0

@itmustbejoke na lewej bedzie Firpo chyba ze tam Lengleta wstawi albo zagra z 3 obroncami. Wiec Fati z Firpo na lewej ?

0

@Messinio82 ale do ogolnego rekordu to jeszcze mu chyba ponad 100 bramek barkuje chyba co nie ? Bo tam przoduje Bican pomad 800goli

2

@jakubkuba07 teorie wyssane z palca. Przez pandemie kazdy ma kryzys a UTD 170 (klauzula) baniek wyda na kota w worku ?

7

@HubertMlody teorie wyssane z palca i tyle. Kazdy ma kryzys przez ta pandemie a UTD od tak wyrzuci 170baniek na kota w worku ?

1

@Coutinho007 poprostu najpierw trzeba wymienic zarzad ktory ma jakis madry projekt... a nie projekt wydawania kasy na gosci po 120 baniek a pozniej ich wypozyczania bo nie potrafia u nas grac. A sprzedawac gracy po pare milionow bo nie sa wiecej warci

0

@itmustbejoke o profilu ale niekoniecznie z charakterem zabojcy.

0

@Coutinho007 jest. Bo albo trener nie ma nic do gadania poniewaz zarzad go ustawia albo pilkarze

0

@Coutinho007 ale teraz znowu mozemy dalej gdybac bo, kazdy o tym wie ale nikt nie ppwiedzial tego oficjalnie az do teraz. I teraz wracajac do gdybania jest tak poniewaz trener ma to ustawione odgórnie ? I w sumie wiemy cos wiecej ale czemu tak jest ? Moze mu sie to tez nie podoba zbytnio i zaczal o tym mowic ? A nie moze nic zrobic. Pytan wiecej niz odp

1

@mr_robot a najlepsze jest to ze kazdy z nich oprocz MaTSA jest po 30 ^^.

0

@FC1899Barca raz sie udalo i tyle ale tekst "mistrz zostsje tam gdzie jrlego miejsce" powala na kolana. Napisales to tak jakby w tamtym roku przypadkowo NIE wygrali ligi przez wypadek przy pracy i ze to taki ogolnue Bayern czy Juve ale ligi polskiej. Ehh kibice tego klubiku sa przezabawni

0

@AllBundy a czemu ty sie dziwujesz ? To on nie moze miec szwagra Dunczyka ? Czy jak bo po twoim poscie troche nie rozumiem

0

@socha a to wina piłkarza ze klub za niego tyle zaplacil bo taka byla klauzula ? A ze Barca niewie jak negocjowac to woli placic zaplacic klauzule bez rozmow ?

0

@Zioolek10 no faktycznie. Araujo siedziela 90min na ławce....

1

@cat_r37 no to mozna powiedziec ze Setien tez mial dobre epizod w Betisie.

0

@Zioolek10 ale ty zdajesz sobie sprawe ze dopiero co wznowili rozgrywki i kazdy dosttanie swoja szanse

2

@TeKa tylko ze Martinowi brakuje jednego 0 przy jego cenie.

0

@mate92 to zajmij sie zyciem a nie ogladaniem meczy. Łaske komus robisz ze mecz leci o tej godzinie a nie innej ? Takich jak ty jest duzo.

0

@mate92 lepsze to niz Janusz xd. Wogole jsk to brzmi

1

@bartoszekkk juz nadchodza. Nie martw sie. To ze wygrywaja LL co sezon to dziekuj Messiemu w glownej mierze. Poki nie przyjdzie normalny zarzad z komkretnym projektem to bedziesz widziec ze bedzie zle. Juz sa problemy, wygorowane pensje, wygorowana kasa na transfery, kolejne prosby o obnizenie pensji dla pilkarzy. Ten wirus zweryfikuje cala prace Bartka i jego wypierdkow

0

@mate92 dobrze Januszku

2

@bartoszekkk jak Barca kiedys bedzie miala kilku sezonowy dołek ze nie wygra nic i bedzie naprawde kiepsko. To do takich meczy jak te wrocisz pamiecia.

1

@bartoszekkk no tak nie bylo 10:0...

0

@Fabik Ronaldo płakał jak ogladal

2

@Zbyszko z Bogdańca Pele, like it

0

@Zioolek10 xd. To kolejny trener ktorh nie stawia na Puiqa moze faktycznie za mocno napompowany ?

1

@myscooter on mysli ze jest nowy sezon chyba czy cos. Albo mysli ze kazdy zaczął z czystym kontem

1

@korn234 no tylko ze ci spoznieni do pilki ma 3 gole a ci co lepiej biegaja maja 0.

0

@Zimny sport365.sx

0

@IronSanHybrid nic nowego w sumie. Wiecej jadu niz radosci e wkoncu gra Barca

0

@korn234 super. Kazdy grajacy w pilke biega. Ja ogladami widze ze biegaja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?