0

@rodineusz ale się uaktywniłeś, pod postem o wypowiedziach Guardioli w tej samej sprawie tak aktywny nie byłeś

0

@Cule1797 Raphinha jest starszy, łamie się co chwilę a ludzie tu go nie chcą sprzedać za te 80 czy nawet za 100

1

@Zbiciu ciekawe bo jest zwolennikiem Bastoniego, był zwolennikiem Diaza, na którego zresztą większość tutejszej fanbazy psioczyła a teraz żałują jak kosi w Bayernie

0

Niesamowite, jak to możliwe że klub który utrzymuje się tylko z wyławiania i sprzedawania drożej młodziaków nie może sobie pozwolić na ściąganie prawie 40 latka na chorej pensji

3

Dzięki za wszystko, ale jego obecność w klubie od pewnego czasu już nie miała sensu

0

@prodigy a Rashford to 30 milionów i kilkanaście milionów euro pensji to już warty jest?

2

No i spoko, te 100 punktów to tylko sympatyczna ciekawostka, a tak można pooszczędzać kluczowych piłkarzy a przy okazji całkiem sympatyczny klub może się utrzymać dzięki tej wygranej

0

Czemu ludzie narzekają na Roonego przecież chcieli, żeby skrzydłowy nie dryblował, tylko podawał bez przerwy

27

Raphinha niezasłużenie, a Fermin ojebany

2

@Zieliniak Do tego czasu byłem aktywny głównie na facebooku i na twitterze, o tej stronie akurat nie słyszałem do momentu przyjścia Lewego, wierzyć nie musisz, kibicuję od około 2007 od małego, za sprawą Ronaldinho, stąd zresztą moja wielka sympatia do Yamala który jest jednym z ostatnich magików boiskowych a nie g/a merchantów

6

Nareszcie, spokój od sezonówek

0

Sezon praktycznie zakończony, mistrzostwo zdobyte pozostaje ostatnie pytanie, kto MVP La Liga?

0

@ShawnC i zrobią z Hiszpanii to co z Barcelony pt Yamal zrób wszystko sam bo druga strona jest tylko od pressingu?

0

@jacobFCB chujowa informacja, za chwilę mundial a niewielu Hiszpańskich LS potrafi choć pokręcić na skrzydle

2

Hamza to lubi górne piłki

4

Niech idzie do tego MLS i można budować mocną kadrę

0

@L4ngusta powiem ci szczerze Yeemy burger supreme co jest w biedronce i pewnie innych takich standardowych sklepach smakuje jak taki smash

0

@Titi900 jak to jakie, kłodę by chcieli

26

Tunkara top, oby wbił na presezon i pokazał się ze świetnej strony

3

Hamza z hat trickiem w meczu, który może dać mistrzostwo Juvenilowi

0

Ale ładnie masakrujemy niskie bloki odkąd mamy fantastycznego skrzydłowego co podaje do tyłu zamiast robienia "bezużytecznych dryblingów"

0

@FanVictoraIbarbo Wtedy nie, natomiast w zdecydowanej większości meczów te kontuzje miał

0

@Pressinho a nie przyszło ci między innymi do głowy to, że idealnie z okresem co wypadł Raphinha pokrywa się też wypadnięcie Joana Garcii i Szczęsny wtedy wpuszczał praktycznie wszystko co się dało a Joan ratował cały sezon?

0

Oczywiście, że tak, czemu PSG i Bayern są tak groźne w ofensywie? Bo mają technicznych piłkarzy po obu stronach, z Raphinhą na boisku zawsze będziemy uzależnieni od tego co zrobi Yamal ściągając całą defensywę rywali na jego stronę, a potrzebny jest balans

0

@Encore Będzie śmigał u nas za kilka lat

0

@Limaker na jakiej podstawie średni?

0

Przez brak LM w przyszłym sezonie mogą być zmuszeni do cięcia kosztów

1

@radzio524 To już lepszy byłby Godts

0

@Czarny_ck a potem u nowego trenera gra ogony

0

@Faro Asllani lepsza opcja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?