0

@sintesox porownujac Depaya do Dembele to ten 1 przynajmniej by gral a ten drugi ogladal mecze ze szpitala

1

@BlAugrAnAPolAnd a Cou ? Jak juz Messi odejdzie to Cou na jego pozycje moze wskoczyc

0

@clyde no tak. Trudno bedziemy musieli pozniej z tym zyc.

3

@clyde najwyrazniej jedyni co mieli milosc do klubu w dobrych zlych chwilach byli tacy jak Puyol, Del Piero, Totti czy Zanetti

12

@catalanian09 statek tonie, Messi ucieka. Tak bylo w Argentynie i tak dzieje sie teraz w Barcy

0

@lukas10 licze koncu na szczerosc a nie na odpowiedzi "na okolo"

0

@arasz1819 a kto mowi o tryplecie ? Mi chodzi o zbudowanie druzyny a nie kolka emerytow bo Messi tak chce

0

@lukas10 co by to dalo ? Moze to ze zdawaja sobie sprawe ze sa banda patalachol ktorzy od 3 czy 4 lat dostawaja wpier w LM BEZ WALKI

0

@obcy w City nie wygra. Klub napompowany kasa a nie potrafi przejsc 1/4 LM.

0

@Robert1603 Najlepszy byl. Jego historia dobiega konca, on dobrze wie ze w meczu z Bayernem sam nie blyszczal i nie widzi w tym ze jego zaanagazowanie w waznych meczach spada znaczaco i szuka winnych gdzie indzien tylko nie w sobie. Jak ma byc rewolucja w druzynie od 0 to juz bez Messiego. Trzeba sie z tym pogodzic. Ale moze wkoncu powstanie druzyna a nie Messi i koledzy d podawania pilek

6

@arasz1819 a moze dopiero teraz zobaczymy co to druzyna. A nie Messi i koledzy od podawania mu pilek

2

@michaleu nie 1 raz. Argentyna jak tonela to tez 2 razy uciekal

3

@Robert1603 niech on sobie ustali w glowie ze dostal 2-8 z Bayernem i jako kapitanowi wypadaloby s wkoncu powiedziec a nie wyskakiwac ze odchodzi

0

@bynek90 wiadomo wszustko nie ruszy od zaraz ale kiedys trzeba cos zbudowac

0

@Sysia11 ja slyszalem e do pazdziernika. Niewiem do ktorego

0

@Sysia11 no krotkie bo do pazdziernika , nie ma czasu eh

0

@AlwaysBlaugrana fajnie to napisales. Duzo racji

3

@obcy Guardiola przyszedl wywalil syte ryby na pysk i Barca zaczla grac. Czemu Koeman moze tego nie powtorzyc ? Wywalic swiete krowy postawic na mlodszych co sa zaangazowani i moze tez cos ugramy

1

@rp tez racja. Nie patrzylem z tej strony

0

@alegre84 dokladnie jak kolega wyzej. Messi ciagle zyje w snie gdzie z ta gwardia wygrywa wszystko, a pozniej budzi sie zafajdany w gownie. Dziwi tylko to ze nie wiedzi ze z ta elita emeryta nic nieugra

5

@Kurkmen najlepsze jest to ze chce odejsc, ale zapomnial jako kapitan odezwac mordy po meczu z Bayernem. Nadal jestem w szoku w jak glebokiej jaskini sie zakopal ze nadal nic nie mowi o meczu tylko z odejsciem nagle wyskoczyl

3

@johny11 nie. On ma racje. Prosze cie. Czemu chce odejsc ? Bo Koeman przekazal niektorym jego kolegom ze na nich nie liczy ? Widac golym okiem ze Messiemu sie to nie podoba bo nadal zyje tym ze z tym kolkiem emryta wygra LM. Dziwi mnie to ze nie zdal sobie sprawy ze to dzieki tym kolegom tej LM nie potrafi wygrac

0

@rp nie do konca. Jak posiednie ich na ławie to mozna powiedziec ze zaczyna sie cos zmieniac

1

@bynek90 ja uwazam osobiscie (nie kazdy moze e zgadzac wiadomo) ale jak w Barsie ma byc rewolucja to bez Messiego. Jak zrobia "kolejna rewolucje" z Messim w skladzie czyli beda budowac zespol pod niego to nie ma sensu bo budowac sklad na pilkarzu ktory za niedlugo zakonczy kariere jest glupie. Niech odchodza swiete krowy. Mase kasy zaoszczedzimu z kontrsktow. Bedzie mozna sprowadzic solidnych grajkow i budowac zespol od nowa

1

@masik86 dodaj jeszcze ze Del Piero i Buffon zostali w Juve gdy zostalo zdegradowane do nizszej ligi.

0

@Lucassito wez sobie przypomnij slowa Vidala na konfie przed meczem z Bayernem. "Barcelona to nie klub z bundesligi, a bayern bedzie mierzyc sie z najlepsza ruzyna na swiecie" jakos tak powiedzial. Te patałachy nawet nie zdawaja sobie sprawy ze sa bez formy. A Messi w styczniu mowil ze z taka forma LM nie wygraja, a ten dzban z takim tekstem wyskkczyc

3

@Messi2407 "nie podoba mu sie traktowanie niektorych kolegow". Ten cytat zadaje wiele pytan. Messi podobno chce co roku walczyc o wszystko ale z kim ? Jak koledze mu przeszkadzaja i powinien zdawac sobie sprawy ze z nimi nie ugra nic. Wiec by musial pomyslec czy chce wygrywac czy chce stworzyc w Barsie koleczko emeryta i pykac sobie do emeryturki

0

@Bartoso znaczy moim zdanie Bartek nie podal sie do dymisji bo tuszuje swoje gowno. Wydaje mi sie ze innego wytlumaczenia nie ma

1

@Bartoso ale ty zdajesz sobie z tego sprawy ze kolejny moze faktycznie zbankrutowac ten klub ? Wszystko zalezy od tego jakie gowno pozostawi po sobie Bartek i czy kolejny da rade to posprzatac bo to moze potrwac lata. Takze tu nie jest powiedziane ze przyjdzie kolejny wszustko bedzie hulac. Gowna idzie szybko narobic gorzej to posprzatac

0

@VirtuoZ tak wiem. Porownuje go tylko do legend innych klubow takich jak Totti czy Del Piero

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?