0

@forest no chyba ze tak to mam rozumiec to spoczko

0

@Scross dokladnie. No ale obroncow Neyka nie przekonasz

5

@Kuczek nie ma szans ? Jak trafi 2 lub 3 hattricki w tych 11 meczach to juz sie bedzie liczyl takze lepiej go nie skreslac bo z nim to niewiadomo

1

@Yanek tylko ze Messi w czerwcu bedzie mial bodajze 33lata. Takze w tamtym roku sie zrownal juz skoro masz pewne info. W tym sezonie jak wygra ZB to juz bedzie samodsielnym liderem

0

@Marcinss10 tylko my w europie juz od 4 sezonow nic nie znaczymy... zobaczymy co wtej edycji LM bedzie jak beda kontynuowac

0

@Marcinss10 Neymar jakby mial tu dostac 25baniek za sezon to podejrzewam ze ani nie wyciagnalby dlugopisu zeby pofpisac

0

@pat-cym + Cou i moze jeszcze Dembus

0

@busquets5 tylko ze ci mlodzi zdolni pilkarze nic wiekszego nie osiagna. Jedyni polacy cotyle osiagneli to piszczu błaszczu i Lewy. Dlugo takich nie bedzie

1

@geass ja sie wogole dziwie ze ty 1 polowe ogladales. Jak ja mam wlaczyc tv i ogladac mecz ekstraklapy to wole ogladac m jak milosc....

0

@VanBarca bo tym co sie wydarzy w zespole rzadzi Bartek ktory niewie jak sie gra w pilke a nie trener

0

@Pablit tylko KdB lub Thiago. Wtedy druga linia by byla bardzo dobrze wzmocniona. Wiem ze KdB nie do wyjecia tylko niewiadomo co z banem na LM

0

@grubiorz najwidoczniej nie ma co tam analizowac xd wiesz o co chodzi, i tak bedzie 1000 wrzutek i tak xd

1

@koksik2700 ja gralem w kazda czesc uncharteda, czy moglbys mi powiedziec jaka postacia grasz z dodatkiem ?

1

@FCBMati10 o Panie. Jak dorwiesz sie do 4 i zagrasz to braknie ci slow skoro juz 1-3 tak ladnie komplementujesz.

0

@pikass14 dokladnie. I pomysl sobie ile lat kariery mial juz Rakitic za soba a ile Dembele (ogolnie chodzi o roznice wieku)

0

@DLFCB i pomyslec ze po MŚ gral praktycznie sezon od deski do deski z praktycznie 0 rotacjami.

0

@Jaca27 Panie Kurski a co Pan tu robi. Wczoraj Pana byli sasiedzi nominowali pana do hot16challenge xd

0

@Barca1992 dokladnie. Gdyby w kazdym wojewodztwie robili tyle testow co u nas to nie jeden zlapal by sie za glowe xd

0

@Turio rewolucja na starcie jest potrzebne zaczynajac od najwyzszego krzesla w tym klubie

1

@Piotr89Sand racja. Dziekie wielkie

0

@Piotr89Sand akurat na instrumencie gram ;p. Uczylem sie 11lat w szkolach muzycznych ;p takze to odpada hehe

0

@Piotr89Sand nie. Nie jestem niesmialy. Mialem ostatnio rozstanie i chcialem poprostu zobaczyc jak to jest w interneciekigos poznac chocby tylko po to zeby pogadac.. bo teraz ani na imorezy pojechac ani nic...

0

@Piotr89Sand polecisz jakis portal ? Czy ogolnir z tego nie korzystasz

0

@Piotr89Sand aha rozumiem. Dzieki

0

@Piotr89Sand tak rozumiem. Tylko wiesz o co mi chodzi ? Przyszlo mi powiadomienie pani taka i taka "odwiedzila cie" wiec zobavzylem kto to taki, mowie sobie ladna i dalem je serce po czym chcialem napisac ale trzeba jakies kredyty (one kosztuja) po czym napisalem do jakies przypadkowej laski i wiadomosc sie wyslala bez zadnych kredytow i dawania serduszek (anj ona ani ja nie dalismy sobie serduszek) i moja wiadomosc zostaka wyslana ale niewiem czy ona umie odp czy poprostu niechce ale ro mjie akurat nie interesuje czy tamta umie odp czy nie bo ona byla z przypadku tylko chodzi o to ze do laski co mnie "odwiedzila" potrzebuje kredyty a do przyoadkowej to nie

0

@DonAndresFCB chodzi o to ze jaka kobieta "odwiedzila mnie" tak pisalo i chcialem jej cos napisac to chodzi o kredyty a jak byla jakas przypadkowo jakas laska ktorej nie dalem serca ani ona mi to wyslalem jej normalnie wiadomosc (tylko ze ona nie odp niewiem czemu, czy umie wogole)

0

@DonAndresFCB xd. Zwyciezyles xd

0

@Zioolek10 pytam bo chcialem do kogos napisac to mi wyskoczyly ze trzeba jakies kredyty miec..

0

Siemka. Mam pytanko. Sciagnalem sobie dzisiaj badoo (nigdy z takich portali nie korzystalem bo nie bylo potrzeby). I pytanko do osob ktore sa zarejstrowane tam. Zeby z kims popisac to trzeba miec to konto premoum czy jak ? Bo nie ogarniam troszke...

1

@Ciuus wszysyko ladnie pieknie napisane, tylko nie porownuj Bale'a az tak bardzo do nich.. on jednak swoimi golami pomogl Realowi wygrywac LM. Mimo kontuzji to w najwazniejszej czesci sezonu trener mogl na niego liczyc chocby z lawki a ten odplacal sie golami chocby w finale z Live... takze wiesz, wiadomo kontuzje kontuzjami, ale on sie jednak przydal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?