1

@DonAndrzejos no tak. Ja tylko porwnalem 2 kluby ktore mialy byc spacerkiem. Dzisiejszy owszem na luziku a w tamtym roku bicie glowa w mur

0

@Cwaniak4 bo tez wybitnej formy nie ma. Nie ma sie co oszukiwac. Wiadomo dzisiaj zagral dobry mecz, ale patrzac na przeciwnika to chyba inaczej w jego wykonaniu byc nie moglo.

0

@DonAndrzejos Slavia w tamtym roku tez byla nie miarodajna xd. A widzielismy jak bili glowa w mur

0

@kuz 3 ? Z Interem 1 w tamtym roku i teraz. Nie pamietam 3

0

@ObiektywnyKibic121 no tak ale wiesz element zaskoczenia mozna zastosowac. Idac twoim tokiem myslenia czyli wygladaloby na to ze gdy jest Busi i FdJ to FdJ ma zadanie Pjanicia a Busi w tym momencie FdJa ? W sumie to by nawet bylo logiczne patrzac na ostatnie mecze. Zobaczymy co dalej bo po 1 meczu nie mozna wrozyc z fusow.

1

@fart chyba z piszczela xd. Odbila sie ode sęka i wpadla na szczescie xd

0

@ObiektywnyKibic121 gdyby Pjanic bardziej zaczal ryzykowac. Wiadomo 1 mecz od 1min ale jak ogladalem mecz mial pare takich chwil ze mogl dograc ciasteczko za plecy ale sie nie zdecydowal. A bylo widac ze widzial i nawet chcial sprobowac ale jednak sie wycofal z zamiaru

0

@Crakitic sport365.sx

0

@polcza no i dodaj ze tym samym sposobem moze mu sie kontrakt o rok przedluzyc (tam tez jest tak napisane) takze no niby mniej dostanie w sezonie ale za to rok dluzej bedzie mogl byc co pod koniec kontraktu nie pojdzir rowno w parze z jego wiekiem

1

@slayer to i tak gazety. Obstawiam ze Messi jednak usiadzie dzis. Albo Koeman sciagnie go jezeli wynik bedzie dobry.

1

@LoXaR92 i remis lub porazke ? Bo chyba nie sadzisz ze Braitwhite i Dembele beda strzelac na zawolanie ? Do tego 2 mlodzikow ktorzy beda grali raz dobrze a raz zle ? Xd

1

@pienaar no wlasnie. A nawet na nogi nie potrafi najpierw wstac zeby te 400m przebiec

0

@escarabajo tylko ze Juve poki co tez nie powala na kolana.

8

@blizniakpiotrek niewiem czy Busi jest bardziej bez formy czy FdJ...

0

@Lucassito chlop sie odbil od sciany. Tak jak Depay w ManUtd czy KdB w chelsea. Jest bardzo duzo takich pilkarzy. Np jeszcze Goetze ktory blyszczal do mundialu pozniej przeniosl sie do Bayernu i sie skonczylo zlote dziecko niemiec. Nie ma nad tym co plakac bo takie rzeczy to normalnosc. Wiadomo na Dembele i kibicow dodatkowa presja i wkur*ienie bo kasa poszla w maliny. Ale nic z tym nie zrobimy tak jak juz mowielem jak ktos nie patrzy tylko na cyfry przelane na dane konto to zda sobie sprawe ze takie rzeczy sie zdazaja.

5

@LucaBrasi a CR7 ? Xd wedlug mnie na jednej stronie Leo na drugiej CR7 inaczej nie powinno byc. Kwestia ŚN

0

@DejMian111 Brajtłajt

1

@bolinho89 jeszcze ma prawie 3 lata kontraktu.. mogli poczekac jeszcze

1

@gaq Bartek dziala w akcie desperacji spowodowanej łataniem budzetu. Sam sobie dolek wyjkopal i w niego wpadl. Kosmiczne kontrakty i premie za podpisy go zniszczyly.

0

@Catalanian1991 dobrze prawisz. Te samo zdanie mam na ten temat

0

@Maximus2 a to on gra ? Bo szukam go i nie widze

0

@blaugrana1980 czemu beton ? Kogo ma wpuscic ? Po za tym pilkarze sa chyba zdesperowani bo to co prezentuje Getafe to czysty antyfutbol...

2

Jak ten Nyom moze jeszcze grac... przeciez mnie tu zaraz rozkur

7

Nyom rypie z łokcia nawet kartki.. a tu karny za stykowa sytuacje... no coz. Sedziowanie w Hiszpani to caly czas mem. Maja pomoc w postaci Varu no ale po co skoro i tak go nie potrzebuja

0

@FCBpipsiuuu sport365.sx

0

@Lordzi napewno pobil swoj czas spedzony na boisku takze to juz jest wyczyn.

0

@KiaShuma ale ten mecz ogolnie nie oglada sie zle. Nawet na trzezwo

1

@tristan87 10/10 dryblingow 10/10 kluczowych podan, hatgricka i 2 asyst. Pewnie czegos takiego oczekuje. Nie ma consie dziwic ru jest za duzo dzieci ktorzy trzezwo nie mysla

0

@PRINSU nie zapeszaj. Bo to moze byc roznie

1

@VirtuoZ nie martw sie. Panowie na varze rysuja scenariusz 1 jedenastki juz. Takze nie ma co sie napalac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?