Soetie
Dołączył/a: lipiec 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@SeWo77 a bez niego Pedri jest jak dziecko we mgle
2
@lukaszmatusiewicz
0
@DzizuSS gdyż ten spam pytajników brzmi jak ton pretensjonalny
0
@DzizuSS Dlaczego co? Mógł podziękować a nie musiał, a i tak podziękował na instagramie
2
@Chudini123 no, vlahovicia na wolnym kontrakcie, i otamendiego bo "darmowy"
0
@Marcelinho99 ale rozwinął się bardziej niż ci co "trzymają z Lewym" więc lepiej być po drugiej stronie
0
@Marcelinho99 i jest ledwo kandydatem do wejścia, gdy Yamal co ponoć nie przepada za Lewym walczy o złote piłki, nie warto trzymać z Lewym
0
@michal26 zagrali, i się popisał
1
@Rupert_Haubica Za tobą najbardziej nie będę tęsknił po 30 czerwca, bywaj
0
@Eto'o9 R10 jego gra w tym sezonie jest zaprzeczeniem "jeźdźca bez głowy"
0
@Gaucho po tego półgłówka?
0
Ładna próba Abde
1
Biedny Abde musi grać z cieniasami
0
@BobbyD Lewandowski się wyrzucił słabą grą
1
@misterio Nie określił, to był fake
0
Ciekawe komentarze pod ostatnim zdjęciem Yamala, połowa to ludzie dziękujący mu za wsparcie Palestyny, druga połowa Polacy z bólem dupy jak on śmiał nie napisać nic Lewemu pod postem o tym, że odchodzi, jak to dobrze że już tylko kilkadziesiąt dni tych cyrków
0
@Macior79 Raphinha przed Barceloną robił liczby jak Fati co zagrał z 1000 minut w tym sezonie, szok że piłkarze mając lepszych partnerów do gry, i grając w ofensywniejszych ekipach mają lepsze liczby
2
@robsesh nikt nie chciał przyjść dosłownie w tym samym okienku przyszli Rapha i Kounde o których topka Premier League się zabijała
1
@DzizuSS a ma jakiś obowiązek?
0
@Senior6 a zespoły z Ligue 1 skopały tyłek klubom Premier League, i tak samo w jednym jak i drugim przypadku niewiele to świadczy
1
wyniki w bundeslidze 5:1 4:1 4:0 4:0 3:1 a potem ludzie pieprzą jaki to olise lepszy od Yamala bo więcej g/a w lidze gdzie grają bez obrońców
0
jak mamy wyciągać wnioski po połowie jednego meczu to Lewy w pierwszym meczu ćwierćfinału z Atletico był dużo gorszy, czyli on może Joaowi sznurować buty
0
@marcin62 przyszedł bo nigdzie indziej nie dostałby tak długiego kontraktu z taką pensją
1
No i zajebiście
2
@novy1899 Zrozumcie wreszcie bardzo prostą rzecz, jak mamy dajmy na to do przeznaczenia 160 milionów na wykupy, to możemy dajmy na to dać 60 za Bastoniego, z 90 za Joao Pedro i przykładowo za ostatnie 10 dorzucić Cancelo wykup, ale wtedy nie zostaje na Rashforda, czy to w takim wypadku znaczy, że nas nie stać na Rashforda to tym bardziej na Pedro? No nie.
0
@jimmyltd Oglądanie meczów
0
@rodineusz Tak tylko się zastanawiam, czy chodzi o gest czy o to kto go wykonał, bo widzę bardzo często lubisz używać określeń mu..yn czarny blondyn itp, czy to nie z Yamalem masz ten problem?
4
@kch Przecież Yamal z Pedrim posyłają kolosalne liczby prostopadłych podań w uliczkę, tylko Lewy prawie nigdy nie wybiega za obronę, ile podań tego typu dostają Fermin czy Ferran? Całą masę
0
@rodineusz ale się uaktywniłeś, pod postem o wypowiedziach Guardioli w tej samej sprawie tak aktywny nie byłeś
0
@Cule1797 Raphinha jest starszy, łamie się co chwilę a ludzie tu go nie chcą sprzedać za te 80 czy nawet za 100