- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1560 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1560 Culés
8
Szczerze mówiąc liczę już tylko, że Leo odejdzie szybko i za dobrą gotówkę. Nie wierzę już w jego pozostanie. Mam nadzieję, że wraz z nim pójdzie Suarez, Rakitic i Vidal. Busi niestety raczej zostanie. Jeśli przyszedłby Gabriel Jesus, Eric i trochę gotówki to Koeman miałby jeszcze możliwość wzmocnienia składu zawodnikami których potrzebuje (gotówka za Amigosów + zwolnienie w granicach połowy budżetu płacowego). Taki Gabriel + Sancho + Garcia w miejsce Leo brzmi bardzo rozsądnie. Do tego VdB lub Ndombele i wygląda to naprawdę dobrze. A Leo życzę wielu bramek na angielskich boiskach.
0
@messi564 tez mam taka nadzieje, ale Sancho nie przyjdzie on chce wrócić do Anglii chyba ze kolejny Més que un club który zawsze kochał Barcelonę, o kontrakt 20mln? Nie no Barcelona w moim sercu od kiedy byłem plemnikiem. Poza tym to prawy pomocnik nominalnie dajmy szanse Trincao czy chociaż chwilę bez kontuzji Dembele :D :D
Niech wezmą kase i zostawią dla nastepnego zarządu.
0
@messi564
też uważam podobnie, im szybciej się to zakończy tym lepiej, ale oferta musi być dobra:)
co do pomocników mówi się wijnaldum albo VdB
zaobacyzmy w przysłym tygodniu musza już jakieś decyzje zapaść, sezon za pasem
0
@messi564 o chlopie na glowe Bartka to za duzo. Nie łudź sie bo to za duzo na Bartka
0
@Ghotti jak nie Sancho to inny skrzydłowy. Mam nadzieję, że Coutinho wróci na "10", Griezmann też 10 lub 9. Więc teoretycznie razem z Jesusem mielibyśmy 3 zawodników na 2 pozycje. Cou na 10, Jesus na 9, Griez tu i tu.
A dobrego skrzydłowego na rynku obecnie łatwiej wyrwać niż dobrą 9.
0
@messi564 fati pedri trincao dembele mamy 4 na skrzydłowych, mam osobiście dość transferów 100+ które się nie sprawdzają w 100%.