Soetie
Dołączył/a: lipiec 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@dzefrej234 Za 50% od przyszłej sprzedaży, za ile mieliby sprzedać zawodnika z 3 ligi, który opuszcza 90% meczów z powodu kontuzji
0
Ten transfer nie ma nic do FFP, bo mógłby po prostu być zarejestrowany w drugiej drużynie jako, że ma 19 lat
1
@Allblacks86 Tak, i co w związku z tym
0
Czy ludzie napieprzają w klub, że chcą ściągnąć szklanego zawodnika(Comana)? Oczywiście, że tak, czy napieprzają w klub, że chcą ściągnąć zawodnika z przeciętnymi liczbami(Diaza)? Oczywiście, że tak. Czy kibice napieprzają w klub, że nie ściągnęli szklanego zawodnika z przeciętnymi liczbami(Nusę)? Oczywiście, że tak
1
@Barcasub Całej wiedzy taktycznej, ustawiania, zastawiania, szukania przestrzeni to, że forma z wiekiem spada nie znaczy, że nie ma wiedzy tak samo pomocnicy mogą się wiele nauczyć od emerytowanego Thiago
0
@Rupert_Haubica Zabawnie brzmi tekst o przepraszaniu Lewego po TYM meczu, pół meczu biegał w środku pola a jak już miał sytuację to dał się dogonić i strzelił beznadziejnie mając wcześniej do gry niepilnowanego Toniego przy kontrze
0
Oby Torre został, w starym systemie 4-3-3 jego braki w defensywie i słabsza kondycja dawały się we znaki, ale jako 10 te dwie kwestie nie będą aż tak ciążyć a poza nimi ciężko znaleźć jakieś minusy u niego
0
@Czarny_ck Może chce po prostu złapać mentalny reset, spędzić czas z rodziną
4
@Bogan Belletti będzie prawdopodobnie, asystent Marqueza
1
@Aristocrate_7 Ahh ta mityczna presja "zmuszająca" do odejścia De Jong się nie może pozbierać po tej potężnej presji od zarządu
0
@slayer W roli tłumacza a przy okazji mógłby się poduczyć zanim rozpocznie karierę jako trener
0
@takisobiektos No tak, był wypożyczony bo nie załapał się do rezerw Barcelony, był spisany na straty przez Barcę a jednym sezonem odmienił swoją sytuację
1
@fart o chłopaka z trzecioligowego Linares nawet Raków się nie bił, a popatrz jak sobie w Barcelonie radzi
0
@Elvisek Teraz Deco, tylko Guiu poprzednie przedłużenie miał za czasów Alemanego, teraz byli w trakcie negocjacji nowego kontraktu i wpadła chelsea z klauzulą
0
@Elvisek Deco sprzedał? Czy może została wpłacona klauzula ustanowiona przez jego poprzednika?
5
@TaleOfUs cudowny font, powiedz co zaproponował oprócz pełni władzy Xaviego jako trenera i podpisania CVC, konkrety podaj
1
@JarekS Jak wyglądał w kwestii mentalnej? Bez tego ani rusz, dlatego czekamy na debiuty Kospo i Cortesa
20
@kakusus nikt, bo nikt nawet połowy minut Pedriego z tamtego sezonu nie zagrał
0
@Cvzx Zobacz liczby dla kadry i będziesz wiedział, Ferran ma 24 lata a już strzelił 20 goli dla kadry i zbliża się do top 10 all time Hiszpanii
0
@JarekS Spokojnie mamy tak niesamowitych obrońców jak Cortes czy Kospo, jak nawet Cubarsi nie ma wielkich szans na karierę w Barcelonie to czemu Mokio miałby mieć
1
@JarekS Oczywiście, że tak każdy piłkarz ZAWSZE stawia na rozwój, a ich doradcy to już w ogóle jedyne o czym myślą to rozwój ich piłkarzy, Iker Bravo też poszedł za rozwojem, Moriba też poszedł za rozwojem, Mbappe w PSG też zostawał dla rozwoju Fabricio Diaz trafił do ligi Katarskiej też dla rozwoju mają tam wybitne szkolenie, Gabri Veiga też ambitnie poszedł za rozwojem
0
@JarekS Ty najwyraźniej nie rozumiesz, że z mediów idzie informacja o gwarancji minut, od Romano idzie informacja, że NIE będą go wypożyczać czyli uważasz, że te minuty w pierwszym zespole Chelsea dostanie? Póki co idą ze sobą dwie zupełnie sprzeczne informacje
2
@JarekS Na Casadeia też mieli genialny pomysł, Santosa w pierwsze tempo wypożyczając do Nottingham też mieli pomysł, Broja w fullham? Masterclass
1
@JarekS " More on Marc Guiu. Contract proposal has been sent for Chelsea, not for Strasbourg as things stand; the project presented to Guiu is at Chelsea.
Chelsea want to pay €6m clause and get it done soon." post u Fabrizio Romano, no w pierwszym zespole z pewnością dostanie więcej niż parę minut, chętnie zobaczę ten "rozwój"
2
@JarekS jego odejście do chelsea jest niesamowitym dowodem ambicji, do tej chelsea która na 9 ma: Jacksona, Broję, Datro Fofanę, przed chwilą ściągnęli młodego Deivida Washinghtona a w międzyczasie ślinią się jeszcze do ukształtowanych 9 jak Guirassy czy Osimhen, idealny projekt dla napastnika potrzebującego minut
0
@Firestone teraz powiedz co konkretnie w przypadku guiu jest winą Deco? Dostał ofertę i chce odejść to wszystko
0
@jeronimofrancisco drogi madrytczoku, następnym razem włącz telewizor zamiast trollować na stronie kibiców przeciwnego klubu
0
@JarekS W którym momencie jest powiedziane, że ten no name za 70 milionów? To, że ma taką klauzulę nie znaczy, że tyle trzeba za niego zapłacić
1
@MOLESTA Akurat Toni to bardzo dobre źródło w przeciwieństwie do innych "dziennikarzy" sportu
0
@JarekS mi nie chodzi o ilość a jakość Deco potrafi znajdować bardzo dobre talenty mimo niewydawania dużych kwot, jeśli informacje dziennikarzy się potwierdzą to rezerwy będą kadrowo mocniejsze niż w poprzednich latach a jeszcze nawet okienko nie zostało otwarte i mogą się pojawić kolejne wzmocnienia