Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaInfo Mhm, czyli Lewy poza TOP 10? Bo oprócz nastrzelania bramek w Bundeslidze i przebicia jakiegoś rekordu o którym nie wiedział nikt poza Polską i Niemcami to zrobił jeszcze mniej od Messiego, który przynajmniej zdobył złoto na Copa America a nie odpadł z grupy bez wygrania meczu.
0
@TheNekro94
1. Benzema
2. Jorginho
3. Lewandowski
4. Mbappe
5. Messi
6. Ronaldo
0
@BARCA_FOR_EVER Absolutnie nie ewidentna a podziękować można IFAB za skomplikowane i bardzo uznaniowe przepisy dotyczące zagrania ręką. Strzał z bliska, wślizg, ręką ułożona naturalnie. W zeszłym sezonie któryś gracz Atletico podczas wślizgu centralnie łapą złapał podanie i też karnego nie było, bo uznali, że to naturalne ułożenie podczas wślizgu.
1
Wszedłem sobie na notatnik zobaczyć co ciekawego po Sevilli mają do powiedzenia i mnie widownia nie zawiodła.
Lubię ich fikołki, w sobotę sędziowie znowu przepychają Barcelone bo nie ma karnego za wątpliwą rękę czy faul po rożnym którego być nie powinno przez kilometrowy spalony, a w niedziele "ale jaki karny, no był kontakt ale lekki" i oczywiście brak argumentów więc przytaczanie historii z przeszłości czy zarzucanie, że powtórki w telewizji były złe. Się im już zapomniało, jak Carvajal z 30 metrów słyszał kopnięcie którego nie było
1
@TheNekro94 Umówmy się, w Polsce cały "top" medialny dziennikarzy sportowych, to nie są dziennikarze tylko celebryci, którzy dawno temu się odkleili i zamiast opisywać rzeczywistość, próbują ją kreować. Nie wiem w którym momencie taki Borek stwierdził, że zamiast zdobywać i przekazywać informacje będzie wyrażał tylko własne opinie na różne tematy, ale to był moment w którym przestał być dziennikarzem.
2
@Bisz Nic nie wynikało, bo mamy gówno nie napad. Stali jak kołki, żadnego wyprowadzania obrońców, żadnego szukania miejsca do podania. Stali za plecami obrońców i patrzyli jak młody się przedziera a potem nie miał do kogo podać.
Inną kwestia jest to, że wymagasz od młodzika w debiutanckich meczach, żeby szybko przedryblował doświadczonym obrońców którzy nie jedno w życiu widzieli. Tu masz czystą kwestie doświadczenia, jeden nie wie jak się zachowują piłkarze na tym poziomie, drugi był mijany na setki sposobów i ma już automatyzmy na różne próby. A i tak rezultatem jest to, że się mu udawało przedzierać, gdy taki Dest czy nawet Dembele co chwila walą głową w mur.
1
@Przemas8411 Tylko opinia o czym? Że gwiazdka kupiona za grube miliony, która cały kontrakt siedziała na L4 a mimo to dostawała wsparcie klubu na końcu postanowiła się z klubem zabawić i odejść w najgorszy możliwy sposób bo w jakimś gówno klubiku świeżo co kupionym przez szejków dają lepszą kasę? Jakoś do PSG przychodzić chcą, mimo że co sezon daje jasny przekaz, że niezależnie co by się nie działo to cie nie wypuszczą jeżeli sami nie będą tego chcieli a jak szejk będzie miał zły humor, to resztę kontraktu spędzisz na trybunie.
I co, do PSG nikt przychodzić nie chce?
A kwestia Dembele w Barcelonie byłaby jasna i może dałaby do zrozumienia piłkarzom, żeby wiedzieli gdzie są, bo w tym momencie, jeżeli Dembele po całym kontrakcie spędzonym na graniu w Fortnite przy pensji 10 milionów euro robi w jajo klub przedłużając negocjacje byle dotrwać do końca kontraktu, to po prostu okazuje absolutny brak szacunku i pluje na klub, a nie będzie to pierwsza taka osoba, bo raptem kilka miesięcy temu to samo było z Moribą, któremu też klub dał wszystko a on w zamian jedynie brak szacunku.
1
Jak dla mnie zarząd powinien zagrać krótką piłkę. Do 31 grudnia przedłuża kontrakt albo zostaje wystawiony na listę transferową i jeżeli nie zechcą go kupić to koniec negocjacji i trybuna do końca sezonu.
Wiem, że zaraz się ktoś odezwie, że to bajanie, ale tak należałoby postąpić, żeby klub odbudował autorytet.
Fakt jest taki, że Dembele nic z siebie nie dał, klub go utrzymywał, klub go wspierał, klub go leczył przez cały kontrakt. Jeżeli teraz będzie chciał odejść za darmo, to to będzie po prostu akt nadzwyczajnej arogancji, braku lojalności i poszanowania dla klubu oraz kibiców, a na takich ludzi powinno się przykładnie ukarać, najlepiej wyrejestrowaniem z ligi i nakazem przychodzenia na mecze i treningi jednocześnie nie trenując i nie grając.
W ten sposób działa Perez, który bez poniżania się potrafił sprzedać Ronaldo czy po prostu wywalić zasłużonego weterana, kapitana i kluczowego gracza jak Ramos, bo myślał, że będzie większy niż klub.
4
@Dankhog Gdyby trafił w bramkę przy setkach jakie miał, to by go przebił.
0
Neymar z kontuzją, mocne wzmocnienie dla PSG.
0
@FCBurnley W normalnych okolicznościach Bratihwait powinien nigdy nie pojawić się w szatni, ale nie jest normalnie, jest zawodnikiem Barcelony a my mamy biede w ataku.
0
@tbas Pique karny wątpliwy przez popieprzone przepisy. Strzał z bliska, brak kontroli nad ręką podczas wślizgu, ułożona naturalnie. Gdyby był przepis, że dotknięcie to karny to i owszem, przy obecnym brzmieniu kontrowersja byłaby w obie strony.
Faul Garcii jeżeli nie mylę sytuacji był przy rzucie rożnym, którego nawet być nie powinno bo wcześniej był kilkumetrowy spalony, więc jeżeli gdzieś był błąd to w tym, że Villarreal miał w ogóle szansę zaatakować bramkę.
A do tego, oni zmarnowali sytuacje ale jakby nagle wszyscy zapomnieli, że my mieliśmy 3 setki w pierwszych minutach, które też powinny być bramkami, więc i oni uciekli spod topora.
1
@Woland10 Ale jak już chcesz krytykować, to rób to obiektywnie. Po pierwsze, to oni dopiero zaczynają, przez terminarz FIFA części drużyny trenuje z Xavim dopiero od tygodnia. Po drugie, to dalej mamy szpital, Fati połamany, Pedri połamany, Braithwait połamany, Dembele dopiero z kontuzji wychodzi i nie może grać 90 minut teraz połamał się Alba a Aguero zakończył karierę przez serce. Mamy braki kadrowe, gramy dzieciakami a jak mówimy o "ratowaniu" to przypomnij sobie, że Villarreal uratowała nieskuteczność Barcelony, gdzie w pierwszych minutach mieliśmy 3 setki.
Abde jest 19-letnim napastnikiem który dopiero co debiutował w kadrze, nie ma doświadczenia w obronie a wymagasz od niego, żeby był bezbłędny - ze swojej roli wywiązywał się doskonale, reszta przyjdzie z czasem.
1
@Unf A grał w tym szpitalu będzie mój stary pijany tak?
0
Czemu niby taka wielka drużyna, a w obronie gramy po prostu jak dzieci z orlika? Serio, takie ogóry jak Espanyol potrafią mieć dobrą i ułożoną obronę, Barcelona jakby w życiu na treningach nie miała zajęć z obrony.
1
@AduŚ07 Rozegrał już dzisiaj mecz.
0
Jakby był karny po rzucie rożnym którego być nie mogło przez kilometrowego spalonego, to VAR może to cofnąć, czy jak sędzia dyktuje róg to kaplica?
1
@jutroIV Bo zwykły kowalski ma celność decyzji 50%, czyli raz trafi raz nie trafi, analiza VAR spalonego już ma troszkę większą skuteczność.
0
@MesQueUnClub96 W tym meczu już 3 razy wychodził 1v1 i nawet celnego strzału nie zaliczył.
0
@clyde Nawet Griezmann tylu sytuacji nie marnował.
2
Gdybyśmy tylko mieli mądrzejszy napad, to o wyniki byśmy się martwić nie musieli. Abde super wyczucie i drybling, tylko co z tego, jak reszta ofensywy stoi w polu karnym jak kołki i czekają na podania a obrona się ustawia i odcina. Więcej ruchu, wyciąganie obrońców ze stref i szybkie wbieganie na czyste pole, a oni staną w polu karnym i się gapią.
5
Araujo to powinien być wyceniany na przynajmniej 60 milionów. Gość już gra na poziomie światowym, potencjał większy od De Ligta i tylko kruche zdrowie, a wyceniany jest na 25 milionów.
1
Z bliska nabita, brak celowości ułożenia ręki a nawet naturalna przy wślizgu. Że powinien być karny? No powinien o ile przepisy ręki w obronie byłby jakkolwiek czytelnie zapisane.
1
@Fartlow Więc tak, oba telewizory są dobre, więc nie będzie różnic wynikających z jakości wykonania.
Warto jednak zwrócić uwagę, że LG ma strasznie gównianą konfigurację domyślną i trzeba się babrać z dostrojeniem kolorów. Z drugiej strony Samsungi lubią sprawiać problemy. Sam mam LG i Samsunga tyle że nie QLED a zwykły OLED. LG pracuje bez problemu, oprócz tego że nie dało się meczów oglądać bez strojenia bo tak dziwnie trawa wyglądała, Samsung za to potrafi gubić sieć WiFi stojąc koło routera (musiałem podpiąć na kabel), czasami zdarza mu się zwariować i przestawić na YT język na koreański (i to ponoć popularny błąd w Samsungach).
Ale jeżeli o samą różnicę technologiczną chodzi, to już kwestia gustu i zastosowania.
Do gier i oglądania TV za dnia będzie QLED. Nie dość, że wyższa częstotliwość odświeżania to jest odporny na wypalanie statycznych obrazów więc nie wypali ci się logo TVNu czy pasek z wynikiem meczu w FIFA. Do filmów, szczególnie wieczorem lepszy będzie OLED, ma lepszą czerń i lepszy HDR.
1
@Fartlow Konkretne modele by więcej powiedziały. I zastosowanie, jeżeli gry to częstotliwość jeżeli filmy to bez większej różnicy czy to będzie 60 czy 120 hz bo i tak filmy są w 24 k/s bądź ewentualnie na youtube 60 k/s.
0
@Maker0 Jak ktoś napisał, ponoć miał odszkodowanie na wypadek zwolnienia. Do tego możliwa zaległa pensja i nie wiadomo jak sprawa z odszkodowaniem do holenderskiego związku piłki nożnej, bo Komean ponoć sam opłacił karę za zerwanie umowy.
1
@KmN Tylko pamiętaj o pilnowaniu aktywnej karty graficznej, żebyś na AMD nie jechał.
0
Gdyby City miało tylko jakiegoś klasycznego wykończeniowca to PSG już by mogło poddać mecz. Tak żenująca gra tego zespołu, że ratuje ich tylko niechlujstwo strzałów podopiecznych Guardioli.
0
@Gibbon_FCB PSG z nikim by nic nie osiągnęło. Przecież to jest droga wydmuszka, piłkarze nie pasujący do niczego, kupowani na podstawie wartości rynkowej a nie profilu. Skład, którego nie da się ustawić choć wielu próbowało.
0
@Emhyr Nie widze takiej możliwości, żeby De Jong usiadł. On ma problemy z formą która jest do odbudowania bo nawet Koeman ją odbudował w zeszłym sezonie, jak mu odbuduje formę Xavi, to De Jong będzie kluczowym zaawodnikiem, który da nam dużo więcej niż Pedri czy Gavi będą w stanie dać w ciągu najbliższego sezonu czy dwóch. Być może pójdzie na rotacje i będzie mniej grał, bo jego forma może wynikać z zakatowania bo w ciągu 3 sezonów nie grał tylko z powodu kontuzji i zawieszenia a średni czas na boisku to 76, 88 i 86 minut czyli granie od dechy do dechy 3 lata z rzędu.