0

@MatiSh Nie, nie może się zdarzyć wynik jest turbo pewny, a bramkarz wychodzi ryzykując czerwoną, którą ostatecznie dostaje i przez jakieś 30+ minut rywal gra w przewadze gdzie to większy boost niż pojedyncza bramka stracona przy tak dużej przewadze bramkowej, nie wyszedłby padłaby bramka ale Barca dalej mogłaby kontrolować grę i iść po kolejnej bramce a została zmuszona do bronienia wyniku

2

@Pnog37 to co Araujo za PSG

1

@Rarenzio którzy to są za ciency opowiadaj

1

@Rarenzio ruszyłem, i nie znalazłem, Yamal top Raphinha top, Kounde minimum top 2 prawych obrońców, Eric świetny w Gironie, Lewy najlepszy strzelec, Ter Stegen problemy z kontuzjami, najlepszy nie był ale do aplikacji do najgorszej 11 roku mu daleko, gdzie ci do najgorszej 11 o których mówisz?

0

@Rarenzio dawaj wymieniaj, którzy?

0

@DonPancio Spalony był w tej akcji, było to dokładnie widać na powtórce, konkretnie to Ferran był na spalonym

8

ale co można więcej zrobić, dominacja na boisku przez praktycznie cały mecz i kolosalna liczba groźnych sytuacji, plan na mecz był idealny a to indywidualna nieskuteczność ofensywy przeważyła na wyniku

0

@addept w tym całym porównaniu z sytuacjami Araujo i Erica zapominasz o jednej istotnej rzeczy, oba tamte faule były poza polem karnym przez co były to czerwone, w polu karnym nie ma podwójnego karania więc jedyne co ryzykował to karny+ żółta, także wybór był bardzo groźna sytuacja lub karny obie opcje to ogromne szanse na gola a gdyby wyszło czysto, to uratowałby mecz, decyzja nie była taka zła jak się wydaje

1

@noface Tak sprzedać zapomnieć a Frenkie pewnie powie, że spoko i chętnie odejdzie, co? no nie i w tym jest problem

0

@ziomal88 ostatnio co chwilę gra słabo, Bayern to wyjątek, Torre gdy tylko dostaje szanse to sobie radzi i wykorzystuje minuty na 100%, pod względem techniki i kreatywności bije Fermina na głowę a przy formie z tego sezonu Fermin dostaje za dużo szans względem Torre

0

@ojWojtek dlatego mówię o Gavim jako pełnoprawnym wychowanku z uwagi na to że rozwijał się w zespołach młodzieżowych czego nie mówię o pozostałych piłkarzach, którzy nie wychowywali się w Barcelonie ani Realu tylko trafili z zespołów seniorskich do profesjonalnych rozgrywek w drużynach B

1

@ojWojtek Ale co ty się uczepiłeś tego Gaviego skoro przeszedł przez masę kategorii MŁODZIEŻOWYCH a nie zaledwie 3 ligę czyli poziom profesjonalny jak w przypadku Pedriego Araujo Viniego Valverde czy Rodrygo, spoiler nikt się nie rodzi w La Masii nie ma tam inkubatorów z których wychodzą wychowankowie, nie biorą ich też w większości z ulicy tylko trafiają z innych mniejszych klubów podczas turniejów młodzieżowych

1

@CPuyol dlatego, że zawodnik miesiąca nie obejmuje miesiąca od pierwszego dnia do ostatniego tylko bodajże liczy się czas od 1 kolejki czyli np 1 kolejka zakończyła się 19/08 to 1 miesiąc obejmuje czas do 19/09 później do 19/10 itd

1

@Bajson To pewnie Estevao też przeciętniak skoro Chelsea go wzięła bez żadnej rywalizacji Realu?

0

@scotti "Z tym że Haaland już jakiś czas temu powiedział że chce grać w realu" no i gdzie to powiedział? W tych linkach co wysłałeś był artykuł fichajes, jakiegoś byłego piłkarza i mundo deportivo, ja tam nie znalazłem tego, że Haaland coś powiedział

0

@scotti Dasz link do tego wywiadu?

2

@Nightraider Zaraz powiedzą, że "zjebał" bo nie chciał wchodzić w grube licytacje o nastolatków jak Guler czy Bergvall

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PeterMaro Jak było źle, media mówiły, że Deco chce odejśc, jak jest dobrze, media mówią, że chce zostać sam Deco nie zrobił nic co by wskazywało na chęci odejścia

1

@zibi Zibi wróciłeś, zapomniałeś nam powiedzieć jak to Bayern i Real zweryfikowały tego "słabego" Raphinhę

48

Thierry Henry: Jeśli odwrócimy sytuację, i obrońca odpycha w taki sposób napastnika, to nigdy nie jest faul, więc dlaczego tutaj miałoby to być faulem?"

14

Jak można w najlepszych pominąć Yamala, cały mecz praktycznie podwajany potrajany wiele razy w kapitalny sposób wychodził spod pressingu, dołożył asystę, był blisko drugiej gdy Lewandowskiemu delikatnie zabrakło do dostawienia nogi

0

@zibi Już można się podniecać panem piłkarzem Raphinhą?

3

@zibi takie jak z PSG w zeszłym sezonie gdzie w pierwszym meczu ustrzelił dublet a w następnym dołożył kolejną? tak jak z Napoli gdzie zaliczył 2 asysty w rewanżu? z United gdzie walnął bramkę i asystę? Może jak z Atletico gdzie w trzech meczach zaliczył po asyście, czy z Betisem gol i asysta, oraz gol w kolejnym meczu czy asysta z Gironą, Raphinha regularnie udowadnia, że gra przeciwko czołówce LL czy dużym klubom w LM nie jest dla niego problemem

15

@zibi udowadniał już wystarczająco razy, że jest wiele wart, czemu dwa mecze miałyby coś zmienić?

0

@qba z dala od Mendesa oznacza z dala od największych talentów akademii, prawie wszyscy najlepsi są pod jego opieką

1

@BORO_12 Ruslana

0

@hugz 17 lat i zmarnowany talent, no bez przesady już w pierwszym zespole widać, że można znacznie później wejść na poziom Barcy, Casado 21 lat dopiero się przebił, Fermin w podobnym wieku do Casado nie przebił się w rezerwach i dopiero na wypożyczeniu się rozwinął

2

@kanver_ te ochłapy po 10 minut u Xaviego to były szanse? jakby Fermin dostawał po tyle minut to Xavi byłby krzyżowany a i tak liczbowo się obronił Ansu notując 10 goli i 4 asysty

0

@Azazel_Pazuzu Faye pewnie tak samo ci pachniał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?