Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq To niestety cię muszę bardzo rozczarować, ale w Cyberpunku nie można zaplanować charakteru postaci, fabuła jest bardzo schematyczna a nasza postać od góry narysowana. Nawet jak będziesz używał innych dialogów, to w rezultacie doprowadzą cię do tego samego punktu a epilog wybierasz pod koniec gry i ewentualnie zależnie które misje zrobisz a których nie zrobisz to będą się różnić detale.
Niestety fabuła Cyberpunka jest bardzo schematyczna i liniowa, jakiś portal odpowiedzialny za robienie poradników przejścia gier podsumował, że 98% "wyborów" nie wpływa na nic.
0
@masq Nie ma to znaczenia żadnego czym przejdziesz grę, pochodzenie ogranicza się do kilku dodatkowych opcji dialogowych, które kompletnie nic nie wnoszą do gry bo w 95% to nasza postać coś się wymądrza a NPC odpowiada "aha", pozostałe 5% to dodatkowe ścieżki które są tymi samymi ścieżkami co uniwersalna odpowiedź, ale nasza postać się powymądrza na co dostanie odpowiedź "aha". Do tego korposi mają strasznie słaby początek który trwa 15 minut i w którego trakcie 50% czasu po prostu lecisz AV.
0
@Boromir4 No trudno, żebyś zwracał uwagę na coś, co działa gorzej niż w grach sprzed 20 lat (i to dosłownie).
0
@Explode Gra w domu Realowi w niczym nie pomaga a często szkodzi, ich forma jest taka, że nie oddali celnego strzału a będą grali bez Mendiego i Casemiro
2
Hazard by idealnie pasował do PSG. Drogi i bezużyteczny.
1
Real nic nie gra, PSG ma najdroższy atak świata i nikt tam nie potrafi bramki strzelić bo sobie sami przeszkadzają, walą na pałę byle się wpisać na listę strzelców i niczego nie ogarniają. Jeden wielki chaos.
3
Chciałbym, żeby w piłce nożnej sędziowie pisali uzasadnienia decyzji jak jest w F1. Bardzo chciałbym się dowiedzieć, czemu sędziowie uznali, że Militao po prostu przekopując Verrattiego bez nawet najmniejszego kontaktu z piłką to czyste zagranie a nie faul i druga żółta kartka.
0
@DawidekFCB Wykonywał, bo oni strzelają na zmianę.
1
I co, nie ma karnego? Militao mu zaje**ł kopa w stopę i nic xD
1
@macio_944 Oni się wymieniają karnymi
1
Rób wślizg we własnym polu karnym na gościa z przyspieszeniem jak Mbappe xD Chłop co ma łeb.
1
@Uukasz_93 Oczywiście, że wieku nie oszukasz, Messi sporo stracił z wiekiem na szybkości i mobilności, ale to nie jest problemem w jego grze obecnie. Tutaj problemem jest samo PSG i to jak idiotyczny mają skład a do tego grę pod gwiazdeczke Mbappe. PSG albo gra głęboko i sadzi lagi na Mbappe albo kompletnie bez składu tłoczą się w polu karnym. Pomoc to tam nie istnieje, napastnicy typu Mbappe pchają się koniecznie pod bramkę zamiast na skrzydło, zasadniczo to każdy gra tam sam sobie. W takim burdelu nikt się by nie odnalazł, jedynie Mbappe daje radę jak gra jest na niego i sobie pobiega, ale jak ktoś ogarnięty go wyłączy z gry jak City to ta drużyna nie działa w ogóle.
0
Jeszcze samobój na koniec, dobre to Bilbao
0
@macio_944 Wyszło w grudniu i dostaje patcha 1.5 nie dostając przy okazji patcha 1.4 i przy tak tragicznym stanie technicznym ostatnią garść poprawek która prawie nic nie naprawiła dostała 6 miesięcy temu. Czy da się bardziej napluć w ryj graczom?
0
@macio_944 Zapomniałem, że taka gra istnieje. Kiedy to wyszło? W 2020?
0
@emjot Idź do sklepu i wymień godność na chlep, stracisz godność a chleba nie dostaniesz. Bo tyle jest warta godność, bardzo dużo jej będziesz miał, jak się będziesz obijał gdzieś po 4 lidze jak klub zbankrutuje.
1
Dziadzio bredzi jak potłuczony. Piękne jest życie romantyka, tyle że zawsze jest pełne hipokryzji albo skrajnej biedy i ubóstwa. Bo tylko jedna z tych rzeczy może się romantykowi przydarzyć.
Spotify robi sobie tam coś, kogo to obchodzi? Dają kasę za reklamę, czysta usługa. A jak w tych czasach żyć bez kasy? Jak chce konkurować o najwyższe cele? Za darmo?
Xavi i młodzież... Tej młodzieży zaraz nie będzie jak nie będzie kasy. Barcelona to klub z historią, ale nikt się historią nie naje. Te chłopaczki poświęcają całe życie czemuś tak niepewnemu jak sport, często nie kończą szkół albo robią to po łebkach, nie wychowują się w naturalnym środowisku tylko pod ścisłym rygorem. Zamiast szaleć za młodu z kolegami to muszą rano przychodzić na treningi w świetnej formie. Czy można poświęcić życie tylko za to, że sobie potem powiesić zdjęcie w trykocie? Nie, chcą za to pieniędzy, które ich ustawią do końca życia, bo tyle go poświęcili żeby być tu gdzie są.
Więc jeżeli się cenią, to pójdą tam gdzie ktoś im godnie zapłaci a takich znajdzie się masa, więc i Barcelona musi mieć kasę żeby ich u siebie zatrzymać. A kasa to nie do końca romantyczne umowy.
Tylko tyle i aż tyle.
0
@pomi11 Ale ja nie o młodym mówię bo on powinien wylecieć. Mówię o tym, że sędzia dał drugą żółtą Pique z czapy. Coś go tam smyrnął a ten Melamed najpierw wywalił mu z bara a potem jeszcze go szturchał i łbem zaczął szturchać i za to Pique też kartkę dostał.
0
@Cvzx Strzelił.
0
HA TFU NA ESZPANIOL
3
Ale w sumie za co kartka Pique? On go nie uderzył, położył mu rękę na plecach za co został znowu skasowany z bara a potem jeszcze był zaczepiany. Za takie rzeczy kartki w derbach...
0
Dembele to gdzie wrzuca? Czy on w ogóle rozróżnia kolory i wie, że nasi są w żółtych strojach?
1
Garcia to dziś poziom jakby jakiegoś młodziaka ze Znicza Pruszków wpuścili.
0
@KrwawiaceoczyVEB No, by nie poszła jakby Dembele wbiegł po tym jak podał do Busiego, tylko zamiast wbiegać to Dembele się zatrzymał przed polem karnym i się gapił.
0
W 11 gramy dziś gorzej niż w 10 z Atletico...
0
@KrwawiaceoczyVEB Chodzi o Busiego? Zagrał świetnie i by była groźna akcja, gdyby tylko te debile się ruszały po boisku, bo piłka przeszła między obrońcami a Dembele sobie przed polem karnym łazi zamiast wbiegać.
0
@Firestone Busquets dobrze zagrał, na pamięć ale tak się powinno grać żeby zaskakiwać obronę. Nie wiadomo tylko czemu nikt nie próbuje wbiegać pod bramkę, tylko jest piłka na 20 metrze a oni sobie łażą.
1
Kiedy Bembele wszedł? Pierwszy raz go widzę na boisku.
0
@Momals11 Skutki tego, że jeden zawodnik tłucze wszystko. Nikt nie miał nawet możliwości się w tym aspekcie rozwinąć gdzieś poza treningiem.
0
@masq Gdyby stał gdzieś indziej to piłka by wyleciała za linie a nie Gaviemu pod nogi.