2

@korn234 a to ty po 3msc przerwy oczekiwales ze beda grac przez 90min na pelnym gazie ? Co ty sie zaczynasz bawic w stand uppera ? Bo sie nawet smieszny zrobiles

5

@SinMistico Ney to dezerter ktory sprzedaal sie dla złotej klatki nasteonie podal do sądu swoj " ukochany" klub ktory nazywal domem

0

@Bykunn niewiem co wy macie z tym stylem. Dla mnie wazny byl wynik bo beztego nie ma pucharow

2

@MikifanBarcy ale on niewie jakie a pogody w innych krajach. Wazne ze w Polsce masz dzis 30st to mu wystarczy. To jest taki typ Janusza ktory widzi tylko swoj czubek nosa

0

@bartoszekkk nie ogladaj. Idz spac.

0

@Bykunn to po co ogladasz te farfocle. Nawet gakie trzeba umiec trafic.

0

@busquets5 spokojnie. Jutro podnieconych uzytkownikow nie bedzie konca. Poprostu sie musza wyspac. Lekcje w szkole byly wyczerpujace

0

@thecreativepl sport365.sx

0

Maaaaaaaartiiin wkoncu

0

@FC1899Barca a co sie ma zmienic jak przez 3msc siedzieli w domu i trenowali indywidualnie ?

0

@Seledynowy super. Dobranoc. Po co masz sie meczyc jako "kibic"

0

Ehh nic nie dziala na mnie lepiej jak czytanie "znafcuf" po 3msc przerwie na LR

0

Takie pytanie ogolne. Te 5 zmian jesg aktualne czy nie ?

0

@pepo_barcarzadzi bede wypatrywal twoich komemtarzy w stylu "Rakieta out" "nie mam sily ogladac tych kopaczt"

0

@Coutinho007 predzej. O wiele predzej

2

@LuisSalvano a po co nam Ney ? Dembele w szpitalu wystarczy

1

@Coutinho007 Bartek like it

1

@Coutinho007 chyba bardziej napompowany

0

@Rhaan byl czy nie byl. Ale wybiki byly a to najwazniejsze.

0

@Byczek9393 jak dobrze pamietam to kartki

0

@krefi10 go kibice tutaj nie cierpia za blamaze z Roma czy Live. Gdyby blamazy nie bylo tylko odpadniecie po walce a nie rozlozeniu nog to by bylo tylko kilku uzytkownikow ktorzy by go nadal nie lubili, a tymbardziej ze mecz z Roma czy Live to wyniki byly bardzo dobre (chodzi o zaliczke przed rewanzem) no ale trudno stalo sie. Ja nadal uwazam ze tu w 1 kolejnosci do zmiany jest zarzad z konkretnym planem na przyszlosc a nie trener. Setien mial teraz bardzonduzo czasu zeby sobie wszystko przygotowac. Teraz ma 11 finalow ligowych do rozegrania pozniej LM zobaczymy ile jest wart

0

@Zioolek10 spoko. Ja cie tylko poprawilem.

0

@`Sin "juz o 22" to brzmi tak jakby to bylo za chwilke. A teraz praktycznie kazdy mecz bedzie o 22..

3

@Zioolek10 nie nie byl graczem mundialu. Nagrody indywidualne zgarneli Modric (MVP mundialu), Mbappe (nagroda dla mlodego zawodnika nje pamieyam jak sie nazywa) i Courtois (zlota rekawica)

0

@Majsteer jak Cou czy Griez do dzis sie ucza grac na LS ? Cou w Live rozegral sporo meczy na LS a Griez w RSSS takze te pozycje nie sa im obce

0

@Fabik87 co tam sie staneło... xd

0

@lukaszbarca15 a no co innego mieli patrzec przy tych nazwiskach nad Messim ?

0

@kibicsportu spoko. Gliwice dobrze znam bo tam do technikum chodzilem. Na Okrzei. To sie nawet nie przyznawalem ze na mecze Gornika jezdze xd. Nie nasle na ciebie kiboli xd. Nie martw sie, ja nie z tych

0

@kibicsportu ty z Gliwic jestes i kibiciujesz Gornikowi ? Albo z jakies dzielnicy jestes ?

1

@Nolife1899 xd. Liga Europy to formalnosc ? Ile takich sezonow bylo. A pozniej przyszly eliminacje i Dudelange tych kopaczy wyjasnia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?