3

Czyli Cubarsi trafia oficjalnie do tieru Araujo wśród defensorów Barcy?

0

@addept Chodzi o tą

0

@addept Odnoszę się do sytuacji z SZARPANIEM Ter Stegena, kapitana, który próbował tylko go uspokoić, czemu nie poszedł w odstawkę na ławkę za takie zachowanie?

0

@addept Czemu tylko nikt Raphinhi nie wychowywał jak mu czajnik się gotował?

0

Taką bramką popisał się we wczorajszym meczu nowy nabytek Barcy B Patricio Pacifico lewy/środkowy obrońca

0

@derus 23 latek, opuszczone już łącznie 102 mecze z powodu kontuzji, jedynie w zeszłym sezonie zszedł poniżej 10 opuszczonych meczów. dla porównania wspomniany przez ciebie Araujo 27 lat opuszczone 99 meczów, a 27 letni Olmo 88 meczów

0

@derus ale co do jednego się chyba zgodzisz że jest mega szklanką? To chyba ma wpływ na status piłkarzy?

0

@derus Ale nietykalny, bo jak się dotknie to znowu wyląduje w szpitalu? Bawi sprzedawanie przez takich jak ty Yamala, ale Pedri to już nietykalny, a nie jest ani lepszy piłkarsko, ani bardziej perspektywiczny, a do zachowania też można mieć zastrzeżenia jak latanie do sędziego z pretensjami co akcję

0

@derus Pedri nietykalny, dobre

1

@Rifek on jest jakiś specjalny, nie ma co mu tłumaczyć i tak nie zrozumie

3

Wniosek 6 pora przepraszać zarząd za ciśnięcie ich po ściągnięciu Cancelo, pamiętam jak na początku nie zagrał w kilku meczach i stawiali nawet Martina na LO to już ludzie wieszczyli najgorszy i bezużyteczny transfer a minęła chwila i nikt już nawet o istnieniu Balde nie pamięta bo Cancelo zjadł go całkowicie

0

No gość życiówka, ale to Yamal ustawił ten mecz

1

To akurat nie była setka, ostry kąt i bramkarz praktycznie zasłonił całą bramkę skracając dystans

2

Kto wpadł na pomysł, żeby stawiać mur tak blisko...

0

@addept To, że agent nakręca hype na swojego zawodnika i zawyża jego wartość w mediach nie znaczy, że tyle by kosztował

5

@addept 15 g/a w 1745 minut to zły wynik dla nastolatka debiutującego w topowych ligach?

6

Po co takiego typa w ogóle cytować? Równie dobrze można Galę cytować

0

Zajebisty casting bez najlepszej opcji Abde

3

@Luciano99 Nie no Apostoł to już klasyk

0

@Hasszz Przez to, że Bastoni jest w pełni zamortyzowany i cały zysk z niego mogą od razu wykorzystać na wzmocnienia

2

@mr Barca Masz do tego prawo

1

@mr Barca Nie, bo 1 to talent generacyjny 2. jest młody, Raphinha to żadna z tych dwóch opcji, zwykły wyrobnik który osiągnął już swój sufit a teraz konsekwentnie obniża swój poziom i ma rocznikowo 30 lat

0

@19xavi93 Spoko wspomnisz te słowa, jak w przyszłym sezonie po zagraniu jakichś 40% minut z powodu regularnych kontuzji będziesz się modlił żeby ktoś go choć za 40 milionów wykupił, teraz można by liczyć na dwukrotność tej kwoty ale spoko róbmy jak zawsze sympatie ponad realną ocenę, z Balde już się to dzieje bo przegapiliśmy najlepszy moment na spieniężenie

0

Jeszcze jest szansa go spieniężyć, oby udało się z tej szansy skorzystać

0

@Kamiloza91 Wykupić Abde

0

@clyde bon appetit

0

No proszę Vinicius na konferencji nosi czapkę tył do przodu, ciekawe czy media typu El Chiriguito i Guti legenda Realu napiszą o braku szacunku

0

@lukasoon15 w pressingu to nawet byle Abde pracuje, liczby daje świetne jak na grę w Betisie a i drybling ma lepszy od Raphinhi, to już wolę jego

0

@prodigy Coś w tym jest, jedyny na świecie techniczny impotent z Brazylii

1

@B2rcel5na Za chwilę sami będziecie go wypychać, jak nie widzicie, że zrobił się szklanką, wiek też nie działa na jego korzyść a po każdej kontuzji potrzebuje po kilka meczów żeby się odkręcić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?