0

@Azi Nie, też nie wybiorą innego sklepu, bo VAT na żywność to są kwestie groszy przy i tak ogromnych podwyżkach. Nie będziesz przecież leciał do innej piekarni, żeby oszczędzić 20 groszy na chlebie.

0

@Linghunter88 To ma, że zawsze gadają o chęci wygrywania która później nie przekłada się na grę. Odpadli z Alcoyano, Sociedad, Barcą, Leganes, Celtą Vigo, Cadiz (w/o ale dalej, jesteś wielkim Realem a nie dopilnowałeś kogo na boisko wypuszczasz), Atletico. Który z tych klubów poza Barceloną i może Atletico to drużyna z którą można przegrać w pucharze będąc Realem Madryt i angażując się w 100% tak jak to piłkarze zawsze opowiadają?

2

Pan Kroos coś kłamie. Jakie doświadczenie z Realu mówi mu, że chcą wygrywać wszystko, skoro nigdy nie byli nawet blisko wygrania wszystkiego najczęściej przez lekceważenie rywali zwłaszcza w Pucharze Króla?

2

@Emhyr W obecnym stanie kadrowym tak, w obecnym stanie finansowym nie.

2

@ranger3120 To nawilżaj skórę i kup sobie jakiś dermatologiczny płyn do mycia, żeby nie walić zwykłym mydłem, nic więcej nie zrobisz poza jajecznicą.

3

@ranger3120 Iść do dermatologa bo to może być objaw łuszczycy, zapalenia skóry albo innych uciążliwych chorób. Ewentualnie jak się brandzlujesz to lepiej celuj.

5

@Nazio87 W sumie zazdroszczę, też bym chciał móc to obejrzeć dopiero po raz pierwszy.

0

I tak się tworzy kontrowersje sędziowskie. Najpierw sędzia sypie za cokolwiek kartki jak np. w przypadku Depaya. Oczywiście nikogo to nie interesuje, ale potem sędzia pominie sytuacje na kartkę i jest afera, sędzia przepycha Barcelonę!

0

@zaiks Tak, La Liga, najpierw sypią kartki za gówno jak dla Depaya a potem w oczywistych sytuacjach już nie i potem będzie escalando.

0

@SkilledHydra16 Na CDR się liczy, ale my gramy w SPH z Realem, a tam to nie wiem czy się liczy ale pewnie tak skoro Messi za kartkę w SPH nie mogł w lidze grać.

0

Ahh szkoda szkoda, chłopak ma talent, ale to ten typ zawodnika co dostaje przydomek "Czerwony". Musi swoje czerwonych wyłapać, może to go ogarnie.

2

Jaka to jest kompromitacja, że wchodzi na boisko stuletni Alves i w dwa mecze notuje lepsze statystyki niż dowolny inny młodzik jaki grał na tej pozycji w ciągu ostatnich 6 lat.

2

Barca wyłapuje kartki za cokolwiek ale po meczu jak zwykle ktoś z przeciwnej drużyny powie, że sędzia był przeciwko nim bo może gdzieś była ręka a tam nasz napastnik się potknął i nie było karnego.

0

Depay zasłużona żółta, ja bym się jeszcze na czerwoną pokusił i ze 2 mecze zawieszenia.

0

Spalony ale dwie godziny wcześniej.

2

@MESSIah16 Mogą robić co im się podoba, ale co najlepsze nie zrobili "co im się podoba". Profil Konfy notorycznie łamał regulamin, był wielokrotnie ostrzegany to i doczekał się bana zgodnie z tym na co Konfederacja się w pełni zgodziła zakładając tam konto (warunki użytkownia). A teraz kręcą aferę i smutnym jest, w jak durnym kraju żyjemy, że tak wiele osób ich popiera bandę zgniłych hipokrytów i populistów. Bo kręcą kompletnie niesłuszną aferę i to w temacie, który przecież jest ich głównym postulatem, najgłośniej darli japy, że drukarz w swojej własnej firmie ma prawo nie obsługiwać LGBT a nagle prywatna firma jaką jest Facebook (w sumie teraz to Meta) nie ma prawa egzekwować swojego własnego regulaminu.

0

Dembele -5 mln kontraktu za to

4

Jakby Dembele miał mózg zamiast gąbki, to byśmy z PSG wygrali w zeszłorocznym rewanżu. Z daleka to próbuje technicznie a jest metr od bramki sam na sam to zamiast wyczuć i lekką przyłożyć nogę to napieprza z całej siły jakby chciał piłkę z bramkarzem w siatkę załadować.

0

No kurła, fizycznie widać że niedomaga choć może się to zmieni pod treningiem, ale te piłki jakie Alves przerzuca to jak to mawiają piz*e lizać.

0

Neto co to za typ nieogarnięty... Prawie mu okienko wsadzili a ten nawet nie drgnął jak amator z okręgówki.

2

Alves rano odprowadzi wnuczki do przedszkola, potem odwiedzi geriatrę, wróci do domu, obejrzy operę mydlaną, zje mus jabłkowy, zdrzemnie się trochę a wieczorem pojedzie zagrać mecz i daje lepsze przerzuty za obronę niż wszystkie dzieciaki które się przewinęły przez tą pozycję razem wzięte. Szkoda, że jest taki stary.

4

Dobra, ale sędziowie powinni bardziej stanowczo z kartkami. Te wszystkie drużyny z niższych lig nadrabiają braki techniczne i taktyczne brutalną siłą i powinni być za to surowo karani, bo już któreś wejście prosto w naszego zawodnika bez chęci odbioru a z chęcią skasowania, to po pierwszym powinna być kartka, żeby ostudzili głowy chłopaki.

2

Jak tam pućowcy? Gdzie się pochowaliście? Skąd to zwątpienie? Xavi out bo też się nie poznał? Czy może Puć i Xaviemu córkę bałamucił jak Koemanowi, bo przecież to był jedyny powód dla którego nie grał?
Chłopa od dwóch sezonów nie powinno tu być, bo to bez sensu.

1

Jak na skład godny Barcy B nie było źle, nerwówka jak zawsze i byle do przodu, nie straciliśmy na tych problemach.
Plusem to, że Ter Stegen coraz częściej notuje swoje standardowe interwencji czyli coś z formą się rusza, minusem Riki Puż. Co chłop robi w klubie to nie wiem, on teraz by się nie odnalazł nawet w juniorach skoro każdy junior potrafi wnieść więcej od niego.

0

@Woland10 Dokładnie, pamięć niektórych jest krótka. Gość nam kilka mistrzostw uratował a już go sprzedawać chcą bo po kontuzji nie może złapać formy w zespole, gdzie nikt nie może złapać formy.

1

Majorka powinna zastanowić się nad obsadą swojej 9. Jak chłop przegrywa biegowo z Pique to może kończyć karierę.

0

W ataku gra wygląda jak poziom jakaś Segunda, w pomocy całkiem całkiem jak La Liga ale nasza obrona to jest ku**a ekstraklasa, każdy atak na naszą bramkę to totalny chaos i kopanina, że jestem pewniejszy defensywy Majorki niż naszej własnej...

0

@Nhyz Powinny być przy każdym zalogowaniu takie testy typu 6*9=?
Odsiałoby to wielu, którzy nie akceptują prostych faktów.

16

Statystyki strzeleckie 2022
Ronaldo: 0
Messi: 0
Mbappe: 0
Lewandowski: 0
Haaland: 0
Vinicius: 0
Morata: 0
Benzema: 0
Luuk De Jong: 1

Fakt nie opinia.

1

Obiektywnie, było dużo wstrzymań gry w drugiej połowie, że 7 minut doliczyli? Oglądam od 65 minuty i jakoś nie bardzo widziałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?