Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique to niestety przykład, że wieku nie oszukasz. Stary, może niezbyt profesjonalny w utrzymaniu kondycji, do tego bardzo wysoki i kończy się tak, że teraz co chwila będzie łapał kontuzje.
1
@vangoor Serio? A ja myślałem, że na prawdę moce nieczyste pomagają Realowi na boisku.
28
Benzema to ucieleśnienie Realu Madryt. Pół człowiek, pół pakt z diabłem. Mało która jego bramka jest klasyczna, prosta. Będzie sam na sam z bramkarzem to kopnie w trybunę, ale wrzuć mu główkę na 30 metr, to akurat wtedy obrońcy się rozbiegną a jemu od tej jajowatej bani piłka odbije się tak, że bramkarz nawet jakby złapał w ręce to wyrzuci ją do siatki.
Bramkarze są lepsi i gorsi, ale już na poziomie fazy pucharowej LM placki są odsiane no bo jak inaczej by się tam znaleźli? Więc masz takiego sprawnego bramkarza który piłkę umie wyrzucić, czy wykonać podanie. Gra pod presją nie jest jakimś zaskoczeniem wszak co mecz kilkanaście razy musi wybić piłkę gdy ktoś na niego szarżuje... No chyba, że jest tam Benzema, wtedy niewiadoma moc sprawia, że bramkarz zamiast podać do swojego zawodnika to poda prosto do Karima. Możesz rozegrać 300 spotkań, możesz być mistrzem świata, możesz nawet mieć na koncie puchar Ligi Mistrzów i nie popełnić żadnego kuriozalnego błędu mierząc się z setkami świetnych zawodników a potem wtoczyć piłkę prosto pod nogi Benzemy.
Nie wiem co z tym typem jest nie tak, chłop musi mieć ostre taśmy na samego szatana.
0
@Hartge Trzeba zapracować, tylko nie wiem jak to działa, że jedzie Real na takie Chelsea czy PSG w LM i dostaje w prezencie praktycznie 6 wylewów.
5
Ten Real nie ma prawa wygrać LM. Kiedyś ich fart się musi skończyć i mam nadzieję, że tym razem to Chelsea się odkuje. Praktycznie ostatnie 6 bramek Realu to po prostu prezenty, PSG samo sobie te bramki strzeliło, Chelsea jeden prezent i dwa ultra wylewy obronne. Gdyby nie to, to bez szans już z PSG by byli, bo coś sobie kopią ale ta gra nie porywa i nie widać tu jakiegoś majstersztyku w ich wykonaniu.
1
Jakby mi ktoś powiedział, że Real kupuje mecze to bym uwierzył jak Korwin w ruską propagandę. Teraz i z PSG to łącznie 6 bramek zdobytych w tak frajerski sposób, że aż trudno uwierzyć, że na poziomie fazy pucharowej Ligi Mistrzów ktokolwiek może takie babole popełniać.
1
@bartekvisca Obrona parodystów. Benzema 2 gole głową z 20 metrów bo obrońcy niczego nie ogarniają
1
Jakby nie patrzeć, ten wynik jest dla Barcelony dobry. Real ma długoletnią tradycję osiadania na laurach, dobry wynik utwierdzi Pereza w przekonaniu, że skład jest TOP i Ancelotti też jest TOP, więc dziadek z jedną taktyką i bezużyteczny CKM będą grali do śmierci
1
@Krystian1588 Raczej ludzie się tam niezbyt mogą skupić na robocie, jak mają na karku to, że klub zaraz może pójść na dno a oni nawet go opuścić nie mogą.
1
@Benz Tu jak na razie to jednak Chelsea większe placki. Bramki kompletnie z dupy bo ich obrona niczego nie ogarnia, ładne strzały ale jak można głową dwie bramki wbić z 20 metrów, całkowicie na konto obrony to idzie.
1
Jezus, jakby u mnie na orliku obrona się zachowała tak jak Chelsea, to by zaraz poleciała wędka i chłopaki by do końca spotkania biegali wokół boiska.
3
Militao powinien w końcu czerwień wyłapać na ogarnięcie. Chłop zawsze jak przegra pojedynke, to się rzuca przed nogi napastnika i go łapą sprowadza do ziemi, to samo zrobił z Dembele w ostatnim klasyku.
2
@michal26 Musieli, to dawno temu. A teraz zamiast podnieść porządnie to się bujają nie wiadomo po co. Dzisiejsza podwyżka stóp stoi na idealnym poziomie, żeby nie rozwiązać problemu wciąż rosnącej inflacji, ale żeby dowalić ludziom raty kredytów.
0
@Davvd Jeżeli byłby w rozsądnych pieniądzach, to ktoś taki jak Lewy by się przydał, nawet do tego stania w polu karnym.
Barca od kilku sezonów ma ogromny problem z wykończeniem akcji, mało powiedzieć, że byśmy na PSG zrobili drugą remontadę, gdyby tylko wpadła połowa setek które mieliśmy (z resztą Bayern też by nie odpadł, gdyby był na boisku Lewy bo sytuacji mieli od groma i nikogo do wykończenia).
Więcej, gdyby nie indolencja napastników, to byśmy mieli 2 tytuły mistrzowskie więcej, bo tylko goli z wykreowanych sytuacji nam zabrakło.
Chcąc czy nie, po prostu potrzebujemy na szpicy kogoś, kto będzie potrafił wykorzystać przynajmniej 1 na 3 setki, gdyby nam takiej osoby nie brakowało, to z Sevilli wyjechalibyśmy przynajmniej z 3 bramkami a z Realem zrobilibyśmy 7:0.
3
@zodiak_10 Co się dziwić, jak masz skład piłkarzy którzy do siebie niczym nie pasują oprócz wysokości kontraktu. Neymar z Messim się dogadają, ale jak masz w to włączonego Mbappe i taktykę, która opiera się tylko na przerzutach za plecy obrońców, to trzeba być głupim by się dziwić, że tam nic nie działa.
2
@Grabarz1750 Niedowierza widząc Bembele wracającego do obrony.
3
Jezu Pedri, zrób mi dziecko
5
@Azi No gramy dalej i fajnie, czy to zmienia fakt gównianego sędziowania?
0
Sędzia wolał nie widzieć faulu na Aubie bo to byłaby też bezpośrednia czerwona.
0
@BorzyKrzys Ogólnie jak ktoś mówi o Messim który będzie płakał bo Góralski to na 100% o Messim nie ma żadnego pojęcia.
Chłop przez całą karierę był koszony, w jednym rajdzie dostawał po 3-4 faule zanim komuś udało się go zatrzymać sankami, bił się z największymi rzeźnikami a miałby się bać Góralskiego, który nie ma nic poza agresją i pierwszy jego faul to byłaby kartka przynajmniej żółta.
1
Fart Polski, pierwszy raz trafić na Argentynę akurat gdy mają największą formę i najlepiej zgraną pakę.
2
@Luciano99 5 lat, FAS, nie umie mówić a MOPS nie bardzo chce interweniować.
0
@trolownik A ty to kto?
1
Oficjalnie do póki gruby bajerant nie opuści kadry, kanału sportowego nie będzie dało się oglądać w sprawach kadrowych. Sądzę, że byśmy przewalili 5:0 w czerwcu a i tak spust lejący się z Kowala i Stanowskiego będzie tak wielki, że żadna gwiazda porno takiego nie widziała.
0
Tylko żeby Pena dostał więcej minut niż sam puchar króla z którego możemy szybko wypaść. Powinni mu zagwarantować przynajmniej te 1200 minut w ciągu sezonu.
0
@koksik2700 Zrobili casting i zapewne im wyszło, że najbardziej pasowała.
5
@koksik2700 Wiesz, że aktorów nie wybiera się tylko na podstawie podobieństwa do oryginału? Aktorka na bazie której stworzono Ellie ma prawie 40 lat a jej postać w grze jest wyrzeźbiona przez grafików. Do serialu mieli wziąć jakieś beztalencie tylko dlatego, że jest podobna do modelu 3D z gry?
1
@daniel32778 Są lepsze. Mają hajs na treningi i czas na przygotowania czego zwykli ludzie nie mają bo tyrają w pracy/szkole. Poza tym to nie wyróżniają się niczym, ale jeżeli weźmiesz dwóch niewyróżniających się typów z czego jeden jest celebrytą z neta, obytym z publicznością, przećwiczonym po kilkadziesiąt godzin w dobrych klubach, to będzie miał większą szansę niż jakiś random z La Rambli, który od poniedziałku do piątku zapieprza w robocie, nigdy nie występował przed liczniejszą grupą niż 20 osób i ćwiczy w osiedlowym kółku.
0
@mekston No nie był, po to ściągnęli takiego a nie innego kierowcę. Bardziej obrzydliwe było, gdy Mercedes robił polecenia zespołowe nawet gdy to Bottas miał lepszy dzień i mógł wygrać, ale woleli nabijać statystyki Hamiltonowi który i tak mistrza miał w kieszeni.
0
@mekston Ale ja nigdy nie twierdziłem, że Bottas może być szybszy od Hamiltona, kwestia tego że nie zawsze Hamiltonowi szło a zespół zabrał jakąkolwiek możliwość walki.