Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mikael Trochę innej lidze? xD Trochę innej dyscyplinie chciałeś powiedzieć. Gość był 12 minut na boisku, zaliczył 4 kontakty z piłką i wszystkie były złe, zakończone stratą, nie wykonał nawet jednego celnego podania a jedyny strzał jaki oddał nawet nie zaliczył mu się jako strzał. To była porażka i sabotaż co on zaprezentował.
0
@Uukasz_93 A teraz wszyscy ładnie powtórzmy: Dziękuje pan Tebes.
0
@KapiFCB Może były takie informacje, tylko co one są warte? Przecież jest VAR który od linijki mierzy i przepisy które jasno charakteryzują spalonego, nawet jeżeli takie zalecenie rzeczywiście poszły, to nie mają żadnej podstawy prawnej, bo spalony to nie jest kwestia do interpretacji, że można sobie inaczej ocenić.
3
Z duchem gry sędziowie mieli olewać spalone xD Komentatorzy w Polsce to taka padaka, że żałuje, że nie mam możliwości przełączenia dźwięku na transmisji.
2
@kuz Przecież to jest wstyd i hańba dla sędziowania, typ niesportowo z widoczną agresją napieprza w tym kopami ale żółtko bo akurat w piłkę walił xD Gdyby to nie był Ronaldo, to byśmy takiego typka przez kilka spotkań na boisku nie zobaczyli.
0
Teraz na bramce zostanie uszkodzony Kurtuła albo wejdzie jakiś lep a nasi tego nie wykorzystają i dalej będą próbowali wbiec do bramki zamiast walić do oporu.
3
Jezus maria, co na boisku robi De Jong? Nigdy nie sądziłem, że zatęsknię za Bratihwaitem, bo on to jest mistrz techniki przy tym co robi ta kłoda.
2
De Jong medżik tacz. Dwa kontakty z piłką, dwie straty.
0
Ilość De Jongów na boisku musi się zgadzać.
2
Dobre, sędzia gwiżdże nieistniejącego spalonego w polu karnym, Real zaczyna 10 metrów od pola karnego xD
0
Się głupio dziwicie, że zdjął Fatiego a nie Depaya, chłopak rok w piłkę nie grał, dopiero co wrócił a ma grać od dechy do dechy?
1
No tak, sędzia przerwał atak na sekundę przed strzałem, by się jeszcze na VAR okazało, że Coutinho nie faulował Rodrygo i by dopiero było...
2
Tak się przegrywa mistrzostwa. W zeszłym sezonie było to samo, zerowa skuteczności, nawet Messi nie trafiał oczywistych piłek. Potrzebujemy killera do ataku bo sam Fati nic nie zdziała
0
Po jakiego wała są potrzebni boczni, skoro i tak nie mogą gwizdnąć 4 metrowego spalonego?
1
Karta powinna być nie karny. Fawelarz nie miał pomysłu i się położył.
0
@Image śmieszne jest to, że Vinicus jest tam teraz głównym aktorem. Jak któraś drużyna go wyłączała z gry, to Real nie był w stanie wygrać ani w ogóle zagrożenia stworzyć. Karlo wygląda jakby nie miał innego pomysłu na grę, co może się zemścić w późniejszej części sezonu
1
@Vempers 22 lata to już nie jest taki młody piłkarz, a do tego ma absolutny brak ambicji to trudno, żeby ktokolwiek go wymieniał jako potencjalnie ważnego w przyszłości zawodnika.
0
@pele1282 Pozdrawiam wszystkie Pantery śnieżne i życzę im sukcesów w życiu.
0
@Ascend Ale w kwestii aero/zawieszenia niewiele zmienili. Dalej to trudny do utrzymania pojazd z wąskim zakresem pracy, tutaj dużych różnic nie ma a za to jak na dłoni widać zmiany silnikowe, bo oni cholernie przyspieszyli na prostych, do tego stopnia że w Turcji z dużym ogromnym dociskiem robili wszystkich jak chcieli, jakby ktoś wpuścił bolid do wyścigu aut turystycznych, 15 km/h różnicy.
Teraz w USA mają aero zdolne utrzymać śliski i nierówny pierwszy sektor a potem wypruć na długiej prostej na +0,5 sekundy, takie przyspieszenie na prostych w trakcie sezonu nie jest normalne.
A FIA nawet się nie chce temu przyjrzeć. Z resztą z aero też mają strzał, bo na początku sezonu zgłosili uginające się skrzydło Red bulla, FIA w ciągu dwóch tygodni zmieniła całkowicie procedurę testową, sprawili że skrzydło które przechodziło testy nagle stało się nielegalne, włączyli jako punkt weryfikacji także obraz z kamer i kazali im przeprojektować w trakcie sezonu element ktory był legalny. Tymczasem w czerwcu Red bull zgłosił uginające się skrzydło Mercedesa, FIA powiedziała że przeprowadzi śledztwo i mamy prawie listopad a nic z tym nie zrobiono.
Z resztą z pit stopami było to samo, Mercedes sobie wymyślił, że są niebezpieczne a FIA jak piesek w kilka chwil zmieniła procedurę na kompletnie gównianą, powolną i zawodną (pit stop Verstappena na Monzy to nie był błąd ludzki tylko elektronika nie wykryła dokręcenia koła).
0
Ale F1 to jest obrzydliwy sport. Nie wiem co Mercedes im tam daje pod stołem, że tak mają wywalone na dziwne rzeczy jakie się wokół tego zespołu dzieją, ale jak pół sezonu byli na równi albo czasem ciut gorsi od Redbulla a nagle z dupy potrafią wykręcić 1 sekundę przewagi nawet mimo tego, że kierowca wpadł w poślizg a FIA nawet palcem nie chce kiwnąć, żeby przynajmniej zobaczyć co się stało z ich silnikami, że tam przyspieszyły.
2
@Yiamuiaijahaima Każdy co lepszy siedzi z kontraktem w jakiejś większej stacji, to ten internetowy gniot wziął kogo popadnie.
0
Mogliby jednakowoż przestać słodzić Gaviemu i oprócz pochwał i lukru dołożyć też trochę krytyki, bo Gaviemu do dojrzałej gry to brakuje wiele. Widać jego olbrzymie nieokrzesanie i brak doświadczenia, szczególnie przy odbiorach piłki bo każdy mecz śmierdzi asem kier i jednak powinno się trochę chłopaka temperować, aby jak najszybciej wykrzesać z niego cały ten potencjał który posiada.
0
@AbelKabel No i to jest prawidłowe działanie. Szczepionka uczy system odpornościowy zwalczania wirusa, jak ktoś jest na tyle chory, że jego system odpornościowy nie działa to i szczepionka nie zadziała.
3
@Gomcio A ja lubię. Chciał zrobić coś spektakularnego, mógł podjąć inną decyzję ale ma przynajmniej odwagę a nie jak reszta tych dziewczynek na boisku co będą w sytuacji sam na sam jeszcze podawać.
0
I to jest to, kombinacje z dupy. Czemu nie strzelają jak są na 5 metrze tylko jeszcze jedno podanko, jeszcze więcej podanek. Naweto Koeman się na to wkurza czyli im nie kazał tak grać a w sumie gramy tak jeszcze od czasów Enrique gdzie zamiast ładować to jeszcze więcej podanek.
1
@kryhaa Z Levante.
0
@MrCule_X De Jong ma bramkę, Boateng nie miał.
2
@Szpenser No, ma usta, nos, uszy, oczy, czoło, włosy. Prawie identyczni.
0
No ale po co te wrzutki co? Nie przystoi przecież, tylko przedzieranie się przez autobus środkiem, inne bramki się nie liczą.
1
@grzegorz12p Marnujesz. Idź poszukaj jakiejś drużyny która akurat jest na topie i wszystko wygrywa, takim się łatwiej kibicuje.