0

Tu już żółtej nie da?

1

No i nareszcie zaczynamy grać w piłkę, witaj Ferran

1

@mikke czyli mało zdajesz sobie sprawę?

0

@mikke Czyli mało.

1

Czemu oni to przenieśli na lewą stronę jak na prawej autostradę miał Araujo

1

@Luciano99 Dlatego mówię jako zmiennika Alvareza a nie na głównego napastnika, jeśli postawilibyśmy na niskiego Alvareza to przyda się przeciwieństwo na ławce, bo Ferran to charakterystyka Alvareza tylko w gorszej wersji, a dobrze mieć fizycznego rosłego napastnika pod konkretne ekipy

0

Idąc po niskiego Alvareza nie warto byłoby uzupełnić kadrę takim ziomkiem? 20 lat, 1.94 metra wzrostu dość szybki, silny, spoko technika

0

@kacperFCB_ 9 goli 7 asyst we wszystkich rozgrywkach, rozegrał 2200 minut, mało grając w Betisie?

0

Friendship with Etta Eyong is over, now Carlos Espi is my best friend, co chłopak liczby napiernicza w tym Levante

0

@Encore bo jego podania kończą Kane i Diaz w życiowej formie a nie Płotka i Kłoda

0

@kacperFCB_ to sobie zobacz jak sobie radzi w tym sezonie zamiast patrzeć na to, że się garbi

1

@normasubiektywna a kto w tamtych czasach był konkretny w ofensywie? Jakoś teraz w Betisie robi bardzo dobre liczby

0

Brać Abde, mamy 50% praw, do tego zarabia grosze, pracuje w obronie, piekielnie szybki, dobra technika, liczby też obecnie dowozi 16 g/a w 2200 minut w Betisie

0

A gdyby tak zamiast Rashforda pójść po Abde, niby uchodził za takiego typowego jeźdźca bez głowy a tu w tym sezonie 9 goli 7 asyst w zaledwie 2200 minut w nie jakimś mega pod względem ofensywy Betisie

0

@Filipem po jego wieku

0

Raphinhi niedługo nie będzie w Barcelonie, a Yamal jako największa gwiazda klubu będzie naturalnym wykonawcą na lata, lepiej żeby się za wczasu oswajał

0

@Zaglloba Z czego ile pada po stałych fragmentach?

0

@Zaglloba Arsenal ofensywny? Przecież to Angielski odpowiednik Atletico tylko silniejszy, zespół co słynie z żelaznej defensywy i stałych fragmentów a nie finezyjnej ofensywnej gry, poza tym Gyo ograny był tylko w hegemonie ligi spoza top 5, mi chodzi o zawodników ogranych w topowych ligach i dających tam radę, to zupełnie inne przypadki

0

@BORO_12 a nie wydaje ci się, że w przypadku jak napastnicy obecnie gwarantują tyle goli co lewy to w ofensywnej maszynie tych goli będą gwarantować znacznie więcej?

1

@Adik22 "Odpadł z City" Po prostu chciał grać pierwszoplanową rolę a nie zmiennika najlepszego napastnika świata, gole to jedno, praca bez piłki, kreatywność, technika, to drugie a u defensywnych materacy na wiele bramek nie ma co liczyć, źle wybrał klub po prostu

2

To już lepiej Bernala dać na dziewiątkę

5

Za mało się mówi o tym, że Bernalowi brakuje zaledwie bramki do wyrównania najlepszych sezonów Kroosa i Modricia pod względem bramek dla realu

1

@partymaker Nawet przy 4, nawinięty zawodnik Newcastle i wypuszczenie do Fermina przy 1 golu, wywalczony faul po świetnym rajdzie po którym padła druga bramka, wykorzystany karny przy którego wywalczeniu zresztą miał swój udział co wypuścił Fermina no i asysta do Roberta

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Toretto Pierwsza bramka to w większości zasługa Yamala co zakręcił i napędził akcję, wywalczenie karnego też w dużej mierze jego zasługa bo to on wypuścił Fermina, zresztą wolny po którym strzeliliśmy drugą bramkę też wywalczył Yamal świetnym napędzeniem kontry

0

@MOLESTA Gwiazda z Polskiej ekstraklasy, mega talenciak

1

@Ojciec5tkidzieci




5

Ziomek ogólnie ma dobre info, nieraz już zakulisowe kwestie choćby z transferami La Masii leakował, fajnie jakby to info też było legit

8

Podobno Laporta nie miał mieć zwolenników wśród klubowych legend

15

Pedri to za nazywanie się Pedri ma z miejsca ocenę ponad wyjściową, zagrał pół meczu i jako "rozgrywający" zanotował niewiele więcej kontaktów z piłką niż grający niespełna pół godziny "anonimowy na skrzydle" Yamal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?