1

@PaCo Busi w przyszlym. Nie ma kasy zeby sprowadzac innych. Gdyby nie ten wirus to pewnie Busi by polecial. i tak trzeba sie cieszyc ze juz tylu poszlo.

0

@derlysy1979 a gdyby nie odszedl to tylko by byly "gruby amigos bez formy zostal" "znowu sie bedzie kopac po czole" itd itp

0

@cooen a teraz przeloz to miliony to odpowiedz nasunie sie sama. Dostac 20mln za granie 1 skrzypiec, a dostanie 7mln czy 8mln za bycie zmiennikiem ? Nie realne

0

@FutbolToMagia na takich wolves to moze bedzie mercedes ale nie na barce

0

@FutbolToMagia Cafu i Iniesta a Semedo xd. Porownales mercedesy z maluchem

0

@FutbolToMagia aaa no racja,wystarczy Messiemu podawac sory moj blad. To w sumie wystarczy biegac w te i spowrotem nie robiac nic zeby dostac uznanie. Smiech na sali, skoro PO u nas ma byc bardziej ofensywny to musi sie jakimis liczbami bronic no ale statystyka goli i asyst nie ma znaczenia. To tak samo jakby 50goli Messiego w Lidze w jednym sezonie nie mialo znaczenia

1

@FutbolToMagia tu nie chodzi o to czy nienawisc czy nie. Tylko on jako jedyny swoje argumenty podeprze analizami i wylapie jego bledy. To dlaczego wy na przekor do jego analiz nie podacie zalet ? Wiec kto tu ma do kogo nienawisc ten ma

1

@dawid230188 no to dlaczego sam nie udowodnisz analizami jego gre ? Skoro wedlug ciebie jest dobry

0

@VenoM @dawid230188 wejdzcir sobie na profil paxa to tam bedziecie widziec

2

2 gole 11 asyst, potega nie ma co i to tylko w 3 lata. I to sa statystki zawodnika ktory niby dobry jest w ofensywie. Czekamy na kolejnego magika prawej obrony

10

@dawid230188 dzisiaj ktos dokonal analizy tych 2 grajkow na jednej stronie i to dzialalo w jedna strone. Dembele mu gral na dobieg a ten pilke wycofywal bo niewiedzial co zrobic.

0

@liamgreyhate no Neymar bodajze mniej w 1 roku strzelil goli a gral na swojej nominalnej pozycji. To co mozna powiedziec o Dembele ktory tez zarabia krocie a porzadnir ze szpitala wyjsc nie potrafi bo zaraz tam wraca.

0

@escarabajo jak kazdy inny mlodzik.

0

@Imonkey a Koeman nie jest znany ? Nie ma autorytetu jako pilkarz ? Przeciez do legenda Barcy i Dream Teamu

0

@escarabajo no a kto ma grac na PO jak Semedo odejdzie ? A tez niewiadomo jak sobie ten Dest poradzi jak przyjdzir

0

@JarekS a kogo mieli zatrudnic ? Przypomne ci ze trener z papierami nie jest gwarantem sukcesow ani dobrej gry.

0

@liamgreyhate no tak nowy napastnik ma odrazu strzelic 30 goli, niewazne ze to jest pierwszy rok i turbulencje w klubie bo Valdek niewie gdziego ustawic a nasteonie niezawodny Setien

0

@horang tak dupa jaś. Zejdzw doł tam ktos wstawil ile semedo gral a ile nie

0

@horang moze cancelo byl kontuzjowany

3

@horang to Semedo jest taki zarabisty ze nawet w repce siedzi na lawie a tam sa skrzydlowi... szkoda

2

@BARCA1899Messi przeciez 2 zawodnikow 30+ poszlo zaraz do tego moze dojdzie Suarez. To co beczysz

0

@4Fabregas4 chlopie nje mieszaj Alvesa z tym plackiem. Po Griezzie kazdy umie wylewac pomyje ale zwby zobaczyc ile asyst i goli dal nam "ofensywny " Semedo to juz bajka. Do tego jak sie dawal robic Daviesowi w LM. Dlatego nie ma co sie dziwic ze jestesmy posmiewiskiem jak takie perły w klubie graja

2

@Tales_Omletu a co w tym zlego ?

0

@Tobi23 tak. Nadal uwazam ze kolejny pomocnik niepotrzebny. Bo gdyby teraz sciagneli kolejnego pomocnika to szanse na gre Puiga i Aleni beda wynosic 0 tymbardziej ze trener ma 2 pomocnikow (piwotow) w skladzie tylko

0

@Amnesiac1982 jasne ze mi Griezz odpowiada bo uwazam ze to bardzo dobry pilkarz tylko zle wykorzystywany

0

@FCBCzarnuH 2 swietych jest poza klubem zaraz bedzie 3 jak wszystko dobrze pojdzie.

0

@Tobi23 Alena i Puig dostali info od Koemana ze beda malo grac a ty jeszcze jednego pomocnika chcesz ? Haha

0

@4Fabregas4 Semedo, ten placek ma zostac ? 3 lata gry i nic nie pokazal. Do Semedo "tam sa drzwi i dowidzenia"

0

@SirChuck zadzwon do Pepa i sie zapytaj czy zgodzilby sie na taka wymiane. A nas sie nie pytaj bo nikt nie ma tu takich wtykow zeby do Pepa dzwonic

1

@Amnesiac1982 xd. A moze ten zawodnik odpowiada trenerowi ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?