0

@Nieznajomy Bo ta konsola nie ma przyszłości. Ten sprzęt pod wieloma względami jest gorszy od Xboxa One X, sama karta graficzna jest sporo słabsza niż to co było w poprzednim modelu X. Za 2-3 lata to będzie obciążenie i nie mówię tu o 4K, do zwykłego grania będzie działać tragicznie o ile w ogóle Microsoft nie wycofa się ze wsparcia tego sprzętu i dozwoli aby gry wychodziły tylko na wersję XSX

0

@KarwanLaMasia Jak się ma mało pieniędzy i żadnego innego sprzętu do grania to może być, w innym wypadku ta wersja konsoli nie ma większego sensu.

0

@ToshyFCB Ta, bo Font ma plan xD Jego projektem to się można podetrzeć po wynikach audytu pokazujących kilkukrotnie gorszą kondycje klubu niż "oficjalnie" podawał Bartomeu, czyli podstawie na jakiej on ten plan układał. Trzeba być naiwnym, by myśleć, że Font zrobiłby tu cokolwiek lepiej w te pół roku, mając taki budżet, że nawet trenera nie można zwolnić.

0

@Przemas8411 No ta, bo wy wiecie co w ogóle Laporta robi i jakie są tego efekty, oceniając zarządzanie instytucją od strony biznesowo-finansowej na podstawie tego jak sobie chłopaczki piłkę źle kopią xD Ogarnijcie ludzie, bo 99% osób na tej stronie łącznie ze mną, by nie potrafiło nawet przeczytać wyniku audytu finansowego a się ludzie biorą za mądrzenie jak Laporta zarządza.

1

@Jakchcesz Nie zarejestrujesz piłkarzy powyżej limitu.

0

@Marcel99 Nic by nie było, Barcelona miałaby na koncie jeden puchar więcej, co by to zmieniło przy przegnitym składzie i budżecie na kredyt?

1

@pres Wyglądała jak człowiek rozumny, nie poznałbym.

0

@Tomason No ja kupowałem za 2300 RTX2070 Super, dziś patrze na Xkom i Morele, GTX1660Ti czyli karta o rząd wielkości gorsza a kosztuje na przecenie 2800 zł.

1

@LS Nie, na Setiena nie ma żadnej obrony. Gość miał lepszy skład niż Koeman i kompletnie nic z nim nie zrobił, do tego absolutnie żadnego autorytetu, charakter dobrego wujka a zmysł taktyczny chyba nawet gorszy od Koemana.

2

@Toretto Prawdę mówiąc, teraz składać komputera się nie opłaca. Gorzej, że taki stan rzeczy potrwa przynajmniej rok albo dwa. Nie ma dostępnych praktycznie żadnych kart graficznych, te które są przebijają ceną twój budżet.
Jedyną opłacalną opcją teraz byłoby chyba kupić gotowca np. z Xkomu, gdzie za 3000 zł dostaniesz mocno przeciętny sprzęt, ale nada się do twoich potrzeb. Nic lepszego możesz nie złożyć, zważywszy na to, że np. karta graficzna którą na premierę kupiłem za 2300 zł obecnie kosztuje 2600.

1

@Coutinho007 Też bez przesady, że by ich dobrze ustawił, to nagle by trafiali. W pierwszej połowie ładnie budowaliśmy akcję, mieliśmy sporo okazji a w rezultacie nie oddaliśmy nawet jednego celnego strzału. Tu by trzech Kloppów nie pomogło, a oni i bez trenera powinni potrafić zbudować choć jedną składną akcję zakończoną zagrożeniem bramki.
Możemy sobie do woli zmieniać trenera, nic nie wygramy jak trzeba będzie za piłkarzy myśleć.

0

@UncleDrew Czekaj, kiedy Puig zagrał dobre 30 minut?

0

W końcu poziom gry odpowiada jakości serwerów na tej stronie.

1

Jakby Villarreal dostał jakiegoś mocniejszego napastnika, to w sumie wygląda jak ekipa kompletna.

0

Mem z cyklu:
Polacy - godne życie

9

@Kapitan hawk Nigdy nie rozmawia o sędziach, chyba że akurat nie było decyzji na ich korzyść.

7

@normasubiektywna Ale w czym jest problem? Kluby ze sobą walczą to i kibice ze sobą walczą i do póki jakiemuś idiocie nie przyjdzie do głowy bić się czy w inny sposób krzywdzić z powodu piłki nożnej, to taka wojna jest elementem piłkarskiego folkloru. Tylko trzeba rozgraniczać piłkę nożną od życia, sam mam kumpli kibiców Realu, poznałem też sporo ludzi kibicujących Atletico i nie ma żadnego problemu, nawet jeżeli podczas meczów się wyzywamy i wyśmiewamy.
Nie róbmy już tu pikniku, żeby z największym rywalem się po pleckach klepać. Real należy wyśmiewać przy każdym potknięciu, tak jak i oni będą wyśmiewać nas przy każdym potknięciu, mając cały czas w myśli, że bez Realu nie ma Barcelony i bez Barcelony nie ma Realu.

3

@PatrychoO No i co z tego, że strzelił tyle bramek? Przecież każdy wie, że by sobie nie poradził w zimny, deszczowy wieczór w Stoke

0

@ElKamil to jest ten sam pomysł co w zeszłym roku mieli. Brak Lewandowskiego z Bayernem ich uratował, ale na City dwukrotnie poszli z tą samą taktyką i dwa razy zostali zeszmaceni. O tym, jak ta taktyka jest durna i bezsensowna świadczyć może też fakt, że w zeszłym sezonie nawet Koeman ją rozczytał i w rewanżowym spotkaniu potrafił ich gasić przy użyciu Lengleta i Firpo. Masz nowy sezon, jakość ataku wzrosła kilkukrotnie i co? Dalej robią to samo, jakby mając Messiego, Neymara, Mbappe, Verattiego, Wijnalduma ten zespół nie potrafił skutecznie zagrać żadnej innej piłki niż laga. Serio, spójrz sobie na nazwiska w ich ataku, oddali tylko 3 celne strzały a mecz uratował im Donnaruma

4

Zanim zaczniemy coroczny spust nad cudowną paką PSG, to przyjrzyjcie się uważniej temu jak grają tu czy w lidze. To się nie lepi, ich wynik dziś był kilkukrotnie lepszy od gry, mało mówić, że mają najdroższy atak w historii futbolu, świetną na papierze pomoc a przez 90 minut oddali tylko 3 celne strzały na bramkę. Większość spotkania to prostackie lagi za plecy obrony, licząc że któryś z szybkich napastników dobiegnie.
Na razie jest faza grupowa, wynik ładny ale PSG ma długą listę kompromitacji mimo zawsze potężnego na papieże składu. To jest zespół, którego nie wolno chwalić do póki nie przyniesie pucharu.

0

@jedrek7000 A dalej nic. Dziś wynik PSG był lepszy niż gra, oglądając ich w lidze to nic się nie zmieniło, atak pełny zbyt wybujałego ego i klauny w obronie. Ta machina się wypieprzy przy pierwszej lepszej okazji, jak się wypieprzała ostatnie... w sumie od zawsze. Było tam kilka przebłysków zespołowości, ale większość tego meczu to była laga na szybkiego i biegniemy do bramki.
Nie oceniałbym zespołu PSG do póki w pysku nie przyniosą wyniku, bo od kiedy tylko szejk zaczął swoje lewe zakupy to co roku słyszę jakiej to oni paki nie mają potężnej i co roku kończy się na niczym.

1

@VegetaPolska Dobra, ale wiesz, że Sheriff jest warty mniej, niż jeden odpad z ławki Realu? Chyba nie sądzisz, że oni będa w stanie wyjść i grać jak równy z równym przeciwko Realowi a skutecznie bronić się przez 90 minut i jeszcze władować 2 bramki to też trzeba umieć.

4

Jak na razie to jest scenariusz Ronaldo. Barcelona straciła kluczowego zawodnika, PSG straciło kasę.

1

W sumie smutno się patrzy na Messiego w PSG. Nie tylko on krył słabości Barcelony, ale i Barcelona kryła już jego słabości związane z wiekiem. Ale patrząc na tą prymitywną taktykę PSG, polegającą na lagach za obronę dobrze widać, jak Messi stracił na dynamice i prędkości w biegu, kiedyś by sam sobie całe boisko przeleciał, teraz już niestety obrońcy go doganiają zanim wejdzie w pole karne.

0

@Dari0G Nie, skup długów nie jest żadną drogą do przejęcia własności. To czysty zabieg biznesowy, ktoś kupuje dług i na nim zarabia więcej niż bank dając korzystniejsze warunki spłaty.

0

@Emhyr RB raczej się o 20 milionów nie szczypie a być może stosują wobec niego środki wychowawcze, by utemperować wybujałe ego.

3

@Sulimo Nie, człowiek nie przyspieszył tylko zmienił. Owszem, że klimat się zmienia, tylko takie zmiany są absolutnie niezauważalne dla nawet najdłużej żyjących stworzeń, bo najbardziej gwałtowne zajmują po kilkadziesiąt tysięcy lat, nie mówiąc już o łagodniejszych procesach trwających setki tysięcy.
Człowiek skrócił tysiące do dziesiątek lat, bo obecnie szybkość postępowania ocieplenia to kwestia kilku dekad gdzie zmiany dostrzegać można gołym okiem, w historii świata takie coś jest niewyobrażalne w sposób naturalny.
Ale oprócz zmian długoterminowych są też krótkoterminowe cykle jak np. cykl słoneczny które zmieniają się co kilka lat. I tu jest kolejny dowód, że człowiek nie tylko przyspiesza zmiany co sam je wywołuje, bo zgodnie z obecnym cyklem, temperatura powinna spadać bo byliśmy w fazie wygaszania aktywności słonecznej, więc temperatura na ziemi powinna spadać a mimo to dalej rosła, a mówimy o minimum słonecznym, które było rekordowe w skali trwających obserwacji, bo okresy w których słońce nie wykazywało aktywności trwało 2/3 roku i nie odbiło się to na klimacie w ogóle.

Jedyne czynniki nie antropogeniczne, które mogłyby odpowiadać za zmiany klimatu w tak krótkim czasie, to globalne katastrofy jak uderzenie asteroidy czy wybuch superwulkanu. Możesz mi uwierzyć na słowo, że żaden obiekt kosmiczny nie uderzył w naszą planetę w stopniu, który dałoby się odczuć. A o wulkanach co-nieco wiesz, więc się domyślasz, że i żaden superwulkan nie wybuchł (co w obu przypadkach byłoby zauważalne, bo w pierwszej fazie doznalibyśmy potężnej zimy nuklearnej).
A skoro już przy wulkanach jesteśmy, to powinieneś się orientować, że wszystkie aktywne wulkany wydalają łącznie z kilkaset milionów ton CO2, gdy nasze fabryki i elektrownie wydalają po kilka miliardów ton.

22

To tyle w kwestii jakby ktoś się martwił, czy Fati przez rok zapomniał jak się gra. Oby zdrowie dopisało i nic lepszego w tym sezonie nam się już nie przytrafi.

0

@Pablit Bardzo agresywny, bardzo agresywny, bo jeździ w wyścigach F1 a nie serii aut turystycznych i nie odpuszcza pozycji gdy nie musi. Serio, z takim podejście F1 skończyłaby się koło lat '60, że kierowca ma nie walczyć, bo się go będzie nazywać agresywnym chamem xD A teraz podaj ile ma punktów karnych i objaśnij decyzji FIA o przyznaniu kary. Agresywny kierowca co przez rok był jednym z 3 zawodników bez punktów karnych.

0

@Pablit Tak, Verstappen który do Monzy nie miał ani jednego punktu karnego jest agresywny i się rozbija, Sir Hamilton na torze może nasrać i nigdy nie jego wina, choć nawet brytyjskie media mówią, że jego xD
Hamiltoniarze to najgorszy rodzaj ludzi, już lepiej gadać z fanami realu
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1631551991UPsiCkutFD8EJ4VeRXQQA5.jpg
Patrz jaki ten mem idealnie odzwierciedla to o czym mówisz, to Verstappen zawsze źle, Hamilton zawsze dobrze. Ogarnij xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?