valdek nie dostal w 1 meczu 8 bramek

0

@Fifty Okularnik powiedzial ze dzis i jutro jest czas na refleksje dopiero w przyszlym tygodniu zaczna ppdejmowac decyzje

0

@Dembouz1899 ale narazie nie podal sie do dymisji. Poki okularnik siedzi na najwazniejszym krzesle nadal bedziemy kompromitacja

3

Gaspart i Bartek do jednego kosza i utopic. Swoj swojego bedzie bronic caly czas oni maja specjalnr kursy przecwelania swoich podwladnych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?