Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghostface my sie nie rozumiemy. Rozegral 10 finalow czyli ma 4 do 6. 10 rozegranych z tego 4 wygrane i 6 przegranych. Podalem 4/6 czyli wygral/przegral.
0
@TheCaptainVeB nastepny matematyk xd.
0
@CatalanVeBFCB 4/10 m czyli bral udzial w 14 finalach z tego 4 wygral ? Czy jednak bral udzia w 10 i wygral 4. Czyli 4 wygrane i 6 porazek =10 finalow
0
@mint no tak bo kazdy inny napastnik gorszy od tego wypaleńca ktorego wywalili... masakra. Wywalaja kogos z klubu zle. Nie wywalaja z klubu zle bo i tak kopie sie po czole.. no ludziom nie dogodzisz. Lepiej sprowadzic spowrotem Xaviego I Inieste stwirzyc domek spokojnej starosci i walczyc o srodek tabeli
0
@tomek256 siostrzeniec kupil sobie uzywanego iphone X i mial go jakies 2 lata teraz znowu ma jakiegos innego (niewiem czy lepszego czy nie bo nie jestem w temacie iphone)
3
@jacek905 co ma 3strzelec w histori klubu do formy w danym sezonie ? Zmiana byla potrzebna. Pozegnali go na tyle ile mogli (wirus) bo na wiecej pewnie panstwo by nie pozwolilo zeby zrobic tak jak pozegnano Inieste czy Xaviego. Takze nie rozumiem pretensji. Mieli go pozegnac na stadionie przy pustych trybunach ? Prosze cie...
0
@Conradxc dodam jeszcze do tego ze huczego pozegnania nie mogli mu zrobic (wirus) takze jak najbardziej tez jestem zdania ze na tyle ile mogli to go pozegnali, bo podejrzewam ze gdyby nie bylo wirusa to mialby pozegnanie huczne na stadionie
0
@Kamil92 Barca i Dembele lubią to.
0
@Mateo87p no wlasnie malo kto na tej stronie to przyzna
0
@K0stek tylko ze Real majac krocej Ronaldo zdobyl 4lm w 5lat a my majac Messiego od najnlodszych lat wygralismy ja tez 4 razy tylko chodzi o okres w jakim odstepie czasowym wygrywalismy LM z Messim a Real z Ronaldo
0
@StasiaNaPrezydenta a no tez mam im za zle ze tak dali sie omamic dlatego lepiej jak to za wczasu zrozumieli i teraz zaczynaja dzialac
0
@Mat_Cat ale ty zdajesz sobie sprawe z tego ze na wsi nie mieszkaja tylko rolnicy ? Na wsi od dobrych kilku lat mieszka duzo ludzi z miasta co sobie wykupuje dzialke i buduje domy na wsi
0
@Odcinkowy zastanow sie co ty gadasz. Dlaczego obwiniasz rolnikow za to ze PiS wygral ? Zapomniales jak PiS obiecywal 500+ i 13 dla emeryta ? To nic nie gadales. Teraz bo przez rolnikow PiS dalej rzadzi.. jakby od rolnikow zalezalo kto bedzie rzadzic... a zapomniales ilu ludzi postawilo krzyzyk bo dawaj 500 i 13... kaczor wam obiecal to glosowaliscie, rolnikom tez obiecal i tez poszli waszymi sladami tylko ze kaczor jednak chce im wbic widly w plecy. Mam nadzieje ze ten gnoj co wyrzucili wczoraj to maja jeszcze zapasy na warszawke
0
@Tomo1989 tylko ze on nie chcial obnizyc wynagrodzenia... pilkarz z wyplata 18baniek na lawce ? Przeciez to nie idzie w parze
0
@Maker0 no ja to wiem ale mi chodzi o to ze wszyscy teraz mieszaja rolnikow z gownem bo wiekszosc z nich glosowala na PiS ale przeciez ile jest rolnikow i ile ludnosci w Polsce. Podejrzewam ze gdyby tylko rolnicy zaglosowali na PiS a inni obywatele nie zwiazani z rolnictwem na kogos innego to PiS nie wygralby, poprostu odnosze wrazenie ze to chocby wszystko przez rolnikow ze PiS nami rzadzi.. PiS obiecal 500 i 13 emerytury ludzie dostali wiec moze rolnicy poszli tym samym tokiem myslenia. Ja uwazam ze dobrze robia ze ten gnoj wysypuja na ulice pokazujac swoje nie zadowolenie, bo gdy ta 5 kaczora przejdzie duzo firm straci robote miedzy innymi transport pasz, zwierzat. Nastepnie paszarnie czy ubojnie no i rolnicy. To pociagnie za soba tyle gałezi ze to bedzie tragedia
0
@Tomo1989 no i co ? Kiedys to musialo nastapic. U nas juz byl wypalencem i dobrze ze go wywalili.
0
@Maker0 @IronSanHybrid wiekszosc rolnikow glosowala ale ile emerytow glosowalo czy innych co 500+tyllo pobieraja. Oni glosowali bo kaczor na obiecywal. Ludzie tez glosowali bo kaczor 500+ i 13emeryture obiecal. A to co kaczor chce wprowadzic to bedzie gwozdz do trumny, on niewie co robi
0
@damianex10 Zlatan lubi to.
0
@IronSanHybrid a dziwisz im sie ? Kaczor ze swoja banda chca im zabrac dochod kiedys to musialo peknac. Jak strajkowali kiedys to tylko jezdzili traktorami a teraz poszedl w ruch gnoj. Zobacz sobie jak postrajkowali francuzi na YT to dopiero jest rozpierducha
0
@Tomo1989 tylko problemem w tym wszystkim jest to ze CR i Suarezowi zaraz by sie kontrakty konczyly i chcieliby podwyzek a oni do 50tki grac nie beda. Zreszta CR jaka chcial podwyzke w Madrycie tylko Perez sie nie zgodzil. A to ze oni maja problem ze zdobywaniem bramek to to ze Hazard okazal sie poki co klapa a Perez zakochal sie w mlodych brazyliczykach
0
@Tomo1989 a co ma to do tego ile on strzeLIŁ do tego jak STRZELA od 2 sezonow...
1
@bynek90 ale nie powiedza tutejsi fanboye Luisa bo to przeciez 3 najlepszy strzelec w historii klubu, oni by mu dali jeszcze raz tyle co zarabial bo zaslugiwal
0
@Tomo1989 Twoj Luisek z lepszych pozycji nie trafial
0
@Tomo1989 no niz Dembele xd. A ile minut rozegral ? Xd Trincao wchodzil na ostatnie minuty wiec nie wymagaj od tego mlodzika przenoszenia gor bo jakie doswiadczenie ma Trincao a jakie Suarez
0
@Kuśmier nie zaplaci 20baniek. Bo za 2 sezony konczy mu sie kontrakt czyli jak go przetrzymaja to zostanie tam za free
0
@Ansufati123 i wisieńke na torcie w postaci szamana Umtitiego
0
@Tomo1989 tylko co ten Luis gra tam w Atleti ? Rozegral 3 mecze i tylko w 1 wladowal gole i asyste
0
@kamzar przeciez byly informacje ze Barca chciala 16mln a ktos dawal 12mln czy 10mln. A oni odrzucali zeby na samym koncu oddac praktycznie za free
0
@Kacper004 to idz na te Żuławy juz i rezerwuj miejsce.
1
@Hubert98 Suarez>Lewy. Zobacz jak gral w Angli. Dla mnie mimo wszystko jednak Suarez.