Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kejdzi Niech zgadnę, NOPy nie odnotowane?
2
@adamLeo66 Nic, mocno promowane przez ruchy antyszczepionkowe jak połączone ze szczepieniami mimo, że wszystkie możliwe statystyki wskazują, że COVID ma kilkaset procent większą szansę na uszkodzenie serca (co i tak daje dość nieduży wynik) a były gdzieś artykuły, które dementowały te doniesienia i wskazywały, że ilość problemów krążeniowych w piłce nożnej jest podobny od lat, tylko wcześniej to nie było tak rozdmuchiwane o ile ktoś nie umarł.
0
@ElKamil Ale nie patrz na onboard Hamiltona bo on też równo nie jechał, to ci wychodzi jak mocno Verstappen się bujał po torze bo oprócz ruszania się jego samochodu to jeszcze rusza się Hamilton. Tak samo z jego kamery wygląda jakby to Verstappen zjechał do lewej strony pod koniec a to Hamilton przytulił się do prawej gdy Verstappen swojej linii nie opuścił co zobaczysz na jego onboardzie.
0
@ElKamil Trzymał się prawej strony, zrobił lekki ruch kierownicą co wyglądało jakby wyjeżdżał na środek, ale on na środek nie wyjechał bo to było minimalne bujnięcie auta, de facto Verstappen jechał poza linią wyścigową, zostawiając na linii wyścigowej tyle miejsca, że dwa bolidy na raz mogły by go z lewej strony wyprzedzić i tyle miejsca trzymał zachowane aż do momentu w którym Hamilton wjechał mu w dupe.
0
@mekston No właśnie i w ten sposób mamy kolejne kuriozum sędziowania. Sędziowie stwierdzili, że Hamilton nie chciał wyprzedzać przed strefą pomiaru DRS, czyli oficjalnie stwierdzili, że Hamilton wiedział co robi i co się dzieje na torze a przy tym nie podjął żadnej reakcji i po prostu wjechał w Verstappena. Sędziowie stwierdzili, że Max znacznie zahamował, ale to znacznie nie jest nigdzie opisane, podali że 2.4G przeciążenie i uznali za znaczne, gdzie bolidy samą aerodynamiką po zdjęciu nogi z gazu generują przeciążenie 1G. Do tego Vestappen zwalniał przez praktycznie całą prostą więc to nie było nagłe i gwałtowne hamowanie przed twarzą Hamiltona
2
@tomek256 Laryngolog. Nie pytaj się po internecie o takie sprawy, bo to może być od kompletnej pierdoły po poważne uszkodzenie słuchu. To są delikatne narządy i łatwo je uszkodzić, choćby jednym głośnym dźwiękiem.
8
Navas chyba wyjaśnił problem PSG z wyborem bramkarza
3
PSG to jest taki syf. Nic tam nie działa, jak ktoś indywidualnie nie zrobi popisu, to ta drużyna nie istnieje. Z resztą nawet nazwać tego drużyną nie można, to jest zbieranina drogich piłkarzy na wystawie, nic więcej.
1
@MesQueUnClub96 Ma ogromne szczęście, szczególnie do sędziów... Trzy wykroczenia w sesji FP3, jazda w gadzie na podwójnych żółtych to uniewinnienie bo niechcący je włączyli, ale jak w Katarze taki sam burdel, nie włączyli żółtych flag, marshal machał czym popadnie bez jakiegokolwiek sensu to napisali, że im przykro ale flaga to flaga i walnęli karę. Potem Hamilton najpierw jechał nieprzepisowo wolno i to na linii hamowania Gaslyego który był na hot-lapie, tak że ten musiał się ratować i wypadł z toru - żadnej reakcji. Jak chwilę później zrobił to samo z Mazepinem i prawie się rozbili w ślepym zakręcie to tylko reprymenda...
2
@MesQueUnClub96 Przedobrzył, ten tor jest bardzo dziwny bo oni czym dłużej jeździli tym tor miał gorszą przyczepność, Hamilton prawie wyspinował, Max zblokował koło i już nic nie mógł zrobić.
0
@amanter A ona się będzie przejmować. Arsenal zapłaci rachunek jak im dziewczyny dwie manity wepchną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
Cykl życia barceloniarza:
1. Trener gówno ło jezu co my gramy, trener OUT
2. Zmiana trenera
3. Gra się nie zmienia
4. Dobra, źle gramy bo to przez starego trenera, trzeba czasu
5. Gra się nie zmienia po czasie
6. Wróć do punktu 1.
A fakt jest taki, że który trener by tu nie siedział, to popełniamy te same błędy. Od Valverde po Xaviego można się doszukiwać "ładnie chodzących piłek" po czym wynik ten sam. Nasza gra jest bezproduktywna, nie mamy wykończenia, nie mamy skrzydłowych zdolnych przez cały sezon ciągnąć wózek, boki obrony ani razu od kilku sezonów nie były kompletne, bo jak Alba gra dobrze to na drugiej stronie ktoś dzbani i na odwrót. O tym, że poza Araujo nasza defensywa to zbieranina klaunów to już nie wspomnę, gdzie do dobrego meczu nie liczymy jak inne zespoły, że obrońca dołożył coś specjalnego od siebie tylko to, że nie dostał wylewu.
Nasz styl gry jest archaiczny, nie mamy obecnie piłkarzy zdolnych do gry w tym archaicznym systemie na stałym wysokim poziomie, bo albo to staruchy albo dzieciaki, a żeby to nasze DNA działało wszystko musi chodzić jak w zegarku. Od 2016 roku z roku na rok jest coraz gorzej, bo problemy były już w ostatnim sezonie Enrique i de facto nasz najlepszy sezon to był sezon z Valverde grającym defensywną piłkę.
1
@GeneralXavi Bez przesady. MATS nie ma teraz formy, ale to samo było z Neuerem, też po kontuzji bardzo długi czas dzbanił, to jego głupie wyjście z bramki wywaliło w 2018 roku Niemcy z Mundialu w grupie.
0
@Barwindg Albo niech grają w kamień-papier-nożyce o to kto wygra balona... To jest gówno nagroda, nic za nią się nie dostaje oprócz pozłacanego posążka a co roku toczone są o to wojny, jakby od tego zależała przyszłość świata. Maroko czy Uzbekistan ma nie głosować, bo według ciebie powinni uważać inaczej niż uważają. A ty ile meczów np. ligi Brazylijskiej widziałeś w tym sezonie, żeby móc określić, że nie ma w niej najlepszego piłkarza świata? Na tej samej zasadzie, czemu ktoś z Ameryki Płd. miałby głosować na takiego Lewandowskiego, skoro w 2021 roku tam gdzie działo się coś ważnego, to Lewandowski przegrywał mecze? Bo to, że wygrał Bundesligę nie obchodzi nikogo nawet w Europie. O rekordzie Mullera pewnie niewiele osób na świecie w ogóle słyszało a co dopiero w Ameryce a Złoty but jest dla nich nieistotną nagrodą, bo nie biorą w niej udziału.
2
@PatrychoO Było wytykanie Sri Lanki, że się gówno znają i przez takich ludzi wygrywa nie ten co zasłużył a Sri Lanka ponoć na Lewandowskiego zagłosowała :D
2
@norbi77 Zwykła promocja na konkretnego bundla, to jak czasem w pizzeriach, 1 pizza 60 zł, dwie pizze 50 zł bo promocja.
0
Spoko, ważne jeszcze że UEFA poluzowała FFP z okazji tego, że kluby mniej zarabiają przez pandemię. Przecież wiadomo, że przekroczenie FFP jest największym utrapieniem dla zespołów które nie mają kasy na transfery ;) Tu w cale nie chodziło o to, żeby szejkowie mogli się obłowić w piłkarzy bez konieczności płacenia łapówek za umarzanie śledztw
4
Wiadomo, że warunki są gorsze zawsze gdy bank jest powiązany z Superligą. To kluczowy aspekt bo wiadomo, że ktoś założył bank tylko po to, żeby współpracować z Superligą.
1
Jak mówiłem, dać ostateczny termin i zadeklarować mu jasno i wyraźnie, że jego przekroczenie to koniec negocjacji i zerwanie wszelkich ustaleń, Dembele odchodzi z klubu. Potem albo go wyeksploatować do granic możliwości albo na trybunę do końca sezonu i nieuczestniczenie w treningach. Dembele nic od siebie nie dał, wykazywał się skrajną nieodpowiedzialnością i brakiem profesjonalizmu, za to Barcelona dała mu dużo. Dała mu czas, dała mu zaufanie i górę pieniędzy za nic nierobienie. Taki brak lojalności to splunięcie na barwy więc i kara powinna być przykładna. I niech się potem martwi i negocjuje ze swoim zdrowiem i obyciem wysokie kontrakty z pozycji bezrobotnego.
0
@FCBurnley Nie ten poziom drenażu. W Hiszpanii masz rosłe kluby, które poza TOP 3 często się wymieniają, Sevilla, Villarreal, RSSS, Betis kiedyś Valencia była bardzo silna. To był kluby mocnego oporu, masz też bardzo mocne Bilbao które nie może utrzymać topowego wyniku głównie ze względu na politykę kadrową która ich mocno ogranicza. Ale to nie są dostarczyciele punktów, to są kluby które potrafią każdemu zaszkodzić, mają mocny skład i piłkarzy którzy w Niemczech po sezonie albo na koniec kontraktu zmieniliby barwy.
1
@Kitek1640 Trochę boli, szczepionka jest w mięsień a nie w żyłę, więc masz mikrouszkodzenie spowodowane rozerwaniem tkanek przez płyn szczepionki + stan zapalny wywołany reakcją immunologiczną na wstrzyknięty środek.
Gruntem jest aby ręką ruszać w miarę normalnie, ona jest ociężała i boli tylko przy podnoszeniu, nie obciążać jej niczym ciężkim ale też jej nie zastać to będzie bolała krócej.
2
@VamosRakieta Bardzo dobra gra, dbałość o szczegóły, immersja, odwzorowanie świata, realizm w grach. Jedynie fabuła taka sobie.
0
@KapiFCB Ale ja nie mówię o usprawnieniach tylko o zużyciu właśnie. Honda jest dużo trwalsza od Mercedesa, nie traci mocy z przebiegiem. Szacowali, że wymiana jednostki RBR to maksymalnie +5KM po tylu przejechanych GP. Nowy silnik Mercedesa to +15KM tylko z faktu nowości a oni jeszcze coś muszą kombinować na boku, bo nawet były kierowca Mercedesa stwierdził, że nawet i 30KM więcej nie da takiej przewagi mocy jaką np. w Brazylii miał Hamilton nie tylko nad innymi ale i nad Bottasem. Więc ewentualna wymiana lekko skróci dystans, ale nie da żadnej przewagi i jeżeli Hamilton bez DRSu dalej będzie potrafił odjeżdżać 0,5s na okrążeniu, to nowy silnik jedyne co to utrudni życie Maxowi przesunięciem na starcie.
@Kidd pytanie tylko o ile będą mogli go wyżyłować. Mercedes zmarnował 4 silniki na testy zanim dał radę zrobić jednostkę która się nie rozleci w trakcie wyścigu, Honda na to czasu nie ma.
0
@mekston Ale co miałaby dać wymiana silnika? Honda nie ma tyle mocy, żeby rywalizować z tym rozklekotanym gównem Mercedesa, za to ma większą wytrzymałość i nie traci tak mocy z przebiegiem. Wymiana nie da im żadnej przewagi a jedynie lekko podciągnie prędkość ale i tak będą wolniejsi a do tego stracą miejsca na starcie w wyścigu, gdzie trudno będzie wyprzedzać.
1
@BajteR A tak, zapomniałem, przez pierwszy miesiąc należy nie wychodzić z zasięgu 5G bo się aktualizacje od Billa Gatesa wgrywają.
0
@LS A czemu miałby być limit? W przypadku szczepionek mRNA na Covid masz limit jednej na 3 tygodnie, po 3 tygodniach w organizmie nie masz już śladu szczepionki.
26
Pan Muller ma złą refleksje. Do uznania w świecie potrzebują solidnej konkurencji w lidze a nie ligi mistrzów, bo gadka o "świetnych piłkarzach" Bundesligi to jest poza Bayernem kilka nazwisk a i tak tylko przechodnio, do czasu ogrania z gotowością na transfery do innych lig - albo do Bayernu.
I czego to jest pokłosie? To jest pokłosie działania Bayernu który latami drenował rywali z bardziej uzdolnionych zawodników niszcząc przy tym konkurencje co się odbija tym, że Bundesliga to po prostu liga Bayernu i reszty ogórków bo nawet już Dortmund nie jest w stanie dotrzymywać kroku.
Stąd niskie zainteresowanie tymi rozgrywkami a to w prostej drodze przekłada się na wyniki w plebiscytach.
5
@l0Messini 2 finały? xD Oni żeby dojść do finału potrzebowali pandemii gdy mecze były bez rewanżów, do tego Francja nie grała więc oni byli wypoczęci a grali przeciwko wymęczonym przeciwnikom którzy rozegrali 10 kolejek w miesiąc. W zeszłym roku City ich w półfinale zaorało a do tego półfinału i tak doszli tylko przez problemy rywali, gdzie słaba Barcelona w rewanżowym meczu mogła ich wyeliminować bo całkowicie zdominowała mecz i tylko krzywe nogi strzelców stanęły na drodze i Bayern miał to samo, bo gdyby był Lewandowski to by im mogli dwucyfrówkę wsadzić, tyle czystych okazji mieli które Choupo-Moting zmarnował kopiąc prosto w Navasa. Za to City ich zgwałciła. Przegrali też ligę krajową co wydaje się niemożliwe mając takich rywali i taki skład.
Także, bardzo słabiutki bait, musisz popracować :(
1
@JohnA Ja jestem randomowym typem z netu na stronie Barcelony a nie komentatorem w telewizji.
4
Vinicius: *robi cokolwiek*
Komentatorzy przez 15 minut: Łooo jezuu, aaa jezu