Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Zieliniak Rydzyk zaciera raczki zeby juz pieniazki policzyc. Bo te miliony co dostaje to za malo
0
@Rewolucja123 DCU nie lubilem bo filmy mi sie poprostu nie podobaly do momentu az wyszedl Aquaman. Batman kontra superman tez mi sie juz podobalo. Ale z DCU wybieram Aquamana. Z MCU ktore uwazam za lepsze od DCU to Kapitan, Ironman i Thor (sory ze 3 postacie ale nie umiem wybrac jednej)
0
@Coutinho007 lepiej sciagnac Koemana spowrotem
1
@macio_944 aha czyli mi sie pomieszalo. Bayern w 1/2 a Juve w 1/4. Przepraszam za wprowadzenie w blad.
0
@macio_944 jak mnie pamiec nie myli to o meczach ktorych mowisz odbyly sie w sezonach 16/17. W 17/18 Real wygral w 1/2 z Juve (wtedy Ronaldo z przewrotki zaladowal gola bodajze to byl mecz na wyjezdzie wtedy, a u siebie pozniej przegrywali 3-0 cbyba jak sie nie myle i w ostatniej minucie na 3-1 strzelili po czym awansowali do finalu) a we finale z Live wygrali gdzie Bale zaladowal z przewrotki. 16/17 to w 1/2 Real gral z Bayernem gdzie byly vledy sedziowskie a w finale z Juve gdzie wygrali. Moglo mi sie cos pomylic ale nie kojarze zeby oni w 17/18 grali w polfinale z Bayernem (chyba ze Bayern byl w 1/4) ale kojarzy mi sie na 90% polfinal z Juve i final z Live w 17/18
0
@macio_944 Real 17/18 ? Po takich golach Ronaldo w 1/2 i Balea w finale pokazujac tylko to w jakim oni byli gazie, umieszczasz Real w najgorszych ? Aha.. ja rozumialbym inne wybory ale z tym troszke delikatnie sie nie zgadzam. ALE to TWOJ wybor.
0
@Borneo rozumiem. To zdrowka jeszcze raz
2
I wlasnie dlatego kibicie Realu powinni szanowac Pereza. Bo tak powinno byc "cos ci nie pasuje, to tam sa drzwi jak niechcesz nosic na sobie tej koszulki z tymi barwami za tyle milionow". Krotka pilka. A nie sprowadzac jakiegos pilkarza za 105milinow z BVB i dawac mu na start (ile on tam dostal ? 10mln na seson ?). To chyba nawet weterani w Madrycie dostawali polowe mniej...
0
@Borneo u kurde to mocno cie wzielo zycze zdrowka bo teraz tego tylko trzeba. A w jakim jestes wieku jak mozna sie dowiedziec
0
@Borneo co ty gadasz.. jak to jest miec tego wirusa ? Moglbys opisac ? :(
0
@Borneo aa to spoko. Takze przepraszam. Wystarczylo tylko napisac ze masz taki problem. Jeszcze raz przepraszam
1
@Borneo a mozna jeszcze raz ale po Polsku ?
0
@ksawizimens nic nie jest oficjalne. Po co im Upamecano ? Maja Ramoda weterana plus Varane i Militao ktorzy starzy nie sa.
0
@l0Messini no jak wyslales np na messengera czy whats app to widac czy przeczytala jak smsem to nie.
0
@Nerazzurro Mercedes ? Moze jakies Audi ? Wydaje mi sie ze tansze a w srodku tez kulturka.
0
@l0Messini nie pisz ze to pomylka xd. A przeczytala chociaz zyczenia ?
0
@monsterrize a Laporte i Upamecano to napastnicy ?
4
@Kubox mma sie nie interesuje. Boks ogladam jak sa tylko jakies topowe walki i glownie wage ciezka, dlatego napisze o comebacku Furego w 1 walce z Wilderem po ktorej Fury powinien zostac juz mistrzem a ogloszono remis
1
@Kompletny no jakby z tej strony popatrzec to masz racje no i Ramos powinien wyleciec no ale trudno. Po gdybac zawsze mozna
0
@Misugi14 wielu graczy ? Bez przesady. Byli pilkarze to fakt no ale nie zawsze trafisz w transfer
0
@DaPi epic moments (nie mowie ze taka nazwa ma byc ale cos a'la to)
0
@Hiacynk fakt, Kaka zatracil swoje atuty przechodzac do Realu ale czy tez kontuzje go czasem nie wyniszczyly ?
0
@Kompletny no tylko ze Cuadrado te czerwo dostal pod koniec meczu ok 80min. Takze wiesz raczej Juve juz bylo pogododzone z wynikiem. Ja juz ci pisalem taki spalony jaki byl na Ramosie to ciezko bylo dostrzec nie ogladajac powtorki. Dlatego dobrze ze jest var to przynajmniej jak beda jakies watpliwosci tego typu zawsze mozna sie do takiej akcji wrocic i zobaczyc powtorki. Ja uwazam ze ten spalony byl bardzo ciezki do wychwycenia.
0
@Kompletny wyrzucenie Cuadrado ? To juz byl chyba wynik 3-1 dla Realu. Wracajac do Salaha, kazdy z nas kibicow telewizyjnych zareagowalby na to bo widzial 3 czy 4 powtorki ktore pokazaly ze jednak Ramos urzadzil polowanie. Sedzia widzial to tylko 1 i skad mial to wiedziec ? A uzanie bramki ze spalonego ? To pewnie ci xhodzi o ten rzut wolny gdzie bylo dosrodkowanie i Ramos strzelil na 1-1. Byla wrzutka ktos przedluzyl glowka a Ramosowi doslownie ta pilka otarla sie o glowe... i to jest ta sama sytuacja co z Salahem. Ty i kazdy inny widzial spalonego bo widzial powtorki... no ale kibice na stadionie i sedziowie pewnie mieli ciezko to dostrzec.
0
@NeroTFP ja mam nadzieje ze wkoncu nie zatonie..
0
@Hiacynk a to da sie podobnie kopac w pilke ? Myslalem ze Polska kopanina jest poza zasiegiem innych lig...
0
@Kompletny podarowania 3LM z rzedu ? Xd. Byly mecze gdzie sedzia dawal dupy no ale jak na same finaly by sie spojarzlo to kazdy wygrali bez pomocy sedziego. A ze w 1/2 czy w 1/4 sedzia pomogl to trudno. Rownie dobrze mogl innej druzynie pomoc. Ogolnie uwazam ze tylko dzieki Barcy powygrywali te LM. Bo gdyby Barca sie nie zblaznila w tych edycjach (np Roma) to uwazam ze Real mialby trudniej
0
@Kompletny tylko ze ja jestem kibicem Barcy a nie Realu to po 1. A po 2 jestem kibicem obiektywnym i patrze na to jak Barca dzieki sedziom czasem sie ratowala i jak real
0
@Kompletny hmm no faktycznie Barca tez dzieki sedziom awansowala do finalu LM po polfinale z Chelsea.. gdzie sedzia nie odgwizdal kilku zagran rąk zawodnikow Barcy.. albo slynna remontada z PSG gdzie karnego na Suarezie raczej powinno nie byc (wiem ze Barca do finalu nie doszla) ale to tez zasluga po czesci sedziow ze przeszli PSG czy wtedy Chelsea.
0
@Kompletny napisalem ze nie chodzi o same finaly... napisalem wyraznie ze np w finale z Live NIE zdobyl gola ale we wczesniejszych rundach strzelal duzo goli... jprdl czytaj ze zrpzumieniem