Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@itmustbejoke na lewej bedzie Firpo chyba ze tam Lengleta wstawi albo zagra z 3 obroncami. Wiec Fati z Firpo na lewej ?
0
@Messinio82 ale do ogolnego rekordu to jeszcze mu chyba ponad 100 bramek barkuje chyba co nie ? Bo tam przoduje Bican pomad 800goli
2
@jakubkuba07 teorie wyssane z palca. Przez pandemie kazdy ma kryzys a UTD 170 (klauzula) baniek wyda na kota w worku ?
7
@HubertMlody teorie wyssane z palca i tyle. Kazdy ma kryzys przez ta pandemie a UTD od tak wyrzuci 170baniek na kota w worku ?
1
@Coutinho007 poprostu najpierw trzeba wymienic zarzad ktory ma jakis madry projekt... a nie projekt wydawania kasy na gosci po 120 baniek a pozniej ich wypozyczania bo nie potrafia u nas grac. A sprzedawac gracy po pare milionow bo nie sa wiecej warci
0
@itmustbejoke o profilu ale niekoniecznie z charakterem zabojcy.
0
@Coutinho007 jest. Bo albo trener nie ma nic do gadania poniewaz zarzad go ustawia albo pilkarze
0
@Coutinho007 ale teraz znowu mozemy dalej gdybac bo, kazdy o tym wie ale nikt nie ppwiedzial tego oficjalnie az do teraz. I teraz wracajac do gdybania jest tak poniewaz trener ma to ustawione odgórnie ? I w sumie wiemy cos wiecej ale czemu tak jest ? Moze mu sie to tez nie podoba zbytnio i zaczal o tym mowic ? A nie moze nic zrobic. Pytan wiecej niz odp
1
@mr_robot a najlepsze jest to ze kazdy z nich oprocz MaTSA jest po 30 ^^.
0
@FC1899Barca raz sie udalo i tyle ale tekst "mistrz zostsje tam gdzie jrlego miejsce" powala na kolana. Napisales to tak jakby w tamtym roku przypadkowo NIE wygrali ligi przez wypadek przy pracy i ze to taki ogolnue Bayern czy Juve ale ligi polskiej. Ehh kibice tego klubiku sa przezabawni
0
@AllBundy a czemu ty sie dziwujesz ? To on nie moze miec szwagra Dunczyka ? Czy jak bo po twoim poscie troche nie rozumiem
0
@socha a to wina piłkarza ze klub za niego tyle zaplacil bo taka byla klauzula ? A ze Barca niewie jak negocjowac to woli placic zaplacic klauzule bez rozmow ?
0
@Zioolek10 no faktycznie. Araujo siedziela 90min na ławce....
1
@cat_r37 no to mozna powiedziec ze Setien tez mial dobre epizod w Betisie.
0
@Zioolek10 ale ty zdajesz sobie sprawe ze dopiero co wznowili rozgrywki i kazdy dosttanie swoja szanse
2
@TeKa tylko ze Martinowi brakuje jednego 0 przy jego cenie.
0
@mate92 to zajmij sie zyciem a nie ogladaniem meczy. Łaske komus robisz ze mecz leci o tej godzinie a nie innej ? Takich jak ty jest duzo.
0
@mate92 lepsze to niz Janusz xd. Wogole jsk to brzmi
1
@bartoszekkk juz nadchodza. Nie martw sie. To ze wygrywaja LL co sezon to dziekuj Messiemu w glownej mierze. Poki nie przyjdzie normalny zarzad z komkretnym projektem to bedziesz widziec ze bedzie zle. Juz sa problemy, wygorowane pensje, wygorowana kasa na transfery, kolejne prosby o obnizenie pensji dla pilkarzy. Ten wirus zweryfikuje cala prace Bartka i jego wypierdkow
0
@mate92 dobrze Januszku
2
@bartoszekkk jak Barca kiedys bedzie miala kilku sezonowy dołek ze nie wygra nic i bedzie naprawde kiepsko. To do takich meczy jak te wrocisz pamiecia.
1
@bartoszekkk no tak nie bylo 10:0...
0
@Fabik Ronaldo płakał jak ogladal
2
@Zbyszko z Bogdańca Pele, like it
0
@Zioolek10 xd. To kolejny trener ktorh nie stawia na Puiqa moze faktycznie za mocno napompowany ?
1
@myscooter on mysli ze jest nowy sezon chyba czy cos. Albo mysli ze kazdy zaczął z czystym kontem
1
@korn234 no tylko ze ci spoznieni do pilki ma 3 gole a ci co lepiej biegaja maja 0.
0
@Zimny sport365.sx
0
@IronSanHybrid nic nowego w sumie. Wiecej jadu niz radosci e wkoncu gra Barca
0
@korn234 super. Kazdy grajacy w pilke biega. Ja ogladami widze ze biegaja