0

@Dajnatace byla.

0

@koziar nie fan Ronalro. Tylko dobrze sedziuje. Reka byla

0

@Batys nie widziales tego ? Serio ? Mi siewydaje ze oczywista reka

0

@Messibestplayerintheworld byla.. ppszla mu lekko po rece

0

@Deathwing112 reka Leo... szkod

0

Chyba reka ehhhhh

0

@Shroud poatrz transfer Alvesa (fakt na te czasy duzo kasy) ale jak patrzysz przez pryzmat lat to w sumie grosze, Alba to samo, Pique (wiem wychowankowie ale musieli ixh kupic)

0

@Tasde kazdy zyczy wrogowi zle i kazdy bedzie szukal igly w stogu siana czy to my czy to oni.

2

@Shroud Lenglet to jest kolejny zawodnik ktory pokazuje ze nie trzeba duzo wydac aby miec kozaka.

1

@Encore nie ma Ramosa obok siebie i sra w majty

2

Varane bez Ramosa to calkiem inny zawodnik.. czasem mam wrazenie ze Ramos w niektorych meczach pudruje jego niemoc

1

@german_17 o kurde to co by musiala Barca zrobic po 2 blamzach...

0

@bixmix ale dla Lyonu tez karny taki nijaki to o co chodzi ? Czemu patrzysz tylko na to ze to Juve ? Czemu nie patrzysz na druga druzyne

0

@LuisSalvano juve musi jeszcze 2 gole trafic jezeli lyon nie trafi, dobrze gadam ?

0

@Kwiatek67 a Lyon mial zasluzony karny ? Bo uwazam ze oba karne to takie jakies nijakie

0

@Turio wszystko fajnie, pieknie napisane tylko smieszy mnie troche fakt ze ludzie nadal smieja sie z kwoty wydanej a Griezza. Przeciez on nie jest winny ze taka kwota poszla na konto Atleti to samo tyczy sie Dembele czy Cou. Oni nie sa nieczemu winni to klub placacy taki hajs za zawodnika jest winny i nich sie powinno za to jechaca nie zawodnika za to "bo on slabo gra a taka kasa wydana". Oczywiscie nie umniejszam ci czy cos tylko tu sa tacy uzytkownicy co chyba taka mysla ze zawodnik sam sobie ustala cene za ktora dany klub musi go kupic

0

@Azi a Roberto zagra za Puiga. Ogolnie obstawiam pomoc Rakieta FdJ i Roberto xd. Mocno sie zdziwie jak Setien postawi na Puiga.

0

@barpol11 i co w tym smiesznego ? Xd

0

@Rust_Cohle jak jestes za PiS to lepiej sie do tego nie przyznawaj xd

0

@cyron1 niewiadomo czy zagra a pozycji Busiego bo pewnie Rakieta wyjdzie w ppdstawie i tam bedzie gral

0

@coolesha86 tylko ze takiego Ramosa w tej chwili trzeba by bylo moec w Barcy, zeby pogonil te swiete krowy do gry

5

@Jaca27 ale jak lancuch idzie pod ukosem to onie nie ida w ta sama strone

1

@SHIBA odpowiedz 2. Daj znac czy dobrze

1

@MichVeB jeszcze nie odpadli nie mow hop bo sie mozemy zdziwic

1

@Maciek1983 znaczy mi chodzi glownie o trio Alba Busi Suarez. Rakiticia to juz bym rok temu sprzedal

0

@piotrek1315 no i dobrze, jak bedzie kiedys kapitanem to nie moze sobie ppzwolic zeby ktos mu na ogon nadepnal

0

@MESSIah16 o ile forsa mu do łba nie odbije

0

@VenoM moze nie dokonca opuscic ale ograniczyc sie do bycia rezerwowym, chociaz az watpie ze oni na to by przystali..

0

@lukas10 mimo wszystko wydaje mi sie ze Raul i tak mial lepsze pozegnanie od Cassilasa

0

@HubertMlody w czarnych barwach to jest ten sezon. Lepiej nie myslec o przyszlym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?