Soetie
Dołączył/a: lipiec 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@normasubiektywna różnica między Vitorem a Cubarsim i Yamalem jest bardzo prosta, oni się od lat szkolili w La Masii gdzie zawodnicy są od początku szkoleni w stylu Barcy i jest im się o wiele łatwiej odnaleźć niż zawodnikowi z zewnątrz, popatrz w Realu jak np Vini z początku siedział w 3 ligowych rezerwach, to samo było z Araujo w Barcelonie gdzie 2 lata spędził w rezerwach na dostosowaniu do Barcy
0
@DJ6 z agentem Swift nie ma nagrań, natomiast jest z Rafaelą Pimientą
1
@goldensun Leao ma 1.85 i śmiga na skrzydle
0
@Kamiloos tak tak, jego stary nie potrafi go namówić na real, ale adidas by coś zmienił
0
@Atlas 1. "za darmo" tylko w teorii dostał około 10 milionów bonusu za podpis, 2. pod koniec tamtego sezonu nikt nie postawiłby Grimaldo nad Balde i raczej sam Grimaldo nie byłby zainteresowany domyślnie rolą zmiennika gdzie nie dało się zakładać obniżki formy Balde
0
@Kratos1990 Mam nadzieję że wykupieniu Cancelo też jesteś przeciwny, przecież Portugalczyk a do tego pod skrzydłami Mendesa, jesteś konsekwentny, prawda?
1
@BORO_12 u Xaviego mam pewność że zrobi top 4, Marquezowi w tym bym nie zaufał
0
@BORO_12 powinien zostać do końca sezonu skoro FFP jest zablokowane i jedynymi opcjami są Xavi i Marquez
0
@BORO_12 15 minut co parę meczów, daj spokój Marquez nie jest ani wielkim zwolennikiem stawiania na młodych, ani styl gry rezerw nie powala, jakby mógł to nabrałby jeszcze więcej zapychaczy do rezerw i na nich stawiał
0
@BORO_12 Przecież musi być dużo lepszy od młodego, a nie jest, w ofensywie też zabawne jest opluwanie choćby Daniego Rodrigueza, nawet tragiczny Goujon ma w tym sezonie więcej minut w rezerwach od niego
1
@BORO_12 Zwłaszcza Moha z wypożyczenia wybitny talent
0
@BORO_12 odstawia starszych? Nie żartuj tak nawet
0
@Rupert_Haubica to proste, Cubarsi jest rewelacyjny w wyprowadzeniu piłki, a Faye dopiero dołączył do Barcelony i uczy się rozegrania
0
@kejdzi Powiem że nigdzie indziej nie nauczy się tak rozgrywać jak w Barcelonie, bez znaczenia że to "tylko" rezerwy, Barcelona potrafi świetnie szkolić w rozegraniu a to jest największa wada u niego, i właśnie tak samo było z Araujo niby mogli wypożyczać a ograli go w rezerwach ucząc rozegrania i zrobił w tym bardzo duży progres
1
@kejdzi Uważam że to bardzo duży talent który jest ściągany do pierwszego zespołu ze wcześniejszą adaptacją w rezerwach, czyli nie na sprzedaż a zwłaszcza za takie drobne
5
@kejdzi Araujo grający 2 lata w rezerwach a później stający się obrońcą na lata pierwszego zespołu to zmarnowanie zawodnika czy strata pieniędzy?
1
@D10SLEO Oj w rezerwach pokazuje bardzo dużo, kwestia czasu aż zacznie grać wyżej
1
Ale jak to, eksperci z komentarzy tutaj już go nazwali drugim Douglasem wielkim wałkiem bo przecież utalentowany piłkarz nie mógł przyjść z drugiej ligi Chorwackiej to czemu Lens jeszcze więcej oferuje
1
@BORO_12 równie dobrze mógł dać Kounde z Araujo na środku i wtedy Roberto na PO a odważnie postawił na młodziaka w pierwszym składzie
0
@Sebolinho Nadal liga Brazylijska a Hiszpańska to kosmiczny przeskok, zobacz sobie ile minęło zanim Vini z Rodrygo wskoczyli na dobry poziom w Realu, Vini pierwszy sezon czy nawet dwa marnował setkę za setką a tu już do Vitora problem po jakichś 50 minutach w Barcelonie
15
z takim podejściem to może w ogóle przerzuć się na inny klub
0
@Murazor u Koemana zagrał nieco ponad 100 minut, dosyć mało jak na "wprowadzenie"
0
@aiven Yamala, Balde w zasadzie też, Fermina
0
@Values Gdyby nie ten Xavi prawdopodobnie nie wiedziałbyś o jego istnieniu
1
@Peciak bardziej LAFC
0
@Czarny_ck Araujo do 21 roku życia rozwijał się w rezerwach i chyba dobrze na tym wyszedł
8
@Rupert_Haubica po co mają go wypożyczać do zespołów z zupełnie innym stylem gry? Powinien tak jak Araujo spędzić trochę czasu w rezerwach adoptując się do stylu gry klubu i rozwijać w aspekcie rozegrania
7
@Maciux7 Czyli z Gironą był mecz na hamulcu gdzie w 25 minut dał 3 kluczowe podania 2 setki, asystę drugiego stopnia, udany drybling i 3/3 celne wrzutki?
0
@Midast Może cię nieco zaskoczy ale Ferran zagrał dokładnie tyle minut co Yamal, i to Yamal stworzył groźniejsze sytuacje jak wrzutka do Gundogana i idealna wrzutka do Lewego, asysta Ferrana to w dużo większym stopniu genialne zachowanie Gundo niż dobre podanie Ferrana
22
@Karzel Nudzi ci się na izbie wytrzeźwień?