Soetie
Dołączył/a: lipiec 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@zibi78 Dawać Xaviego na kierownicę i lecimy z tą ligą europy
2
@redman83 plackiem może nie jest, niby warunki fizyczne ma kosmiczne grać też coś niecoś potrafi ale te ponad 10 meczów co sezon opuszczonych przez kontuzje martwi
0
0
@SheroeQ Yamal czyli część tego tercetu strzelił już na tym etapie sezonu więcej goli niż w całym zeszłym mimo, że stracił trochę meczów na kontuzji, po prostu Raphinha i Lewy mają zjazd
6
@KibicBarcy84 Bardzo dobrze, zredukowane wydatki, podniesiony poziom sportowy, przeprowadzana renowacja Camp Nou będącego ogromnym zastrzykiem finansowym
3
@nosiu95 Po czym wnosisz że chciało mu się grać? kontaktów z piłką mieli niemal tyle samo, Roony zagrał 70 minut Yamal~~20 i to gdy Roony był na boisku zespół musiał walczyć o wygraną a nie przy rozstrzygniętym meczu co wszyscy już grali na stojąco, raz ładnie kiwnął obrońcę i to tyle co było go widać w tym meczu, i raz odegrał na wypuszczenie do Olmo jak były hektary miejsca
1
@liberoFCB Jeśli Yamal przy rozstrzygniętym meczu w końcówce był niewidoczny to jaki był w tym meczu Roony?
0
@norbi77 no grał we wtorek, ale chyba lepiej jak jest pełna ciągłość?
0
@Martwy po utrzymanie rytmu meczowego
0
@Ptasior miał 36 w klubie
0
@Rupert_Haubica bez Yamalka i bez disneya który dziś nie wyszedł na boisko
0
@Arden Nie no kilkanaście minut pewnie dostanie na podtrzymanie rytmu meczowego
12
Niech ten człowiek przegra i niech się objawi jakiś normalny kandydat co powalczy z tym dzbanem w przyszłych wyborach
1
@malypuzon Grimaldo ma tylko rok kontraktu z Leverkusen, na spokojnie można go wykupić i trochę lat gry mu zostało
3
@Muvo co bez dźwigni dokonał Alemany? Nic.
0
@MirusAmisz Ferran już choćby w zeszłym sezonie udowodnił że odnajduje się w roli zmiennika, Lewy coraz bardziej się starzeje a bez rytmu meczowego jako rezerwowy to już będzie całkiem bezużyteczny, a Ferran dodatkowo obskoczy skrzydła od biedy
1
@blakkudium pierwsze zwycięstwo premier league nad ligue 1 w tym sezonie, grali 7 razy 4 razy przegrali taka to "najlepsza liga"
0
@ShawnC Pytałem o opinię Ferran z zeszłego sezonu i Rashford z aktualnego, w obu sytuacjach super liczby więc fantastyczni
0
@MirusAmisz Nie zanosi się, wczoraj Moretto przekazał że szanse na pozostanie Lewego są niewielkie, dziś Fab informuje o decyzji ze ściągnięciem 9, trzymanie Lewego jako zmiennika też wielkiego sensu nie ma
0
@MirusAmisz Czemu miałbym się zdziwić?
0
@Bykunn raz będzie lepszym zmiennikiem, dwa będzie tańszym w utrzymaniu zmiennikiem, trzy będzie bardziej perspektywicznym zmiennikiem
0
@ShawnC jak ciała obce jak robią liczby, w ogóle wstyd że tak wielki napastnik jak Ferran co w 2k minut wykręcił lepsze liczby niż dwudziesty w ZP Lautaro w 4k nie załapał się do top 30 ZP, a jakie piękne liczby dublet z BVB, dublet z Atletico, hat trick asyst w El Clasico, asysta z Benficą, gol z Interem w półfinale, hat trick z Valencią w ćwierćfinale pucharu króla, gol z Atletico w półfinale pucharu króla, gol z Realem w finale pucharu króla fenomen wielki napastnik oddaj szacunek wielkiemu Tiburonowi
0
Bye Lewandowski bye bye Lewandowski
0
@ShawnC to pozwól że zapytam co sądzisz o Ferranie z zeszłego sezonu i obecnym Rashfordzie? cudowni prawda? przecież g/a się zgadza a już patrząc na ilość minut to fenomenalni
0
@ShawnC ciekawe czy jakby zamienić krycie Yamala z kryciem Raphinhi czy doszedłby do tej połówki sytuacji? odpowiedź brzmi nie, bo jest technicznym impotentem korzystającym na tym że po drugiej stronie Yamal ściąga uwagę rywali na siebie przez co Raphinha ma hektary miejsca dla siebie, btw Yamal nie nabijał liczb na Realu Interze Bayernie Atletico itp? przed erą Messiego Ronaldo jakoś całej piłki ludzie nie sprowadzali do "gol/asysta" tacy jak ty zaraz powiedzą że Raphinha z zeszłego sezonu to jeden z najlepszych skrzydłowych w historii bo Neymar Ronaldinho Rivaldo itp takich liczb w peaku nie robili, Salah ogólnie jeden z najlepszych w historii bo g/a co sezon robił
0
@partymaker takie chwasty same się wyplewią stąd w dniu odejścia z klubu Lewego
0
@Zino nic się nie martw, jeszcze tylko pół roku i będziesz sobie oglądał jak Riqui Puig podaje twojemu robercikowi
11
@Rifek a może dlatego że mistrzowie dwóch różnych kontynentów pojedynczy mecz powinni grać na neutralnym gruncie a nie na stadionie stolicy Hiszpanii która jest jedną z ekip
0
@ShawnC jak się ogląda piłkę na flashscore to może dla takich ludzi był, dla poważnych ludzi zajmujących się na co dzień piłką nie był, nie jest, i nie będzie
1
@Kozinho. Raphinha nie był, nie jest i nie będzie lepszym piłkarzem od Yamala