0

@mleczkoo "Robert Lewandowski będzie zarabiał w Barcelonie około 9M euro netto rocznie. " Fabrizio Romano, Marca i reszta dzienników też była w tej kwestii zgodna ale możesz podać twoje źródła mówiące o 20 netto

2

@Kamil689 Jest defensywny i właśnie taki typ preferuje Xavi przy bardzo ofensywnym Balde z drugiej strony

1

Joan Laporta: "Dzisiaj Deco był w Stambule. La Liga pozwala nam przeprowadzić operacje na następny sezon bez wpływu na FFP. Arda Güler jest bardzo utalentowanym piłkarzem i staramy się zamknąć ten transfer."
Można dopisać ten fragment w aktualizacjach, bo jednak mocne potwierdzenie, a z pewnością nie każdy zainteresowany Gulerem będzie sprawdzał tamten wywiad Laporty mimo, że relacjonowany na stronie

0

@franiu To się Tenas zmarnuje

0

@th@les To z tego że przyszły zawodnik Barcelony rozwija się w bardzo dobrym tempie i widać jego potencjał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kamil689 Jest mocno defensywnym prawym obrońcą w dodatku grał w Valladolid, tam o liczby ciężko ofensywnym piłkarzom co dopiero bocznemu obrońcy

1

@david89 Suarez to najlepszy napastnik dwudziestego pierwszego wieku, Roque ma dopiero 18 lat a już ładuje bramkę za bramką

0

@HypeR Ciężko żeby nie był lepszy jak gra regularnie w przeciwieństwie do Peni przyspawanego do ławki pierwszego zespołu, bycie 2 bramkarzem całkowicie stopuje rozwój bramkarzy

7

@KibicBarcy84 Właśnie jarają się wszyscy, tylko nie Polacy bo Robercik zły w kadrze do wywiadów nie chodzi, a na całym świecie jest mega doceniany

9

@SeWo77 Mówimy o zasłużonym kapitanie City o którego Guardiola walczył jak o nikogo innego

0

@SenseiFCB Mają pelne porozumienie z zawodnikiem i dogadana kwota z Atletico, do dogadania została praktycznie metoda płatności

1

@SenseiFCB Pewnie dlatego, że jest prawie dogadany z Barceloną i umowa wkrótce może być zamknięta

0

@krajana Wiesz że żeby sprzedać Ferrana to Ferran musi się zgodzić, a tego nie chce zrobić

0

@Veysel No to byłoby na tyle z rekordów defensywnych, fajnie było

6

@on1977 No i w niej jest absolutną gwiazdą strzelając w samej lidze 19 goli dokładając 9 asyst, a ma zaledwie 20 lat

0

@Veysel Kounde? Poważnie? Gość co w praktycznie każdym meczu co rozegrał na środku obrony w Barcelonie odwalał błędy krytyczne niejednokrotnie prowadzące do straty bramki miałby zastąpić topowego ŚO z genialnym wyprowadzeniem piłki i prawie bezbłędnego w defensywie?

0

@kakusus Christensen?

0

@Snajper10 Co ma robić Julian Araujo będąc niezarejestrowanym z winy klubu?

0

@masik86 Może i się stara ale klauzula niska i tylko od młodego zależy który zespół wybierze z tych wpłacających klauzulę, a oni chcą go wrzucić do drużyny B bo za duży ścisk w głównej

3

@FanBarcYxD Torre fajny zawodnik wyróżniał się w 3 lidze Hiszpańskiej ale to zupełnie inna skala talentu

2

@OskP Fabricio 20 letni ŚPD z Liverpoolu Montevideo

0

@kervuz1 wiadome pr pr, dlatego więksi dziennikarze też już to podają

0

@J23Closs Jak pewnie zauważyłeś Messi też nie chciał tu przyjść ani nie czekał na rozwiązanie kwestii FFP

2

@korn234 Odpowiedz, ale tak całkiem szczerze, co ci Lewandowski zrobił prywatnie? Odbił żonę? Sypał piaskiem w piaskownicy 30 lat temu, czy o co chodzi z tą twoją chorą obsesją? Od ponad roku, wszędzie gdzie się tylko da każdy kanał, każda strona Korn Korn napieprza w Lewandowskiego, zaczynam się zastanawiać czy to troll czy choroba?

1

@domin0o Tak jak nikt inny o których się nie mówi, Lewy nawet tą jedną połową zrobił wystarczająco dużo i jest najmniej winny takiego wyniku, oczywiście oberwie on a reszta co nie pokazała dosłownie niczego przechodzi pod radarem bo Lewy sam ma mecze wygrywać strzelać asystować a i jeszcze bronić powinien

0

@korn234 Mówisz o tym meczu w którym zaliczył gola i asystę, czy był w międzyczasie jakiś inny?

1

@pluszek Jaki problem ci robi, że dają miliard a nie przykładowo 500 milionów skoro to jedynie zabezpieczenie i na nic nie ma wpływu? Zdradzę ci jeszcze ściśle tajny sekret, Balde i Araujo będą mieli identyczną klauzulę

2

@FCBparasiempre kwestia limitów zarobków, zajmowanie miejsca juniorów innym zawodnikom( jednocześnie na boisku musi być minimum 7 zawodników pierwszego zespołu) przez co mniej wychowanków mogło grać, no i ostatnia kwestia, że umowa juniorska już mu wygasa

3

@pluszek Zdajesz sobie sprawę, że w La Lidze klauzula jest obowiązkowa i daje się zazwyczaj maksymalną dostępną dla bezpieczeństwa żeby nikt nie podkupił, jak przykładowo Neymara z klauzulą 222 miliony i nijak się to ma do wyceny?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?