Soetie
Dołączył/a: lipiec 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ostatni moment na dobrą sprzedaż
2
@robsesh "piłka zrobiła się nudna" Raphinha jak strzeli tap ina to król a Yamal jak co mecz wkręci każdego obrońcę w glebę, da magiczne podania itp to meh nuda, widzisz tu niekonsekwencję?
0
@Marusek To nie Raphinha żeby płakać o plebiscyty
0
@Coveta a Faberski na zmiennika Yamala? Nie, najlepiej na startera
0
@Pablozeusz pubalgia to nie presja medialna
1
@Sulimo A w co grasz
6
Meh nic specjalnego, przez ten jego wzrost jego równowaga jest na tak słabym poziomie i ta piłka mu się plącze pod nogami
0
@kacperFCB_ u amatora trenera się nie sprawdził to znaczy że nie mógł zrobić progresu i przy okazji nie sprawdzi się u dobrego trenera, przypomnę że Martin był wypierdalany teraz jest jednym z bardziej uznanych w klubie, Raphinha wypierdalany dopiero walnął 60 g/a sezon,
2
@Metalowy14 poważnie widzisz tu jakieś "mienie Flicka w dupie"?
4
@Coveta no corvetta ładnie poucinany filmik świetnym dowodem właśnie po to takie manipulacje robią bo tacy jak ty się na to łapią
2
@ACRAB95 Mamy pierwszego, a artykuł się przeczytało?
9
No to po tytule już wiadomo, że elita hejterów Yamala będzie napierdzielać bez czytania artykułu
0
@Darek_Maruszczak Olmo, sytuacyjnie Raphinha, Yamal który na tej pozycji może nawet wygląda lepiej niż na skrzydle przez to że ma więcej miejsca, do rotacji awansować powoli Tunkarę, którego sufit nie oszukujmy się jest wyżej niż Fermina i jak teraz go nie spieniężymy to za jakieś 2 lata jego wartość spadnie
0
@kacperFCB_ Mając wokół Fermina, Pedriego czy przede wszystkim Yamala ściągającego na siebie 3 obrońców? Jeszcze lepsze ;) dodatkowo ma lepszy drybling niż Raphinha i Rashford, świetnie pracuje w obronie, jest piekielnie szybki więc bez problemu wykorzysta miejsce
0
Abde jednoosobowa armia w meczu Betisu, marnuje się tam
0
@Kubsoleon Dużo bardziej bo to Wojtek co mecz był rozgrzeszany że zrobił co się dało a obrona to o kant tyłka rozbić, Pena po każdym meczu był jechany przez Szczęśniaków a to zdecydowana większość użytkowników na stronie
1
@Luciano99 Do Wojtka pasuje to dużo bardziej ale to Polak więc zakaz mówienia o tym
0
Pedri z dodatnią oceną, Raphinha ze stinkerem dekady z oceną wyższą od Yamala no i spoko jak zawsze sympatie> ocena meczu
0
a impostor dalej na boisku
1
@kiper09 Jeśli to jest najgorszy mecz Yamala to jaki jest mecz Raphinhi?
0
Tu już żółtej nie da?
1
No i nareszcie zaczynamy grać w piłkę, witaj Ferran
1
@mikke czyli mało zdajesz sobie sprawę?
0
@mikke Czyli mało.
1
Czemu oni to przenieśli na lewą stronę jak na prawej autostradę miał Araujo
1
@Luciano99 Dlatego mówię jako zmiennika Alvareza a nie na głównego napastnika, jeśli postawilibyśmy na niskiego Alvareza to przyda się przeciwieństwo na ławce, bo Ferran to charakterystyka Alvareza tylko w gorszej wersji, a dobrze mieć fizycznego rosłego napastnika pod konkretne ekipy
0
Idąc po niskiego Alvareza nie warto byłoby uzupełnić kadrę takim ziomkiem? 20 lat, 1.94 metra wzrostu dość szybki, silny, spoko technika
0
@kacperFCB_ 9 goli 7 asyst we wszystkich rozgrywkach, rozegrał 2200 minut, mało grając w Betisie?
0
Friendship with Etta Eyong is over, now Carlos Espi is my best friend, co chłopak liczby napiernicza w tym Levante
0
@Encore bo jego podania kończą Kane i Diaz w życiowej formie a nie Płotka i Kłoda