Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pewex Na torze było wiele zespołów a zdarzyło się akurat zespołowi Kubicy. I tak jest przez całą jego karierę. Łącznie z barierką, gdzie było wiele barierek a Kubica musiał uderzyć akurat w tą źle zapiętą.
3
@Dankhog Nikt, ale ty tego nie jesteś w stanie zrozumieć. Dalej brniesz myślami w stronę jakiegoś uosobienia twórcy, nie przyjmujesz do wiadomości, że są procesy które w losowych kombinacjach dają różne efekty i takim efektem było powstanie życia na ziemi, ale to nie znaczy, że musiała istnieć jakakolwiek siła sprawcza, która specjalnie taki efekt wywołała.
0
@Dankhog Nie, że nie rozumiesz ateistów tylko nie rozumiesz istoty rzeczy. Po prostu ograniczasz myślenie do twórczej roli jakiegoś bytu, bo nie jesteś w stanie otworzyć umysłu na dużo szersze i bardziej skomplikowane procesy. Po prostu idziesz na łatwiznę, przypisując wszystko nieznanej mocy.
W dawnych czasach religie powstawały jak grzyby po deszczu, bo istota ludzka ma konieczność racjonalizowania sobie rzeczywistości. Wiedza ludzka była zbyt mała, żeby zrozumieć, czemu trawa rośnie a słońce świeci więc wymyślano potężne byty za to odpowiadające, dziś już mamy odpowiednią wiedzę, żeby wyjaśnić sporo mechanizmów, ale jeszcze dużo brakuje do zrozumienia całości, co nie znaczy, że nigdy jej nie zrozumiemy.
Ale masz rację, nic nie dzieje się samo, tylko to, że nie wiesz jak coś działa, nie oznacza autoamtycznie, że musi to być jakaś potężna magia.
Wiara to ułomność ludzkiego umysłu i taki jest fakt, nikogo tym nie obrażam.
0
@cules100pro W którym momencie? Próbował go przy linii wywalić ale ustał i pobiegł dalej, potem dogonił go dopiero w polu karnym, gdzie wyłapałby czerwoną i karnego gdyby coś chciał zrobić co już byłoby bez sensu.
0
@cules100pro Nie analogiczna sytuacja, bo wtedy Bale tak odjechał, że nie dało się nic zrobić, szczególnie będąc kontuzjowanym. Bartra próbował go faulować przy linii bocznej, ale później to już bez szans.
A Lenglet to taki pechowiec, że nawet jakby udało mu się czystą interwencje wykonać, to i tak dostałoby czerwo.
0
@Ronmes Ogólnie nie graliśmy dobrze ale i nie graliśmy źle. Dużo problemów robił Neto, który nie był opcją do gry, nie potrafił też celnie podać piłki i parę razy sabotował grę. Ale statystyki są wynikiem dużej różnicy w przygotowaniu fizycznym, oni mieli ze 3 tygodnie przygotowania więcej i było to widać na boisku.
0
@messi564 Bardziej prawdopodobna jest opcja De Jonga w obronie niż wyjście Minguezy, on ma kontuzje i nawet jak dostanie pozwolenie to nie ma formy i potrzebuje kilku tygodni treningów.
0
@SenseiFCB Oczywiście, że deal z CVC by rozwiązał sprawę. Tebes po prostu zrobił szantaż by kluby tą umowę podpisały, kosztem sportowym całej ligi. Nawet UEFA obniżyła restrykcyjność FFP, bo wiadomym jest, że kluby w pandemii na pewno będą notować straty, tymczasem Tebes siłą utrzymał limity płacowe, bo wiedział, że będzie problem z rejestracją zawodników, więc kluby podpiszą bez szemrania ten deal.
0
@Kvothe07 Problem jest taki, że on nie chce odejść. Musieliby mu dać gruby kontrakt, ale nikt mu grubego kontraktu nie da bo to po prostu słaby piłkarz.
8
@Kvothe07 Co to znaczy kosztem Braithwaita? Braithwait został ściągnięty awaryjnie, nie było w planach takiego wzmocnienia, była to tylko kwestia kontuzji. Rafy Mira nie mogliśmy ściągnąć bo był on piłkarzem Wolverhampton wypożyczonym do Huesca.
4
Garcia dziś cały czas miał pod górę. Walka z Williamsem, utrudniający wszsystko Neto a teraz sabotaż Roberto... Dobrze zrobił z tym faulem, lepszy 1 punkt niż 0.
0
Roberto idealne wejście, strata piłki we własnym polu karnym a potem strata piłki wybiciem na pałę do nikogo.
13
I teraz pomyślcie, jak dużo kosztował amatorski błąd Braithwaita.
1
On tam lekko się na obrońcy oparł, nie przytrzymywał go, większość wyskoków do główki tak wygląda, co ten sędzia tam zauważył?
7
Nie ma Griezmanna w ataku? A my w ogóle atakujemy?
0
Nie ma Messiego i już Alba rozumie, że może strzelać
11
Neto złe zachowanie, Garcia blokował ile mógł a ten stał i się patrzył.
0
To jest właśnie ten sufit, który sprawia że Braithwait nie powinien tu być.
0
Athletic ładnie ciśnie, ciekawe ile im siły wystarczy na taki pressing, bo będzie trudno.
0
@Pawlak1992 I przegrał z Realem dwa razy, zgarniając tylko Puchar Króla gdy Valverde zdobył dublet i zakończył sezon z 1 przegraną ligową.
2
@Midast Valverde robił późne zmiany, Setien robił późne zmiany, Koeman robi późne zmiany. Albo trafiają nam się sami tacy co robią późne zmiany, albo po prostu trenerzy nie mają zaufania do naszej miznernej ławki rezerwowych.
0
@Pawlak1992 Na początku sezonu, gdy miał rozbity odejściem Neymara skład. Od tamtego momentu nie przegrał ani razu.
0
@Wojtas1080pl W sumie tak może być.
4
@fcbarcafan19 Zaraz taniej będzie kupić ich akcje niż paliwo.
0
@Wojtas1080pl Tego nie znam, ale sprawdziłem i chyba nie to miałeś na myśli?
"W Porytem chrześcijanie zamordowali we młynie całą rodzinę - matkę, syna z żoną i dzieckiem - i wrzucili do kanału dołu torfowego"
0
@Wojtas1080pl Tej co ma jaja z gumy?
0
@PEDRIII Kibicowanie Messiemu to jedno, kibicowanie drużynie, która niszczy ten sport korupcją i petrodolarami to drugie. Nigdy w życiu nie będę kibicował wynikom szejków, nawet z Messim w składzie i jeżeli miałbym wybrać, czy wolałbym żeby LM wygrał Real czy PSG z Messim to wybiorę Real.
4
@PEDRIII Pewnie zerknę, ale tylko i wyłącznie z nadzieją, że Leo wbije 3 bramki a przeciwnicy za każdym razem będą wbijać po 4.
1
@Tomek54321 Irytują mnie takie kompletnie niemiarodajne porównania... Wtedy by Neuer poszedł do ataku i zdobył bramkę, w takim stanie była wtedy drużyna co w żaden sposób nie zmienia faktu, że Coutinho skończył u nich na ławce i to jeszcze przed pandemią, go Bayern nie grał dobrze, u nas ani wcześniej ani w tym sezonie nie pokazał niczego (oprócz tego, że potrafi iść do szpitala na pół sezonu).
0
@FCBR4N Ale dziwi cie to, że pojemność szpitali zmalała przy natłoku chorób zakaźnych? Nie możesz położyć zakaźnie chorych i zwykłych, czy by to był COVID czy gruźlica.