Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@marcinnikt po 1 meczu nie mozna oczekiwac kokosow. Po sezonie bardzo malo odpoczynku na regenracje do tego dochodzi szopka z Messim i Bartkiem i slabe treningi wczesniej. Zobaczymy co z tego bedzie bo chcialbym ich juz zobaczyc
1
@4Fabregas4 Xavi sam stawia podobno na 4-2-3-1 xd
0
@Rewolucja123 6 ? Napewno ? Bartek jest prezydentem a nie inny. 10 na reke na starcie pojdzie lekko
0
@KarwanLaMasia rozumiem ze smiejesz sie z swojej slepoty ktora nie dostrzega niczego dalej poza Camp Nou ?
0
@Abominacja w szkolce.
0
@bulbo74 ja jeszcze nie spie. Caly czas w robocie jestem. I nie ma czasu odpiaywac ci na jakies dyrdymaly. Czasu Suareza sie juz koncza i nie jest juz najkepsza 9
3
@RosjaninBut a co kieruje ludzmi w Polsce zeby glosowac na PiS ? To jest na tej samej zasadzie. Jest pewnie duzo liczba socios 60+ i widza tylko to co w TV gadaja
0
@bulbo74 najlepsza 9 na swiecie ? Padlem. Lewy go wciaga.
1
@BartArt a to sory. Moze chodzilo o debiut w 1 druzynie i to byl Bojan. Wiem ze w czyms Bojan byl przed nim.
0
@BartArt w 1 pkt masz chyba zle. Mlodszzym byl Krkić bodajze jak dobrze pamietam.
1
@Neymarinho czyli nikt. Obstawiam ze kazdy by uciekl. Takich zawodnikow jak Del Piero juz raczej nie bedzie
0
@kokos_xd raczej nie. W avatarze ma "Nie dla Neya". Pewnie Martineza
0
@Jakchcesz pewnie brutto. Czyli jakues 20baniek
3
@kaczmi raczej tam bedzie Griez. A Depaya wstawi na LS a Dembele na PS, ciekawi mnie jak ustawi Messiego i Coutinho
0
@KapiFCB no ja tez bym poprosil o wyjasnienie, bo nie ogladam F1 ale zaciekawilo mnie o co chodzi z tym absurdem
0
@sedziaoxford a co ma malzenstwo do klubu ? Xd. W malzenstwie tez walczysz o LM ?
1
@mekston jeszcze niewiesz czy ZZ bedzie trenerem na koniec rozgrywek
0
@natanvip Perez to madry gosc. Nie wycieraj jego mordy Bartkiem. Zeby nie bylo jestem kibicem Barcy, ale miej troche szacunku do Pereza
0
@masa11 sa zbyt leniwi.
1
@Stefinho juz to zrobilem, co dalej ? I co teraz wroci jak gdyby nigdy nic ? Zrobili gownoburze niepotrzebna. Wroci i zalozy opaske kapitanska ? Prosze cie.
0
Dembele moze i jest zmotywowany. Ale motywacja kontuzji nie ominie. Oby go wkoncu zaczely omijac i pokaze czy bylo warto
1
@vukoo1 o chlopie to by byla bomba.
0
@Turio no Davies mu pokazal gdzie jego miejse w sumie. Mlody gowniarz co dopiero wchodzi na wielka arene ojezdza goscia jak chce z kazdej strony a to typ ktory juz kilka lat tu jest xd
0
@zibiku za duzo gazet sie na czytal i tych innych badziewi
3
Czy pogawedka ojca z Bartkiem siejuz skonczyla ? Czy jak bo cisza jak makiem zasial
0
@Gacu95 ok, dzieki
0
@kulek22 w tych przekretach sie nie polapiesz
0
@HavertzKai bo jak wolala placic duza kase pilkarza a sie nie ppstarali o porzadnych trenerow to czego ty oczekujesz
0
@Pawelec7 ja bylem na 2 gdzie bylo 150osob i nikt nie zmarł ani nie zachorowal i normalnie kazdy sie bawil i pił
0
@Astad 3mln jak wygraja LE bodajze a 1,5 czy 2 jak Rakitic rozegra iles tam meczy a reszta zmiennych to czy wygraja LL