Soetie
Dołączył/a: lipiec 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Który fragment mówi o problemach z sędziowaniem?
3
@Andrzej00 promuje siebie bo ma współpracę jak każdy inny piłkarz świata, a jak na powrót po długiej kontuzji prezentuje się co najmniej wystarczająco
0
@Hogart bo jeden Polak sobie napisał że Arsenal go bierze?
0
@MOLESTA Warto pamiętać że 2 lata temu wzbudził podobne zainteresowanie ogłaszając Alemanego dyrektorem generalnym federacji Hiszpańskiej, o Nico akurat było 50/50 czy przyjdzie strzelić ślepakiem nie ciężko
0
@Piotr,1985 dlatego jesteś tylko kibicem, a trenerem jest Flick którego taktyka opiera się na nieustannym pressingu bez którego rywal ma bajecznie łatwą drogę do strzelania goli przez komfort rozegrania i łatwego wrzucenia piłki za linię obrony, no ale wyjebmy Flicka weźmy ciebie bo najwyraźniej znasz się lepiej i idziemy po trofea bo widzisz g/a to już wiesz jaki piłkarz do nas pasuje a jaki nie
0
@Aequlibre to wypierdolmy Raphę przecież na mundialu grał jeszcze większe gówno i się rozjebał a piłkarzy jak widać oceniany nie po tym co zrobią w Barcelonie a po meczach reprezentacji
0
@olejtm statystyki Raphinhi przed przejściem do Barcy: Sporting łącznie 9 goli 2 asyst w ponad sezon, Rennes 8 goli 6 asyst, Leeds 2 sezony łącznie 17 goli 12 asyst
1
@RC28 ale wpis dotyczył "2 meczy reprzentacyjnych" czyli Mundialu jak mniemam, a Raphinha na tym mundialu to najwyżej poziom Betclic 1 ligi
0
@Piotr,1985 no sprawdził, udowodnił że jest śmierdzącym leniem i nie warto na niego grosza wydawać już Flick wolał Fermina na skrzydle żeby tylko się z nim nie użerać
0
@RC28 Witaj wśród wypychaczy Raphinhi, bo chyba za to co pokazuje w reprezentacji chcesz go wywalić z klubu do Arabii?
0
@19Riki20 z pewnością przy dynamicznej kombinacyjnej grze to czego potrzebujemy to nieruchoma kłoda bez grama techniki
0
@Pin0chet nie znasz się po prostu na piłce
0
@panczo mam udostępnione przez Marcę, było na socialach Barcy ale nie pamiętam z jakim opisem bodajże na Barcelona.cat https://www.marca.com/en/football/spanish-football/2026/04/20/lamine-yamal-shows-his-big-heart-with-a-kind-gesture-towards-a-barcelona-fan-video.html
0
@panczo Po prostu pierdzielisz bez pokrycia, a nie fakty, niedawno też było nagranie jak z klubem przyjechali i spotkał fankę z którą kiedyś robił zdjęcie i dał autograf, też ustawka pod kamerę czy coś? Niedawno widzę pierdzieliłeś jak to przez Yamala Roony nie może pograć bo to niby Yamal rządzi, jakim cudem DLF go ściąga w połowie a Yamal wychodzi i mówi że trener jest od tego, żeby go stopować a on się musi słuchać, przecież wielkiego Flicka niby ustawia pod siebie
4
@Pin0chet No to miał Oyarzabala przez całe 90 minut z RZP, jaki efekt?
1
@zbyglu Cancelo też udowadnia że jest świetny, a Balde nigdzie się nie rusza to co chcesz 3 LO?
15
Frenkie za to co teraz zrobił Pedri zostałby na la rambie przeklęty na 3 pokolenia do przodu
0
@smieszek oho dzbanek z "Messi fc" nadęty bufon bo powiedział, że dopiero w momencie finału świat się dowie kto w tym finale zagra a nie po pierwszej kolejce
0
@panczo mityczne otoczenie, kto dokładnie?
0
Dobrze, że już jest świadomy, że to na centralnej pozycji jego gra wyewoluuje jeszcze bardziej
2
@panczo Ciekawe że na każdym zgrupowaniu latają nagrania jak Yamal rozdaje autografy robi zdjęcia, kilka dni temu w Amerykańskiej gazecie pojawił się artykuł o tym, że Yamal został i przez 20 minut podpisywał wszystkim koszulki żeby nikogo nie pominąć jako jedyny piłkarz, ale panczo wie lepiej bo jeden dziennikarz z koziej dupy rok temu napisał że Yamal nie daje autografów i jeb prawda objawiona
0
@Roobo Nie rób nadziei
0
@turhiay W Barcelonie też ostatnio co chwilę łapał, mięśnie odmówiły posłuszeństwa i tyle
2
@Metalowy14 wszystkich nie, ale tych których kariera idzie ewidentnie w złym kierunku i na których to ostatni dzwonek żeby dobrze zarobić? Jak najbardziej
2
Hmmm kto mógł to przewidzieć, a no tak ja, dalej krzyczcie że "jestem hejterem" nie zmienia to faktu że obecnie kariera Raphinhi zmierza w stronę ofensywnego Christensena i za chwilę będzie płacz że przedłuża się jego kontrakt i nie sprzedało kiedy był na to ostatni dobry moment
6
@Kismeth Hamza przed przejściem do Barcelony miał 100 tysięcy na transfermarkt, teraz gra na mundialu z seniorską reprezentacją Egiptu.
1
@Geble dlatego, że trenerowi klubu FC Barcelona nie odpowiada profil leniwego Rashforda, wystarczy czy lepiej wpychać trenerowi piłkarzy których nie widzi w projekcie i oczekiwać wyników?
1
@michal1899 hmm może dlatego że podstawowi Yamal i Nico dopiero wracają po kontuzjach i muszą się ograć wchodząc z ławki póki co?
0
@SeWo77 jest. przekonasz się
0
@FanVictoraIbarbo No i Flick wykorzystuje, ale nie zmienia to faktu, że jest ograniczony i tyle