0

@Andy83 Nie wiem, może dlatego, że terminy kadrowe każdy ma te same i nie zdarza się, by nagle z dupy się pozmieniały tak, że piłkarz nie może zagrać w meczu bo termin kadrowy koliduje z ligowym?

0

@LS Ale to twoje założenie jest nielogiczne, po co pytać, czy nowoczesne komponenty będą się nadawać do najbardziej podstawowej obsługi komputera? Jeżeli by się nie nadawały to po co miałby istnieć? Dalej nie wiemy o czym gość mówi bo nie powiedział modelu.

0

@LS Nie, nie mylę się. Jak sam zauważyłeś "dzisiejsze", gość nie powiedział jaki procesor ma na myśli, ale określając Pentium/Celeron raczej nie mówi o kodowych nazwach nowoczesnych procesorów tylko o prehistorii. Pierwsze dekodowanie H.264 w Intelu to dopiero 2010 rok i początek popularności procesorów z serii "i", więc jeżeli ma procesor starszy niż 2010 to z obsługą 1080p dzisiaj może sobie nie poradzić jeżeli nie będzie miał odpowiedniego zapasu mocy na softwarowe dekodowanie.

1

@Azrik Dziennikarze mogą pisać różne rzeczy, taka ich praca i jak to się ma do zachowania PSG, które realnie wpływa na obraz piłki nożnej?

6

@Azrik I ci się to podoba? Takie zachowanie wynika tylko z tego, że PSG gra na innych zasadach niż reszta i może sobie pozwolić na kompletnie nieracjonalne finansowe ruchy, bo przez korupcje nikt im nic nie może zrobić a szejk ma kasę.

0

@marcin000019 Ale nie wiesz jaki to procesor. Obsługa 1080p jest dość ciężka dla komputera, stary procesor z jednym rdzeniem musi mieć dość wysokie taktowanie, żeby dało radę to obsłużyć, minimum 2,5 GHz a do tego dla Youtube trzeba jeszcze udźwignąć przeglądarkę, a tu już zależy od wyboru, ale taki Chrome jest mocno nieprzyjazny dla słabych sprzętów.

0

@marcin000019 Zdecydowanie to bym nie powiedział, oglądanie filmów w necie też obciąża podzespoły, dekodowanie filmu w HD może zabić procesor.

0

Ile okrążeń toru można zrobić bolidem F1 w ciągu 5 godzin? Wychodzi na to, że 6.

0

@SinMistico VAR w eliminacjach do największej imprezy świata byś chciał? I co jeszcze, może goal line? Roszczeniowcy...

1

@MaTt_BarcaFan Skoro to takie proste, to już dawno dałbyś jakiś link. Zasady dyskusji są takie, że skoro ty o czymś gadasz, to ty masz dać dowody, ja nie będę szukał argumentów potwierdzających to o czym gadasz.

2

@MaTt_BarcaFan Mhm... Czyli klasycznie urojenia i debilne riposty, gdy tylko ktoś je podważy... I jak z wami rozmawiać?

2

@MaTt_BarcaFan Nie, że mam pecha tylko albo pokazujesz informacje o tym, że wprowadzili lockdown albo nie mów już nic.

0

@MaTt_BarcaFan Dobra, najpierw powiedz gdzie ten lockdown bo żadnej informacji o nim znaleźć nie mogę.

3

@MaTt_BarcaFan No i zobacz, szczepionka zadziałała. Umiera 2x mniej osób mimo że zarażeń jest rekordowa ilość.

0

@dembabejlen A kogo obchodzi, czy ktoś chciał Roberto za 10 mln? Podstawowym problemem jest to, czy Roberto by chciał gdzieś iść. To nie jest FIFA, gdzie klikasz i sprzedane, klub nie może zrobić niczego, jeżeli zawodnik nie chce odejść. Wrzucisz go na trybuny i co to zmieni dla 30-letniego gościa, który ma perspektywę dużej kasy za siedzenie na trybunie albo małej kasy za kopanie się w jakimś podrzędnym zespole? Oni wszyscy mają tak ogromne kontrakty, że bardziej im się opłaca nie grać u nas niż grać gdzieś indziej, szczególnie że nie są wartościowymi zawodnikami a mają wartościowe pensje.

0

@dembabejlen No zobacz, banda idiotów, taki sztab ludzi a nie pomyśleli, żeby sprzedać Neto, Roberto, Firpo, zrobić coś z Umtitim Pjanićem, Braithwaitem i Trincao. Wystarczyło wejść na La Ramblę i by wiedzieli co zrobić...

16

Marzy mi się dzień, kiedy ludzie zaczną częściej używać rozumu niż emocji...
Serio, myśleliście, że ratowanie miliardowego długu da się załatwić bez żadnych strat? Że sobie Barcelona będzie bimbała, a może jeszcze niech kupi klasowego zawodnika, żeby wygrać ligę i LM, a dług sam się spłaci, co?
Banda dzieciaków albo naiwnych koni z mentalnością dzieciaka, która dalej nie rozumie, że tu sprawy już wyszły daleko poza aspekt sportowy, w tym momencie nie liczy się już jak ładną kadrę mamy, nie liczy się już walka o mistrzostwo kraju, nie liczy się co sobie fani pomyślą, bo taka droga doprowadziła nas do miejsca w którym jesteśmy.
Jeżeli tak drastyczne środki nie zostałby podjęte, to moglibyśmy zdobyć nawet mistrza w tym sezonie, co z tego skoro potem byśmy upadli, zbankrutowali, majątek klubu byłby wyprzedany a drużyna spadłaby na dno rozgrywek.
Ale przecież to mała cena, jak za utrzymanie Messiego na 2 lata? Griezmann też nagle TOP ZAWODNIK, czy może oburzenie stąd, że w zamian za Griezmanna nie przyszedł Haaland tylko jakiś De Jong?
Czas się obudzić i zrozumieć, że są sprawy ważniejsze niż udawanie, że się jest "najlepszym klubem świata" na kredyt.

1

@greymid Tylko jest ogromna wyrwa w twoich przewidywaniach, mianowicie z Griezmannem nie dało się nic wcześniej zacząć. On był wypychany z klubu od początku okienka, łączony był z dziwnymi wymianami, transferami i nic z tego nie wychodziło. A cała operacja nie była zależna ani od Barcelony ani od Atletico, bo wszystko zależało od odejścia Saula, który odszedł kilka minut temu.
Czy Messi został wypchnięty z klubu? Nie wydaje mi się. Czy nie został zatrzymany? Tak i tu nie ma żadnej tajemnicy, Laporta przecież do tego się oficjalnie przyznał i nie potrzeba analiz by to wiedzieć. Po prostu miał opcje żeby zatrzymać Messiego, ale nie chciał tego robić wszelkim kosztem i wolał pragmatycznie odpuścić dla ratowania klubu, niż desperacko próbować go zatrzymać. Jego kontrakt problemem nie był, po obniżeniu o 50% przychodów nie byłby żadnym kosztem dla klubu, bo więcej byśmy na nim zarabiali niż tracili

1

@Coutinho007 Przynajmniej? To najgorsza wiadomość tego okienka, dla nas były tylko dwa pozytywne scenariusze: Albo Mbappe nigdy nie przychodzi do Realu, albo Real kupuje go teraz za gruby hajs. A tak najpewniej masz Mbappe za darmo za rok i Real ogromną kasą.

3

@goma Czy nadejdzie kiedyś dzień, gdy zrozumiecie w jak czarnej dupie finansowo stoi Barcelona? Tu się toczy walka o życie a nie o to czy zdobędziemy tryplet czy tylko dublet.

0

@Jackazz A to Griezmann gdzieś odszedł?

7

No dziwne, żeby Veratti się przyznał, że został zmuszony do pozostania w klubie w którym dalej gra xD

1

Komentarz usunięty

1

@escarabajo Sporo rozwinął się pod tym kątem. Przypominam, że opinie na temat jego gry na skrzydle wyciągamy w oparciu o jego pierwsze występy, gdzie nieopierzony środkowy obrońca był zmuszony grać na obcej pozycji w nieznanej sobie klasie rozgrywek, ale w ciągu sezonu mocno się rozwinął. Może nie jest to kandydat na podstawowego bocznego, ale czasem mógłby coś wnieść.

1

@Transu96 Pełnego sezonu? On nawet pełnego meczu nie rozegrał, ma 90 minut po 3 kolejkach xD

0

@Encore Haaland to do PSG raczej nie będzie chciał iść bo to bez sensu. Planowo rozwija swoją karierę stopień po stopniu, gdzie mógł iść do dużego klubu zamiast do Dortmundu a jednak wybrał tak. Przejście do PSG to dla niego krok w tył, bo L1 jest po prostu słaba a tymi kilkoma meczami LM człowiek nie żyje. Jeżeli pójdzie z Bundesligi to prędzej Anglia, Hiszpania, może Włochy które dadzą mu rozwój a nie kopanie się z pastuchami i jedyną rywalizację na poziomie walki o miejsce w kadrze z coraz to nowszymi gwiazdami jakie sobie szejk sprowadzi.

1

Patrząc na to jak gra PSG, to albo robią na 30%, albo są po prostu słabi mimo gwiazd w składzie. Dużo niedokładności, błędów indywidualnych, kompetny brak zrozumienia. To, że wygrywają ten mecz to kwestia tego, że przeciwnik jest fatalny, druga bramka to jakieś kuriozum, braki techniczne w ataku a i tak stwarzają zagrożenie... Nie, mimo Messiego dalej będę ograniczał żabojadów do LM najwyżej, bo w tym samym czasie co PSG mogę popatrzyć sobie na ciekawsze ligi.

0

Jak ja nienawidzę Roberto. Gra tak, że chce się na niego pluć ale produkuje wyniki i zamyka mordy...

2

@jabadabadu Nie bananowe dzieci tylko Pirelli i FIA. Opony typu WET są tak gówniane, że nie da się na nich jeździć.

0

@barcamember Nie ma ostatecznie, na razie przełożono do 15:25

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?