Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pax no wlasnie wyjasniales i zawsze argumentowales. Ale twoi krytycy mimo krytyki nigdy tych argumentow nie maja i tak niestety jest z wiekszoscia tutejszych uzytkownikow.
2
@pax no ja o tym wiem. Mi sie tam zawsze podobaly te analizy i oceniany gry. Gdyby tak szczegolowo opisywales Rakiticia albo Busquetsa to bys mial rzesze fanow a tak przez to ze oceniales w duzej mierze pupilka Semedo (poniewaz najwyrazniej on byl pupilkiem tutejszych fanow) to sie wlasnie pozniej tak konczylo ze duzo ludzi cie krytykowalo.
2
@don'T.R.I.P.e bo kazdy mądralinski tylko oglada mecze. A gdyby mial cos uargumentowac to by nie mial czasu albo checi.
3
@pax zaraz sie twoi naczelni wrogowie zleca i bedzie ze Semedo i tak byl kozakiem.. i mial bardzo dobra wspolprace z Dembele mimo ze francuza wiecej składali niz po boisku biegal
0
@theszymox nie, nie usune. Ale wyjdz poza Camp Nou to zobaczysz ze Barca najlepszym klubem w historii nie byla i poki co nie bedzie. Jak patrzysz tylko na to ze w jednym roku zdobyla wszystko to to nie czyni tego klubu najlepszym w historii. Zreszta jak tego KMŚ nie odwolaja to Bayern pewnie dolaczy do Barcy z 6 trofeami. Ja jestem obiektywnym kibicem i ja np widze ze jak sie patrzy na historie to wiem ze najlepszym klubem w historii jest klub w bialej czesci madrytu. Oni poki co jako jedyni potrafili zdobywac LM co roku i nikt z czolowki nie moze sie z nimi rownac (pomijam ilosc zdobytych pucharow LM bo napewno to wiesz ile ich maja) a gdy sie patrzy na najwazniejszy klubowy puchar to Barca juz jest na 5miejscu.. za Realem Milanem Live i Bayernem :(. Zaraz powiesz ze tylko na LM patrze, a no patrze bo mowa o najwazniejszym klubowym pucharze jakby nie patrzec i w duzej mierze na to kazdy kibic patrzy i zyczy swojemu klubowi ktoremu kibicuje aby go wygrywal
0
@TR3YWAY Depay przyjdzie i Trincao z Pedrim za duzo sobie nie pograja bo wtedy atak bedzie Cou Messi Griez Depay. Dembele bedzie siedzial, Fati no i mlodzi
0
@Kusco15 nie sledze za bardzo boksu i tylko ogladam walki w krolewskiej kategorii (o pasy) i nie jestem jakims zapalonym kibicem. Ale widze/mysle ze sie interesujesz. Bedzie walka Fury AJ czy rewanz najpierw Fury Wilder
1
@Ratamahatta No wlasnie. To jest fajne ze poki co nie owija w bawelne tak jak jego poprzednik
0
@VIPER2712 ja wiem. Ale jakby chcial pokombinowac z ustawieniem to jest. Takze wedlug mnie nie trzeba pomocnikow
0
@VIPER2712 Puig. I Roberto
6
Hazard sie znowu polamal. Japitole. Taki kozak w premier league a przyszedl do Hiszpani i goscia nie ma
21
@Shvedu ty rozumiesz to ze Suarez byl u nas wypaleńcem ? Teraz jest w nowym klubie i ma nowa motywacje oraz checi pokazania klubowi ze sie mylil, ale gdyby zostal to nie zmieniloby sie nic. Nadal by byl zapuszczony i mialby nogi z drewna przy przyjmowaniu pilek, oraz mialby nadal status swietej krowy. Dobrze ze odszedl rewolucja jest nam potrzebna.
0
@MESSIah16 coś czuje ze jeszcze 2 lata i Bican będzie na 3 miejscu.
0
@Janas11224 tez mnie to zastanawia ze nie ma alternatywy w razie gdyby to była klapa. Bo tam będzie rzeźbić jak Bartek
1
@jakub1906 modl się aby fanboye Neyka tego nie przeczytały bo wtedy wypisałeś na siebie wyrok przecwe*enia xd
0
@Deathwing112 racja, nie pokroju Neyka bo nikt nie będzie Neykiem. Fatalnie może być lepszy lub gorszy od niego
0
@theszymox najlepszego klubu w historii ? Śmiechłem xd.
0
@clyde ja te gre 3 razy przechodzilem od 0. Za 3 razem im blizej konca tym mi sie nudzilo (misje na pamiec mozna powiedziec). Ale gra ogolnie kozacka
0
@razdwapiencet a no sledze, ale nie zawsze sie z nim zgadzam bo wiadomo kazdy ma swoje zdanie, a to co mowil o Suarezie to z tym akurat sie zgadzam
2
@PSK_FANATYK no nie powiesz mi ze transfery Dembele czy Coutinho byly na tamten czas zle. Nikt nie przewidzi ze Cou sie spali a Dembele zacznie sie łamac. Powtarzam, nikt ale to nikt nir mogl tego przewidziec dlatego w tym momencie nie mozna zarzadowi nic zarzucic. Do tego rwwolucja byla pitrzebna. Suarez majcy 33lata i pensje na poziomir 18baniek to nie moglo sie udac. Teraz wgchodza bledy Bartka ktory na kontrakty nie oszczedzal. I bańka pęķła. Blaugurana sie nie skonczy. Tylko jakis odklejony kibic bedzie takie pierdoly gadac. Po Ronaldinho tez Barca miala sie skonczyc, po Cruyfie tez sie miala skonczyc ciegale sie miala konczyc a jakos na nowo wracala.
11
@PSK_FANATYK ja ci powiem tyle. Mozesz sie oczywiscie zgadzac lub nie to tylko moja opinia. Zobacz z jaka motywacja gral u nas Suarez. 80 czy moze nawet 90% uzytkownikow tej strony jechalo po nim nie zostawiajac na nim suchej nitki, bo to gruby, zapuscil sie, pozadnie pilki nie potrafi przyjac jedynie bronilo go to ze od czasu do czasu strzelil nienozliwego gola ale to bylo za malo (czyt. LM badz ostatni sezon LL). I ty myslisz ze nagle motywacja by mu podskoczyla gdyby go zostawili w Barcy ? I zaczalby inaczej grac ? Wedlug mnie nie, wedlug mnie nic by sie nie zmienilo i dalej byloby to samo. Teraz Suarez po zmianie klubu dostal wiadro zimnej wody na glowe i dostal nowego wyzwania jakim jest udowodnienie Barcy ze zrobila blad co za tym idzie dostal nowej motywacji. Jezeli nie nabawi sie kontuzji to bedzie problemem w LL (oczywiacie pozytywnym bo bedzie walczyl o korone krola strzelcow). Dlatego ja uwazam ze to byl dobry ruch oddawajac go bo unas byl wypalony i nie mial motywacji a do tego mial status swietej krowy. Boli tylko fakt ze Barca (nie pierwszy raz) nie potrafila ugrac jakies kasy ze sprzedazy chocby glupie 10 baniek za transfer + zmienne. Albo ze nie potrafila sie bardziej wysilic aby go sprzedac do Premier League czy Serie A. Bo Suarez teraz w Atleti z nowa motywacja moze byc bardzo duzym problemem w walce o LL chyba ze kolana nie wytrzymaja ale tego mu nie zycze
2
@dv7wisnia roznica jest miedzy swiezym jajkiem (czyt prosto od kury i wieczorem go gotujesz) a np takim co 2-3 dni lezy w domu. W 1 przyoadku ciezko idzie w 2 przypadku szybko. Poprostu jak kupisz jajka (od rolnika czy z sklepu) to zostaw je na 2 dni
0
@SonBarcaGoku nie. Jestem juz na tyle duzy ze sam potrafie. Po za tym po co wspominac jak temat dotyczy dekady a nie polowy dekady
0
@SonBarcaGoku potrafisz czytac ze zrozumieniem ? Albo ci wytlumaczyc jak sie czyta ze zrozumieniem ? Kolega @Statistics wyraznie napisal ze w DEKADZIE. Dekada to 10lat a nie 5. Takze wez sobie wsadz lewego w czesc do ktorej slonce nie dochodzi bo dla nich podloga a dla Lewego sufit ale 2 pietra nizej
0
@Bartek22 i oby gral za Pana z nr 5 i bedzie miodzio
0
@333tricampeones333 nie patrz na to. Bo przez to Semedo ma wiecej asyst bo mu zaliczali wywalczenie 11 jako asysty..
1
@Bartek22 akurat Semedo hyl slusznie krytykowany. Bo takie statystyki jakie on wysrubowal przez 3 lata to sa nie do podrobienia
11
@Statistics tu nie ma co pisac. Tych 2 gosci nie pobije nikt bo tam gdzie oni maja podloge nie ma nikt nawet sufitu (nie mowie tutaj o poszczegolnych sezonach bo to wiadomo ze niktorzy mieli sezony zycia i na tyle by bylo, tylko mowa o caloksztalcie). Tylko czekac az przegonia Bicana w klasyfikacji strzelcow i zostana tam juz na stale tylko ktory bedzie tym 1 a ktory tym 2
0
@pax nie ma co napisac to napisze byle pierdoły. Ale nie mozemy ofensywnego PO oceniac na podstawie sprintu czy dryblingu. Bo mozna powiedziec ze Alves byl wolniejszy a zrobil 3x lepsza robote. Skoro ma byc ustawiony bardziej ofensywnie to musi cos dac od siebie a nie najpierw biec przed siebie ile sil w nogach a dopiero pozniej patrzec czy sa koledzy w polu karnym
0
@pax a no chyba ze tak. No ja tak na szybko szukalem wiec napisalem ze 11. Bo tego bylo za malo aby cokolwiek zapamietac