Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCBCzarnuH jak nie ma wznocnien ? Xd. Masz Pjanicia Trinaco Pedriego, Cou wrocil z wypozyczenia. Jakby nie patrzec masz 3 nowe twarze plus jeden ktory po roku wrocil. A jeszcze okienko sie nie skonczylo
0
@Deraxium a ty sie spodziewales ze oni 10 zawodnikow sprzedadza i kupia 10 zawodbikow na zasadzie 10 za 10 ? Nie ma szans. I tak cud ze Suareza sie chce pozbyc i do tego Rakitoc i Vidal juz sa po za klubem. Przy braku kasu i to co sie dzieje (wirus) to byloby zbyt piekne aby rewolucja sie zrobila w 1 okienko.
0
@FLYP to Barca co mecz konczyla by przegrana przez walkower za nadmuar czerwonych kartek
0
@lukasz9197 bez kasy, rewolucji nie zrobisz w 1 okienko. Podejrzewam gdyny nie pandemia i brak kasy to pewnie zrobiliby te rewolucje w 1 okienko i Busiego by pozegnali. Do tego obstawiam jak Pjanic sie ogra i sprawdzi to Busi bedzie mial laweczke
1
@against_modern_football dodaj do tego prosze cie od nich zarobki. I teraz zastanown sie czy ktorys ztych klubow zaplacilby 15mln za 33latka plus 7mln pensji czy ile on tam ma zarabiac. Barcelona czy Real czy inne topowe kluby skupuja gwiazdy a sprzedawaja/oddawaja wypalencow. Czasem jest jakis ewenement ze sie zarobi (czyt Malcom, Semedo, Paulinho itd) praktycznie z kazdym z nich wychodza na 0 lub z zyskiem.
0
@Chlebek23391 no racja kluby az sie pala zeby zaplacic za zawodnikow 33+ lat po 60 baniek, tymbardzie oni sa wypaleni juz
1
@Demazo dodam jeszcze ze nasz Pistolero jest bezproduktywny jezeli chodzi o LM na wyjazdach od 4 lat.. to juz o czyms swiadczy ze to juz nie idzie + problemy z kolanami..
0
@Demazo rewolucja pelna geba nie ma co. Szkoda ze nie mozna nic na nich zarobic (pilkarzach Rakieta vidal Suarez) no ale coz. Bartek to cep kazdy o tym wie. Jak pilkarze dobrowolnie niechca sie zgodzic na odejscie (bo maja bardzo dobre kontrakty w sam raz na emeryturke) to trzeba na chama wywalic. Bartek za duzo im pozwolil i tak to teraz wyglada. A Barca to nie klub spokojnej starosci. Powinno byc mniej wievej tak "nie masz formy od dwoch sezonow, tam sa drzwi" i nie powinno sie cackac z nimi bo tak to nie moze wygladac. Jak chca to niech sobie ida do jakiegos Levante i do 40 kopia albo MLS czy inne Katary witaja
2
@Sulej wiesz. Z Paxa sie kazdy smieje ale nikt nie potrafi podwazyc jego statystyk jakie pisze. Oraz przebieg meczu w wykonanou pilkarza co do minuty
0
@Alan_fcbfan nie. Ale nie kazdy trener ma opanowanych 10 ustawien. W sumie chyba nawet nie ma takiego
3
No i w tym momencie obroncy Semedo zeszli do podziemia. R.I.P
0
@Barca_Big_Moment chyba u ciebie.
0
@Alan_fcbfan a no tak. Oklepane 433
0
@Zip a oprocz FdJ Busiego i Pjanicia masz innego pivota ?
0
@Alan_fcbfan Pjanicia ma tam wrzucic po kilku treningach ? Ja obstawiam ze Busi wcale nie bedzie 1 wyborem. Tylko teraz poki ci co przyszli na samym koncu bdda gotowi
0
@Gregsky10 no wlasnie. Jako kandydat powinien miec wiecej opcji a nie tylko Xavi
6
@lukasz159 Puig na piwocie tego jeszcze nie grali xd
5
@Michalak a co wiaze Puiga i pozycje piwota?
0
@Abominacja ty tez bo niepotrzeba
0
@adi7adi8 jak czytasz komentarze tylko to masz racje
0
@OnlyBarcelona a strzelil gola. Tyke wystarczy. Suarez niczym sie w sezonie nie wyroznil a go bronia
0
@BarcaInfo niepotrzebnie to pisales. Zaraz bedzie wylew hien
0
@arraco z specjalistami tak jest
0
@Abominacja od Puiga w obronie ? On juz pokazal jaki dobry jest w obronie jak grali w PK przeciekojakiemus plackowi.
0
@JarekS ale on mial zaledwie pare treningow wiec wiesz.
0
@Senyer no bo na liscie bylo 23 pilkarzy a na googlach 22
0
@Senyer a Konrad ? Trybuny ?
1
@Swistus172 z Celtikiem tez tak mowiles jak Barca miala ponad 70% posiadania i przegrala mecz ? Ale mozesz tego nie pamietac. Barca wtedy tez bila glowa w mur
0
@Danny Gaucho I.P Sotorres, A.P Ureña tak u mnie pisze
0
@Danny Gaucho hahahah. Powaznie. Stary xd.