Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FutbolToMagia no nie zmiazdzyl bo 11 asyst nie mial to po 1. A po drugie piszesz ze "przez pierwsze 2 sesony byl rezerwowum bo Roberto gral" i liczysz tylko w tamtym sezonie w ktorum to Roberto wiecej siedzial niz gral na PO czyli jak to jest ? Tamtych 2 lat nie liczysz bo bylo odwrotnir ? Xd
0
@FutbolToMagia ja patrzylem na 3 lata a nie na ostatni sezon.
2
@pax no ja na transfermarkt patrzylem. No czyli wychodzi ze jeszcze gorzej. Nie ma co gadac. Dobry ruch klub zrobil sprzedajac go i tyle. Zobaczymy czy tego Desta kupia i co pokaze
0
@MaziFCB no wiesz w wywiadzie co innego mowil. Mi tylko chodzi o pensje. Ja nie jedtem jego obronca i byle ZA jego sprzedaza tylko mi chodzi o kase. U nas 18 baniek a w czerwonej czessci madrytu 7,5 (niewiem czy drugie pól mu barca doplaca)
0
Jak to jest ze Suarez zgodzil sie na 7,5 banki w Atleti (szczerze ppwoedziawszy niewiem czy Barca mu te druga polowe doplaca czy nie. Jezeli mu doplaca to w sumie nie trzeba dyskutowac i z gory sorki) a u nas zarzad sie nie postaral zeby mu dac miano zmiennika i obciac mu polowe pensji.
1
@Peciak ale ty podales statystyki z dzisiejszego meczu to czego sie plujesz typie. W TV pokazali ci 1 raz ktora strona ida czesciej ataki i sie pucujesz bo liczby nie byly zle ? Faktycznie nie byly zle... byly wrecz chu*** 2 czy 3 bramki i 11 asysty w 3 lata. Przyjmujac ze mial 3 bramki(nie pamketam ile dokladnie mial) to mial 1 bramke na sezon i niecale 3 asysty na sezon. To nawet wysmiewany Roberto w statystykach bil go na ryło
1
@Couti11 w LM Suareza tak jakby bie bylo. Strzelal na CN w fazie grupowej a na wyjazdach nic i im dalen tym gorzej tak od 4lat
6
@FutbolToMagia to ten od 2 czy 3 bramek i zaledwie 11 asysty w 3 lata i ten co dal sie objezdzac Daviesowi jak dziecko ? No faktycznie takiego kozaka ciezko bedzie zastapic
0
@JaCules1211 sport365.sx transmisje szukaj 5-15min przed meczem
0
@DzizuSS tylko z Nasticiem wyszedl w ppdstawie jak dobrze pamietam. Owszem on moze gra ale poki co (tak mi sie wydaje) nie bedzir opcja na wyjsciowy sklad
0
@DzizuSS no Dembele po 7 miesiacach bez gry podstawa. Madre posuniecie, nie ma co
0
@zioomeek a co mam sie stawiac na jego miejscu. On jest pracownikiem i kazde odejscie/przyjscie pilkarza musi zaakceptowac. To tak samo jak pracujesz w firmie i sie na szefa obraziles bo zwolnil twojego ziomka co zawalil robote xd. Niewiem co wy sie tak rozdrabniacie nad tym wszystkim. Odszedl bo musiala sie zaczac rewolucja. Jak zawodnik czuje sie zbyt pewnie i zapuszcza sie po czym traci forme i juz nie jest tak przydatny druzynie a on sam tego nieogarnia i niechxe odejsc od koryta to "tam sa drzwi" na jego miejsce czekaja kolejni w kolejce. Vidal Rakitic i Suarez poszli moglbyc jeszcze Busi ale i tak sie mozna troche cieszyc bo jeszcze jest kilku magikow do wyepania. Popatrz na Umtitiego kiedys bardzo dobry obronca zaczal sie leczyc u szamanow i ciagle L4 a kasa leci, juz dawno mu powinni karte zawodnika oddac i pokazac gdzie sa drzwi. Z takimi nie ma sie co pieprzyc
0
@Patrykl145 zobacz sobie komentatorow na C+ jak Anthony Davis rzucil buzzer beatera xd. Nic tylko sie smiac z takich komentatorow
0
@socha a skad wiesz ze Suarez ten lub lepszy wynik osiagnie w nastepnym sezonie ?
0
@Pyziol no tak. tylko jak legenda nie potrafi sama zejsc ze sceny to trzeba pomoc
0
@Sysia11 za rok tego syfu nie bedzie. Wszystko bedzie zalezne od cules glosujacych na nowego prezydenta
0
@Sysia11 haha. Szkoda ze po meczu z Bayernem nie byl taki madry.
1
@socha aha to Bartek mial podejsc poglaskac po glowce i ppwoedziec "Luis twoj czas dobiegl konca prosze poszukaj innego klubu" ? Prosze cie. Cackania wiecej jak tej roboty. Krotka pilka "nie masz formy, zapusciles sie to tam sa drzwi, na twoje miejsce jest 20 innych nazwisk jak ci sie niechce" my nie jestesmy klubem wzajemnej adoracjo co gra o srodek tabeli ! Kiedy wy to zrozumiecie. Xavi i Iniesta woedzieli kiedy zejsc ze sceny i dlatego mieli godne legendy pozegnanie a pilkarze bez formy typu Suarez i Busi nadal trzymali/trzymaja sie koryta. No prosze cie. Gdyby zostal i nadal bylby bez formy to 1 bys go ganil na tej stronie. A wracajac do Suareza to byl jednym z 1 razem z Pique co gadali ze jak trzeba bedzie to odejda wiec z czegobta gownoburza ? Napjpierw gadaja tak, a pozniej trzymaja sie koryta ? Zlituj sie. Kibice sami z tego klubu robia koleczko wzajemnej adoracji
0
@socha a mogli wpuscic kibicow na stadion zeby go pozegnali ? Kazdy dobrze wie z w obecnej sytuacji klub nie zrobi hucznego pozegnania.
0
@patry295 szczegolowe streszczenia i objechalem cale technikum na tym. Nie lubie ksiazek. Jedyne co przeczytalem (nie cale) to zbrodnia i kara.
0
@Pyziol no wiesz. Nie slyszalem aby pracownik zwolnil szefa.
1
@AlwaysBlaugrana u kazdego czlowieka tak jest ze kolega z pracy odchodzi a inny (przyszly) kolega wchodzi w jego miejsce. Poza boiskiem nadal beda kolegami. Barca ma walczyc o trofea a nie robic klub zjednoczonych przyjazni. Wracajac do Messiego to dziwisz mu sie ? Chcial odejsc. Lusi w pozegnalnym wywaidzie powiedzial "skoro zawodnik chce odejsc to klub powinien mu na to pozwolic" ty myslisz o kogo w tych slowach chodzilo ? Tylko i wylacznie o Messiego bo chcial odejsc ale mu nie pozwolono
0
@Mateo87p teraz napastnika nie mielismy pol roku i jakos wicemistrza mamy z gowniana gra
0
@BARCA1899Messi nie. Oni dali znac wczesniej, bo wiedzieli kiedy zejsc ze sceny.
0
@BARCA1899Messi Xaviego i Inieste tez pozegnali za darmo xd
1
@Mateo87p Liga Europy czeka ? Bo Suareza nie bedzie ? Xd
0
@cat_r37 on te nazwisko tego Desta uslyszal dopiero jak tu sie pierwsze artykuly pojawily na jego temat. Takze wiesz.
0
@hazo428 jest napisane wyraznie. Przeczytaj ze zrozumieniem jeszcze raz
0
@masik86 za to Suarez byl demonem predkosci
0
@mroofkoi4t dodaj. Bo jest masa ludzi co "nie ide na wybory bo i tak wygra PiS" to mozna powiedziec ze z automatu oddali "glos" na PiS. Bo skoro sa przeciwni a nie ida na wybory to powinni isc dla zasady zeby tylko nie oddac na nich glosu