11

@marcinnikt po 1 meczu nie mozna oczekiwac kokosow. Po sezonie bardzo malo odpoczynku na regenracje do tego dochodzi szopka z Messim i Bartkiem i slabe treningi wczesniej. Zobaczymy co z tego bedzie bo chcialbym ich juz zobaczyc

1

@4Fabregas4 Xavi sam stawia podobno na 4-2-3-1 xd

0

@Rewolucja123 6 ? Napewno ? Bartek jest prezydentem a nie inny. 10 na reke na starcie pojdzie lekko

0

@KarwanLaMasia rozumiem ze smiejesz sie z swojej slepoty ktora nie dostrzega niczego dalej poza Camp Nou ?

0

@Abominacja w szkolce.

0

@bulbo74 ja jeszcze nie spie. Caly czas w robocie jestem. I nie ma czasu odpiaywac ci na jakies dyrdymaly. Czasu Suareza sie juz koncza i nie jest juz najkepsza 9

3

@RosjaninBut a co kieruje ludzmi w Polsce zeby glosowac na PiS ? To jest na tej samej zasadzie. Jest pewnie duzo liczba socios 60+ i widza tylko to co w TV gadaja

0

@bulbo74 najlepsza 9 na swiecie ? Padlem. Lewy go wciaga.

1

@BartArt a to sory. Moze chodzilo o debiut w 1 druzynie i to byl Bojan. Wiem ze w czyms Bojan byl przed nim.

0

@BartArt w 1 pkt masz chyba zle. Mlodszzym byl Krkić bodajze jak dobrze pamietam.

1

@Neymarinho czyli nikt. Obstawiam ze kazdy by uciekl. Takich zawodnikow jak Del Piero juz raczej nie bedzie

0

@kokos_xd raczej nie. W avatarze ma "Nie dla Neya". Pewnie Martineza

0

@Jakchcesz pewnie brutto. Czyli jakues 20baniek

3

@kaczmi raczej tam bedzie Griez. A Depaya wstawi na LS a Dembele na PS, ciekawi mnie jak ustawi Messiego i Coutinho

0

@KapiFCB no ja tez bym poprosil o wyjasnienie, bo nie ogladam F1 ale zaciekawilo mnie o co chodzi z tym absurdem

0

@sedziaoxford a co ma malzenstwo do klubu ? Xd. W malzenstwie tez walczysz o LM ?

1

@mekston jeszcze niewiesz czy ZZ bedzie trenerem na koniec rozgrywek

0

@natanvip Perez to madry gosc. Nie wycieraj jego mordy Bartkiem. Zeby nie bylo jestem kibicem Barcy, ale miej troche szacunku do Pereza

0

@masa11 sa zbyt leniwi.

1

@Stefinho juz to zrobilem, co dalej ? I co teraz wroci jak gdyby nigdy nic ? Zrobili gownoburze niepotrzebna. Wroci i zalozy opaske kapitanska ? Prosze cie.

0

Dembele moze i jest zmotywowany. Ale motywacja kontuzji nie ominie. Oby go wkoncu zaczely omijac i pokaze czy bylo warto

1

@vukoo1 o chlopie to by byla bomba.

0

@Turio no Davies mu pokazal gdzie jego miejse w sumie. Mlody gowniarz co dopiero wchodzi na wielka arene ojezdza goscia jak chce z kazdej strony a to typ ktory juz kilka lat tu jest xd

0

@zibiku za duzo gazet sie na czytal i tych innych badziewi

3

Czy pogawedka ojca z Bartkiem siejuz skonczyla ? Czy jak bo cisza jak makiem zasial

0

@Gacu95 ok, dzieki

0

@kulek22 w tych przekretach sie nie polapiesz

0

@HavertzKai bo jak wolala placic duza kase pilkarza a sie nie ppstarali o porzadnych trenerow to czego ty oczekujesz

0

@Pawelec7 ja bylem na 2 gdzie bylo 150osob i nikt nie zmarł ani nie zachorowal i normalnie kazdy sie bawil i pił

0

@Astad 3mln jak wygraja LE bodajze a 1,5 czy 2 jak Rakitic rozegra iles tam meczy a reszta zmiennych to czy wygraja LL

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?