1

@FCBCzarnuH jak nie ma wznocnien ? Xd. Masz Pjanicia Trinaco Pedriego, Cou wrocil z wypozyczenia. Jakby nie patrzec masz 3 nowe twarze plus jeden ktory po roku wrocil. A jeszcze okienko sie nie skonczylo

0

@Deraxium a ty sie spodziewales ze oni 10 zawodnikow sprzedadza i kupia 10 zawodbikow na zasadzie 10 za 10 ? Nie ma szans. I tak cud ze Suareza sie chce pozbyc i do tego Rakitoc i Vidal juz sa po za klubem. Przy braku kasu i to co sie dzieje (wirus) to byloby zbyt piekne aby rewolucja sie zrobila w 1 okienko.

0

@FLYP to Barca co mecz konczyla by przegrana przez walkower za nadmuar czerwonych kartek

0

@lukasz9197 bez kasy, rewolucji nie zrobisz w 1 okienko. Podejrzewam gdyny nie pandemia i brak kasy to pewnie zrobiliby te rewolucje w 1 okienko i Busiego by pozegnali. Do tego obstawiam jak Pjanic sie ogra i sprawdzi to Busi bedzie mial laweczke

1

@against_modern_football dodaj do tego prosze cie od nich zarobki. I teraz zastanown sie czy ktorys ztych klubow zaplacilby 15mln za 33latka plus 7mln pensji czy ile on tam ma zarabiac. Barcelona czy Real czy inne topowe kluby skupuja gwiazdy a sprzedawaja/oddawaja wypalencow. Czasem jest jakis ewenement ze sie zarobi (czyt Malcom, Semedo, Paulinho itd) praktycznie z kazdym z nich wychodza na 0 lub z zyskiem.

0

@Chlebek23391 no racja kluby az sie pala zeby zaplacic za zawodnikow 33+ lat po 60 baniek, tymbardzie oni sa wypaleni juz

1

@Demazo dodam jeszcze ze nasz Pistolero jest bezproduktywny jezeli chodzi o LM na wyjazdach od 4 lat.. to juz o czyms swiadczy ze to juz nie idzie + problemy z kolanami..

0

@Demazo rewolucja pelna geba nie ma co. Szkoda ze nie mozna nic na nich zarobic (pilkarzach Rakieta vidal Suarez) no ale coz. Bartek to cep kazdy o tym wie. Jak pilkarze dobrowolnie niechca sie zgodzic na odejscie (bo maja bardzo dobre kontrakty w sam raz na emeryturke) to trzeba na chama wywalic. Bartek za duzo im pozwolil i tak to teraz wyglada. A Barca to nie klub spokojnej starosci. Powinno byc mniej wievej tak "nie masz formy od dwoch sezonow, tam sa drzwi" i nie powinno sie cackac z nimi bo tak to nie moze wygladac. Jak chca to niech sobie ida do jakiegos Levante i do 40 kopia albo MLS czy inne Katary witaja

2

@Sulej wiesz. Z Paxa sie kazdy smieje ale nikt nie potrafi podwazyc jego statystyk jakie pisze. Oraz przebieg meczu w wykonanou pilkarza co do minuty

0

@Alan_fcbfan nie. Ale nie kazdy trener ma opanowanych 10 ustawien. W sumie chyba nawet nie ma takiego

3

No i w tym momencie obroncy Semedo zeszli do podziemia. R.I.P

0

@Barca_Big_Moment chyba u ciebie.

0

@Alan_fcbfan a no tak. Oklepane 433

0

@Zip a oprocz FdJ Busiego i Pjanicia masz innego pivota ?

0

@Alan_fcbfan Pjanicia ma tam wrzucic po kilku treningach ? Ja obstawiam ze Busi wcale nie bedzie 1 wyborem. Tylko teraz poki ci co przyszli na samym koncu bdda gotowi

0

@Gregsky10 no wlasnie. Jako kandydat powinien miec wiecej opcji a nie tylko Xavi

6

@lukasz159 Puig na piwocie tego jeszcze nie grali xd

5

@Michalak a co wiaze Puiga i pozycje piwota?

0

@Abominacja ty tez bo niepotrzeba

0

@adi7adi8 jak czytasz komentarze tylko to masz racje

0

@OnlyBarcelona a strzelil gola. Tyke wystarczy. Suarez niczym sie w sezonie nie wyroznil a go bronia

0

@BarcaInfo niepotrzebnie to pisales. Zaraz bedzie wylew hien

0

@arraco z specjalistami tak jest

0

@Abominacja od Puiga w obronie ? On juz pokazal jaki dobry jest w obronie jak grali w PK przeciekojakiemus plackowi.

0

@JarekS ale on mial zaledwie pare treningow wiec wiesz.

0

@Senyer no bo na liscie bylo 23 pilkarzy a na googlach 22

0

@Senyer a Konrad ? Trybuny ?

1

@Swistus172 z Celtikiem tez tak mowiles jak Barca miala ponad 70% posiadania i przegrala mecz ? Ale mozesz tego nie pamietac. Barca wtedy tez bila glowa w mur

0

@Danny Gaucho I.P Sotorres, A.P Ureña tak u mnie pisze

0

@Danny Gaucho hahahah. Powaznie. Stary xd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?