Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Majkel34 to byla piekna walka. Ale ja tez uwazam ze LL powinien wygrac.
0
@MESSIah16 osobiscie nie ogladalem. Ale tu juz kiedys byl ten temat poruszony i bardzo go uzytkownicy chwalili
0
@Granto Barcy w to nir mieszaj.... Bartka mieszaj z gownem... jego plan dzialania i wgl wola o pomste do nieba
1
@Chwytliwy a co z Ibra ? Bo ostatnio sie nie interesowalem za bardzo Milanem
0
@FafitFCB Kebsa
1
@klopx to jest akurat norma jak sie wymienia dwumas to razem z sprzeglem. Kolo 3tys musisz miec
0
@Firestone Suarez Messi Griez Dembele Fati i Jeszcze Cou ? Gdzie dla niego miejsce... w jakiej formacji.
1
@DanielOOL tu na stronie jest taka zakladka "TERMINARZ"
0
@Cwaniak4 @Barca1992 to jest dramat.. moze i tamci zabierali ale nie tyle co Pisowcy... najbardziej wkur jest to jak po calym dniu roboty wracasz o domu a w TV program wyborczy Dudy...
0
@DonMatteo901 a najgorsze w tym ze moj ojciec mu wierzy (ojciec emeryt). I probuje mu wytlumaczyc ile musi odddac zeby 13 dostal... to zawsze sie tak samo konczy mianowicie "za PO 13 nie bylo ani 500+" dramat
0
@arkasath jakby cos to pisz, pomoge.
2
@Coutinho007 "robie sobie przerwe od patrzenia na tych kopaczy" nie zapominaj o tym xd
1
@NeroTFP jakby pomysleli to by wykupili pakiet w nc+ i dokupili eleven i maja wszystko. Albo na necie za 30zl bodajze miesiecznie i tez maja wszystko.
3
@Zioolek10 trzezwo myslacy czlowiek wie i widzi ze w obecnej sytuacji nie ma na to szans. Kluby maja taka strate pieniedzy przez tego wirusa ze szok. A na Neyka trzeba miec 170mln a klub poki co musi sprzedac zawodnikow za 70baniek zeby budzet wyrownac. Takze ten cel jest daleki od idealu. Jak Bartek pojdzie va bank po Neya to finansowo tego Barca nie ogarnie bo budzet na place wysoki do tego kolejny kontrakt dla Messiego, bardzo wysokie zarobki ofensywnych graczy do tego Cou bedzie wracał z wypozyczenia i jak go nie sprzedadza lub nie wypozycza to kolejne 15+ baniek na zawodnika w sezonie. A Neymarek kolo 20baniek podobno chce. Takze ja osobiscie nie widze tego. Nie w tym kryzysie. "Widziały gały co brały" ze tak sie wyraze. Mogl jeszcze raz przemyslec wtedy ten wybor no ale to Neymarek
0
@Odcinkowy Jaruś Zbyszek i Donald . Reszte jakos przetrawie. Ale na tych nie moge juz patrzec.. pewnie jakbym sie glebiej zastanowil to bym napisal ich wiecej ale ci wyzej wymienieni to taka elita
1
@YoNoEntiendoNada szkoda ze takich pilkarzy jak on (z takim podejsciem i mysleniem) to na palcach jedenj reki policzysz
1
@FanBarca1899 po co ci to. I tak nie zdasz :D
0
@Pitbullx98 100kg ? Kiedy to bylo.
0
@monsterrize xd
0
@Scross a jest gdzies oficjalnie ze oni faktycznie dostali taka oferte ? Xd. Ja uwazam ze to wymysl mediow zeby sie cos dzialo.. ten chlopak ma 17 czy tam 18 lat i taka kase ? Nawet gazetka nie napisala jaki Wielki klub dal taka oferte
6
@monsterrize gosc ktory wybral kase szejkow a nastepnie pozwal klub o odszkodowanie bo nie dostal calej kasy poniewaz nie wypelnil kontraktu... nasral na ten klub z kazdej strony a tacy jak ty nadal go tu chca
0
@Limal88 dlatego dziwi mnie fakt ze kibice Realu czasem chca jego dymisji. Fakt ostatnie jego transfery Viniciusa Rodrygo czy ten ostatni co dolaczyl Ranier ? Czy jakos tak to nadal koty w worku. Ale jak chodzi o zarzadzanie to gosc ma glowe tam gdzie trzeba
0
@Pustelnik zapytaj @BarcaInfo moze cos bedzie wiedzial na ten temat.
0
@Mroziu tylko ze zasada jest jedna. Dlug ma maleć anie rosnać. Go przeciez tez trzeba kiedys splacic a nie tylko brac. Bankrutem maja kiedys zostac ?
0
@sniper16x ja mam leona fr 1 150koni smiga jak ta lala. Siostrzeniec mial leona 2 bodajze 2007r. Nie jestem pewny. Tylko ze on mial 1.9tdi 105 koni jak sie nie myle i tez zlego slowa nie powiedzial. Jak trafisz na samochod o ktorego wlasciciel dbal, wymienial to co trzeba na biezaco to autko bedzie smigac jak ta lala. Reasumujac, auto godne polecenia.
2
@xavi890 przeczytales artylul ze ZROZUMIENIEM ? Jesli nie to przevzytaj jeszcze raz. Powiedzial jakie sa jego ambicje a dopiero pozniej wspomnial o MLS
0
@Mroziu no trwac bedzie dalej tylko jak nie wyrownaja budzetu to CHYBA sie dlug powiekszy
0
@Mroziu Barca do konca czerwca musi zarobic ze sprzedazy 70baniek zeby whrownac budzet a ci o Neymarku xd.
2
@liberoFCB a skad ma miec ? Jak robi transfery za 100+ baniek i na start na wynagrodzenie 10 baniek. To musi kiedys pierd
1
@Przemek2323 gdyby robili tyle testow w innych wojewodztwach co na śląsku to podejrzewam ze w innych woj byloby to samo co na śląsku