Soetie
Dołączył/a: lipiec 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 Raphinha na Globe Soccer też się nie pojawił, to samo na fifa best, napierdzielał gorzkie żale w kilkunastu wywiadach, nawalił kilkadziesiąt postów ze swoimi statystykami itp po gali
0
@Jan_Nowak Raphinha akurat spłakał się jeszcze bardziej niż vini w kwestiach nagród indywidualnych
1
Nic nie szkodzi, i tak ludzie tu szybko zapomną, Yamal jakby tak zrobił to za 2 lata by mu tutaj wypominano
0
@FCB24 po prostu potrzeba było rzucić wszystko na ofensywę a na ławce byli: bramkarze Kochen Szczęsny, obrońcy Balde Espart Cortes i defensywni pomocnicy Marques Casado
0
@Krystiansigma2734 Wystarczy nie łykać każdych fejków i słów wyrwanych z kontekstu zobaczonych w internecie
6
@Krystiansigma2734 Nie no kurde znowu? Mordo ty to robisz chyba specjalnie. "puchar wróci do domu" a prawdziwy cytat "Dzisiaj obiecujemy, że w tym roku zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby długo wyczekiwana Liga Mistrzów powróciła na Camp Nou" zrobimy co w naszej mocy żeby wróciła, a wróci na Camp Noy to chyba dużo odmienna wypowiedź
0
@626 Fisnik Asllani jest najlepszą opcją z dostępnych budżetowo
1
@Krystiansigma2734 nawet wyręczę cię zanim zarzucisz jakimś fejkiem albo napiszesz że nie pamiętasz ale tak ci się zdaje, łap Yamal also brought up the last time that he took a trip to the Santiago Bernebeau, saying, "Last time I went, it was 4-0." Yamal did clarify that it doesn't mean that he thinks Barcelona will win 4-0 again this time around, but given their performance last season, it is possible. Barcelona have won five consecutive matches against Real Madrid in the lead-up to this edition of the clash, but with Xabi Alonso now in charge, things could be different in this clash.
1
@Krystiansigma2734 przed którym klasykiem niby mówił coś takiego i gdzie?
0
@JimMorrisonFCB w pokoju nie, w internecie owszem
3
Ciekawostka, Messi przez 16 lat w Barcelonie w 12 sezonach co odpadaliśmy z LM zanotował liczby jedynie w 3 dwumeczach, w 9 zanotował "pusty przelot" Yamal na ten moment przy 3 odpadnięciach zanotował liczby w KAŻDYM dwumeczu, a i tak znajdą się osoby co będą pisać, że Messi takie dwumecze w pojedynkę rozstrzygał i Yamal powinien zrobić więcej
0
@Cylon1982 od 2011 3 piłkarzy wykreowało 4 stuprocentowe okazje w meczu fazy pucharowej LM, Bale 1 raz, Messi 1 raz i teraz Yamal z Atletico, ale "grał pod siebie"
1
Czy Pedri będzie jechany za stratę na własnej połowie przed tą sytuacją?
0
łeee po co komu Ferran piłki nie dotknie przy zamurowanym Atleti
0
Pedri egoista nie podaje
1
Lekka odskocznia od meczu śmietankowych, Jeden z kandydatów na napastnika Barcelony Fisnik Asllani z fajną asystą w meczu z Augsburgiem, bardzo fajnie się prezentuje, ma umiejętności techniczne, potrafi pograć kombinacyjnie notuje dobre liczby, pracuje w pressingu tylko zdrowie trochę Pedri vibe
0
@Borneo Fisnik Asllani by się nadał
0
@Giwera Trzymam kciuki, że tam trafi
1
@michaleu Byłoby dobrze zobaczyć go gdziekolwiek poza Barceloną
3
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@danijacek panie wesoły ludzik co zgrywasz obiektywnego, czemu w takim razie na Ferrana narzekasz po wczorajszym meczu przecież biegał i biegał i nie dostał ani jednego dobrego podania, jednak u niego to jego wina?
4
Komentarz usunięty
9
Pomóc to można jemu, spakować się żeby zniknął z tego klubu raz na zawsze
0
@Kismeth na napad weźmy mnie, pochowam się za obrońcami, nie dotknę piłki, a że jestem Polakiem to po meczu napiszesz że to nie moja wina bo nie dostałem podań, zgodzę się nawet na 2 tysiące euro miesięcznie
0
@Kismeth ale dla lobelta to już 6.5 dajesz za stanie
0
@takisobiektos marna statystyka, tak samo dopiero co mieliśmy kilkanaście meczów z Martinem na środku obrony bez ani jednej porażki i nagle mamy z niego robić najważniejszego zawodnika klubu?
0
@Coveta Nie masz jaj odpowiedzieć? Wiesz, że nie masz pół argumentu, a potem innych będziesz moralizował sam przemawiając kompleksami i sympatiami
1
@Dawiddd1213 Dostał dobre podanie bo potrafił się urwać obrońcy a nie za nimi chować na alibi
1
@Pawel13sz kuweta wie lepiej