1

@squeamish Nie ma żadnych. Takie prowokacje są z obu stron robione od zawsze.

0

@Dzemik55 Oglądałem je kilka lat temu i mimo, że nie przepadam za historycznymi serialami, tak oba obejrzałem na pełnej wkrętce.
Dobra realizacja, ciekawa fabularyzacja, porządna gra aktorska no i sam temat dotyczy nietuzinkowych postaci historycznych.

0

@Dzemik55 Tak słabo średniowieczne (w sumie końcówka średniowiecza) ale polecam Dynastia Tudorów i Rodzina Borgiów.

2

@tomek8756 Czyli się patyczkują, sabotażystów mogliby przekopać tak, że by przez tydzień leżeli nieprzytomni o ile wcześniej im wojsko nie wpakuje kulki w łeb. To jest najgorszy rodzaj działań jakich można się podjąć na wojnie i żadne pakty nigdy nie chroniły takich ludzi dając pełne przyzwolenie na cokolwiek.

0

@hayek Bo odnoga wschodnia wygląda jak plan przygotowywany od miesięcy a reszta dorobiona na szybko. Rezultatem nic nie idzie tak jak zaplanowali.

0

@Cule1234 Nie okrążyli Kijowa, to więcej niż pewne że nie będą rozmawiać do póki się to nie wydarzy.

6

@NaFazieHitman Ale wiesz o tym, że to kacapy złamały tą umowę dawno temu? Ukraina nie była nigdy neutralna bo ruscy trzymali tam swoją agenturę na dosłownie każdym szczeblu i to te kacapskie rządy doprowadziły do tego, że się Ukraińcom zachciało do Unii Europejskiej? NATO nie miało zamiaru się z Ukrainą zrzeszać do póki kacapy nie zaatakowały kraju, który miał być buforem

1

@Chaoss Patrz co kacapy robią, jak nie potrafią niczego ogarnąć, jak mają zły plan tej wojny. Połącz to z Putinem który się odkleił, żadne zabezpieczenie nie zadziałało i kraj upada a on sam siedzi zamknięty w bunkrze i nawet z najbliższymi współpracownikami nie zbliży się na więcej niż kilkanaście metrów. Oni nie bardzo panują nad czymkolwiek a tu jest Baćka, gość z mózgiem wielkości kury, typem który jest po prostu głupi jak but. Szanse, że niechcący mu się coś ulało bo nie pomyślał są wysokie, oczywiście nikt tego na poważnie nie bierze ale szansa, że jest to prawda są nieracjonalnie spore.

0

@Azi Ciekawe to jest to, że jedna z tych strzałek prowadzi bezpośrednio na Mołdawie.

3

@AssisMoreira Ale zdajesz sobie sprawę, że te głowice przy granicy to tylko pokazówka? Mamy XXI wiek, te bomby wystrzelone z Moskwy mogą zmieść Madryt w kilka minut. Ukrainy do NATO nie dało się dołączyć bo nie mogą być zaangażowani w żadne konflikty militarne a od 2013 trwa tam wojna.
A izolacja Rosji zadziała lepiej niż jakikolwiek karabin.

0

@Seledynowy Ale ty czaisz, że białoruskie trepy NIC nie mają? Bez ruskiej ochrony te ich całe wojsko jest do odstrzału dla dronów? Rosja ze swoimi ponoć zaawansowanymi systemami AA nie jest w stanie pilnować własnych linii zaopatrzenia, Białorusini jeżeli cokolwiek puszczą na front to bez systemów dowodzenia i namierzania jest bezbronne i równie dobrze mogłoby ich tam nie być?

0

@Seledynowy Ty się za to orientujesz fest. Jeżeli mają upaść to upadną, Białoruś niczego nie przyspieszy bo nie jest w stanie rywalizować nawet z bronią partyzancką.

1

@NaFazieHitman I dają im jeszcze więcej, a białoruskie trepy jadą tam eksponatami muzealnymi. Oni zginą od cywilnych ataków.

1

@Seledynowy xD Chłopie, oni sobie radzą z ruską armią a białorusini mają raptem 45 tysięcy osób, z czego większość i tak nie może opuścić kraju, więc tam jeżeli pójdzie to jakaś garstka trepów bez żadnego wyszkolenia, morale i sprzętu bo 98% ich wyposażenia ma minimum 30 lat.

0

@Mati90fcb Chłopie, oni 5 dni intensywnie rozmyślali nad wywaleniem ich z rozgrywek, daj im odpocząć po tym trudzie.

1

Ukraina pewnie będzie chciała zrobić won ruskim, ewentualnie może uznać Krym ale nie mogą dopuścić do utraty choć kawałka ziemi z Ukrainy. Putin zapewne się na to nie zgodzi i tyle z tego będzie, wojna trwa dalej.

1

@jakub1906 Dużo chętnych ale chyba Auba powinien dostać. 4 bramki w 4 meczach lutego.

0

To jest niewytłumaczalne, Barca w Lutym 2022 strzeliła 19 bramek nie mając nikogo, kto mógłby się nazwać gwiazdorem (poza Dembele, ale tak to on sam siebie najwyżej nazywa).

1

Torres jest niezwykły. Z wielkim wyczuciem potrafi się znaleźć w idealnej sytuacji i idealnie to zepsuć strzałem.

10

@kuz Przecież Polska czy USA dostarcza broń na Ukrainę już od kilku miesięcy. Teraz będziemy po prostu HUBem, zamiast indywidualnych transportów.

0

@Kusco15 Liczy się skuteczna armia a nie mięso armatnie, które może zginąć albo zdezerterować zanim dotrze na miejsce operacji.

0

Ale mnie ten rerający typ irytuje, wszystko na nie, wszystko źle, wszędzie kompromitacja, ciągle narzeka i krytykuje... Kto w ogóle zatrudnia gościa z wadą wymowy na stanowisko komentatora

0

@Kusco15 Może być i prawda, nie ma to większego znaczenia bo te białoruskie trepy to gorszy sort wojsk niż to co Ukraincy na codzień rozwalają. Zero umiejętności, zero obycia, zero morale i zero sprzętu, bo praktycznie cały sprzęt jaki posiadają ma jeszcze znaczki Made in ZSRR

0

Pedri dobrze wszedł, geny Iniesty, wywalił większego i cięższego piłkarza prostym balansem.

0

@agrad0 Przerażające jest to, że ludzie mogą siedzieć w domu i jak jakiś film oglądać jak ludzie się zabijają. Oczywiście, że to jest przydatne ale dalej przerażające.

7

W sumie to przerażające, że teraz pół świata siedzi jak przed jakimiś igrzyskami i dopinguje Ukraine w wojnie online. XXI wiek idzie na całego, ciekawe co będzie następne.

0

@dzagos Powinni mu tego zabronić a Chelsea znacjonalizować i sprzedać na aukcji.

0

Kontuzja Kurtuła to będzie koniec Realu.

0

@Katalończyk 99 Białoruś już nie istnieje. Ich generałowie raportują już prosto do Moskwy.

2

@tobiasson92 Szwajcaria przyłączając się do sankcji zrobiła już więcej niż przez ostatnie kilka wieków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?