Soetie
Dołączył/a: lipiec 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chudini123 Zaproponujesz opcje?
1
@kejdzi Udział w bramce średnio co 150 minut co biorąc pod uwagę że na poziomie seniorskim zaczął grać w wieku 16! lat i miał wcześniej problemy z kontuzjami jest statystyką bardzo dobrą
0
@matt121 Gdyby było.. (tu wstaw cenę) to Fati i tak miałby gdzieś oferty i odrzuciłby i tyle z dyskusji
0
@Gall Czy ty porównałeś Pucia do Fatiego? Poważnie? Rok temu przypomnę ci ten sam klub wypychał Frenkiego, jak ci się podobała Barcelona podczas jego kontuzji?
0
@bartoszplucinski jak to kogo Neymara bo przyjdzie za 20 netto zrobi ruletkę pobije się z kolegą z zespołu i wypnie się na klub przy pierwszej lepszej okazji
0
@Trojanek23 Po to że talentem wciąga 99% zawodników w tym klubie?
2
@Sewren122 No tak jeden sezon po wielu kontuzjach przekreśla zawodnika, ma to sens jak teraz w presezonie i w końcówce tamtego robił świetną robotę
9
@masik86 Simons kit? W wieku 20 lat rozniósł ligę Holenderską i Lipsk momentalnie się na niego rzucił jak PSG postanowiło go wypożyczyć, jakby postanowił wrócić do Barcy to byłby również dużą wartością dodaną
4
@qbuteq Oczywiście w debiucie w średniaku oczekuje się goli i asyst przeciwko Lipskowi bo jak nie to do dupy
0
@MrCental Wśród zainteresowanych byli choćby Bayern PSG czy City z tego co media podają, Barcelona zagwarantowała mu bezpośredni awans do drużyny rezerw co jest bardzo dużym awansem dla 16 latka, reszta ekip pewnie planowała go włączyć do u19, czy innej kategorii młodzieżowej, jest też kibicem Barcy co z pewnością było pomocne przy pozyskaniu
0
@OldMc84 Jeśli klub idzie na wojne to znaczy że najprawdopodobniej ma do tego podstawy, oni tam mają większe rozeznanie o wszystkich warunkach niż ty czy ja, a takie wzięcie na przetrzymanie i udowodnienie niespełnienia warunków to mogą być kolejne miliony do budżetu
3
@OldMc84 Jeśli mają podstawy prawne i dowody że Dembele nie spełniał pełnych warunków o czym pisał ktoś ostatnio, to niech jadą
2
16 letni defensywny pomocnik z bramką w rezerwach, całkiem nieźle
7
@MrCental Nie ma argumentu bo nie zdążył nawet zadebiutować, i o to chodzi po co skreślać młodego zanim w ogóle zagra, z cyklu przywalić się do młodego żeby się przywalić
2
@MrCental Jakiś argument za tym?
22
96 meczów w seniorskiej drużynie Barcelony i obchodzi dopiero 19 urodziny, trochę niesamowite
0
@ViscaelBarca2007 Tak w sumie to ma w sparingu ze Szwajcarskim Grasshopers w którym strzelił bramkę
2
@normasubiektywna Nie ma co brać talentów tylko gotowych zawodników za 100 milionów bo jedni młodzi wypalą inni nie. a talentu młodziakowi nie można odebrać ;)
2
@DIPENSE Będzie stopniowo wprowadzany, nie każdy młody od razu musi być połamany, jak Fati był
0
@a1a Chciał Erica? A to ciekawe bo przyszedł za Koemana i to za darmo
0
@creativeopinion Czyli jak skoro się nie wycofują i coraz więcej źródeł to potwierdza?
0
@Matt_i1992 Po prostu na jego pozycji był jeszcze Alex Valle a wcześniej nie miał okazji dostać minut
0
@Doony7 Araujo tak jak Kounde są środkowymi obrońcami, co prawda Kounde wyglądał lepiej na PO, ale w dłuższej perspektywie żaden z nich nie jest chętny występować tam regularnie a Sergi.. to Sergi
0
@matirix20 Nie wygląda jest typowo defensywnym obrońcą czyli dokładnie takim jakiego chciał Xavi ze względu na ofensywnego Balde po drugiej stronie
0
tyle czasu a korna brak
1
@Salchent Miał w ostatnim czasie jakiś mecz w tym stylu poza sparingiem o którego nieprzeżywaniu sam pisałeś?
1
@HavertzKai Prawda, dlatego wygrali z Arsnelem i Arabią walkę o kapitana City który właśnie zdobył tryplet
1
@Barcasub No i co dzieciakowi z 3 ligi dasz kontrakt na poziomie czołowego klubu z ligi Belgijskiej, czy nawet wyższy żeby mu wynagrodzić różnicę poziomu i możliwości rozwoju, w takim razie praktycznie każdemu talentowi w rezerwach trzeba wtedy dać znacznie większą pensję przez co kominy płacowe byłyby praktycznie na poziomie tych z czasów Bartusia zakładając logiczne podwyżki przy awansie do pierwszego zespołu
0
@Barcasub No ale niech będzie, uważasz że powinni walczyć finansowo o Tudora?
4
@Barcasub Bardzo na temat