0

@JarekS Niby taniej ale pod względem talentów ściąganych do rezerw jest lepiej niż było pomimo mniejszych kwot wydawanych a w przyszłym sezonie może być jeszcze lepiej jak dołączą Diarra Oduro Mokio czy Obando

6

@Mattems rezerwy to nie młodzieżówka a normalna seniorska drużyna

0

@emjot Pół meczu oglądałem, a ile meczów rezerw czy juvenilów lub młodszych roczników ty oglądałeś żeby mieć większy materiał poglądowy?

0

@emjot co mnie obchodzi ilu było w wyjściowym składzie z której akademii. Akademia Barcelony jest topowa, młode talenty udowadniają jakość w czołowych rozgrywkach, to nieco lepszy materiał poglądowy niż dwa mecze w młodzieżowej reprezentacji

0

@emjot każda akademia świata chciałaby być takim skansenem

1

@emjot Poważnie? Zmieniać coś w szkoleniu jak dosłownie Yamal Cubarsi i Fermin radzą sobie kapitalnie w pierwszym zespole Barcelony Fort pomimo małej ilości minut też daje dużo gdy dostaje minuty a Bernal z Guille zapowiadają się genialnie radząc sobie w rezerwach mając odpowiednio 16 i 15 lat

1

@JarekS a kto z dostępnych kandydatów nie byłby kotem w worku?

0

@DonPancio Jurgen ma podobno zostać prezesem w Borussi

1

@Dany9555 W jaki sposób 2 lata w Bayernie z sekstetem na koncie, 2 lata w reprezentacji Niemiec i 5 lat w Hoffenheim to mniejsze doświadczenie niż 2 lata w Katarskim Al Sadd i 2 lata w Barcelonie?

3

@karci0 jest, czterech największych faworytów do wygrania całego euro spotkało się razem w grupie

0

Astralaga na drugim bramkarzu i za chwilę kolejny się zmarnuje siedząc cały sezon na ławce

0

Ostatnio jeszcze młody Landry Farre prawy obrońca cały czas trenuje z pierwszym zespołem

0

@tbas Nie za bardzo odpowiada to na moje pytanie czy TY oglądasz mecze?

1

@tbas "odpal sofascore" Oglądasz mecze czy oceny algorytmów?

3

@Barcelonista94 mega talent ale ze zdrowiem już gorzej, nie przeszedł testów zdrowotnych w Brentford przez problemy z kolanem i plecami

2

@Marcin43 Tam nie jest 190 milionów tylko 120 stałej, i ewentualne kolejne 70 przy spełnieniu różnych warunków dotychczas jeszcze nieznanych, a kwota 120 stałej przewija się odkąd pojawiły się informacje o przedłużeniu z Nike

5

Yamal świetny mecz i ocena wyjściowa u czytelników, ludzie powinni zacząć rozdzielać ocenianie wyniku zespołu, a gry poszczególnych zawodników

2

@Marcin43 "jakiegoś typka z X" to nie jest jakiś typek tylko gość co od lat ma dojścia w temacie koszulek, wszystkie przecieki idą zawsze od niego, to nie jest losowa osoba

1

@Hindus Wrócił z wypożyczenia z Linares gdzie trafił z rezerw Barcelony, wcześniej grał w młodszych rocznikach Barcy

6

Ucieka? To Barcelona zrobiła coś ponad obserwowanie? Kluby obserwują setki zawodników, każdy klub, ale nie zrobili żadnego ruchu, nigdy nie przewijał się w gronie priorytetów, nigdy nie było mowy o żadnych negocjacjach

1

@BORO_12 Kiedy Fermin niby był wypychany?

1

@Hindus a Fermin to kto jak nie wychowanek?

1

@TheKlucha Trener który odkrył Faye mówił, że Faye na LO mógłby być nawet lepszy niż na ŚO ""Mika to nowoczesny zawodnik. Jest jeszcze młody, ale mocno wierzę, że może zostać świetnym piłkarzem. Uważam, że Mika może wnieść więcej do zespołu jako lewy obrońca niż środkowy. Jego wkład w ofensywę w ostatniej tercji boiska jest ogromny. Potrafi atakować przestrzenie za liniami i jego umiejętności strzeleckie też są na wysokim poziomie. Jestem głęboko przekonany, że trenerzy Barcelony wiedzą, co jest dla niego najlepsze, ale chciałem tylko podzielić się swoją opinią. "

0

@karci0 zastrzegłbyś numer i celowo zawężał kadrę? To nie ma sensu

0

@Dankho94isback Podstawa pewnie Cubarsi z Araujo i Faye w rotacji, ewentualnie na LO też pogra

1

@Dankho94isback Czemu kisić, zwykła adaptacja, zupełnie jak Araujo z początkami w rezerwach gdzie spędził półtora roku

2

@Dankho94isback Nic, będzie się spokojnie rozwijał w rezerwach adaptował a w odpowiednim czasie pójdzie do pierwszego zespołu

1

@szkodastrzepicryja ma w tym sezonie już 5 g/a grając jako pomocnik w dodatku grając bardzo mało minut, to trochę więcej niż "pojedynczy przebłysk"

2

@rogal478 oraz to jak zajebisty ten 16 latek jest

13

Ale jak to powołany "wałek z drugiej ligi Chorwackiej"? Ludzie tu pisali, że nie może być dobry bo ze słabej ligi przyszedł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?